رفتن به مطلب

پاک کردن عنوان همه پستها در نمایش سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

مشکل من مربوط به عدم شناخت نحوه استایل نویسی ورد پرسه ... که مشکل از منه نه ورد پرس !

به من توضیح دهید که چرا

آدی های هر قسمت رو نمیشه ساده پیدا کرد ! کلاس هر قسمت مشخصه !!! ID Class

من میخوام توی پوسته ۲۰۱۵ تمام پستها که همگی عنوان دارند عنوانهاشون نمایش داده نشه ! اما ورد پرس برای هر پست یک آدی مشخص کرده مثال :

#post-186 > header > h2 > a

و کلاس این قسمت که باید حذف بشه هم :

class="entry-title

حالا یکی بگه که آی دی مربوط به همه پستها که دستور میده disable : none رو اجرا بشه چیه !

دهن من سرویس شد ! 78 عدد entry-title و بیش از 100 تا post پیدا میکنم ! توی ویرایشگر ! header هم به همین صورت !

من از inspect element استفاده میکنم و سایتهای php راحت می فهمی چی کجاست ! اما این سیستم در عین اینکه ساده ساختنش که هر کسی بتونه کار کنی خیلی پیچ در پیچه !

با احترام امیدوارم کسی بهش بر نخوره چون از نظر من که نمی فهممش اینجور به نظر میاد !

ویرایش شده توسط sami85
لینک به ارسال

سلام ، برای پاک کردن چرا سراغ style ها رفتین؟ کد مربوط به عنوان رو در حلقه باید پاک کنید.

اگرم لازم میدونید که با CSS پاک بشن نباید به دنبال آیدی باشید حتماً که ، کلاً ID و class هر دو در برنامه نویسی CSS یه حالت رو دارن

حتماً لازم نیست که به #post-186 استایل بدید میتونید به entry-title استایل بدید ، اینجوری:

h2.entry-title {
display: none !important;
}

فقط یادتون باشه بعد از اینکه این کد رو داخل فایل style.css گذاشتین باید F5 بزنید تا کش مرورگرتون پاک بشه و تغییرات اعمال شده دیده بشه.

اگر میخواین entry-title های صفحات دیگه پاک نشه ، باید در کد ها تغییر ایجاد کنید و مثلاً یه کلاس به کلاس های title اضافه کنید به نام مثلاً index-title

بازم اگر نیاز به توضیحات تکمیلی بود بگید.

موفّق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...