سعید شعبانی

مشکل پست مرتبط با دو دسته

5 پست در این موضوع قرار دارد

زمانی که دو دسته را برای یک مطلب انتخاب می کنم در بخش پست های مرتبط هیچ پستی را نشان نمی دهد مشکل کجاست و چگونه حل می شود؟

کد بخش پست مرتبط

<h3><?php _e( 'More from this category', 'woothemes' ); ?></h3>
<?php
$cats = strip_tags( get_the_category_list( ',' ) );
$cats = explode( ',', $cats );
if( !empty( $cats ) ){
$cat_ids = array();
foreach ( $cats as $cat ) {
$term_data = get_term_by( 'name', $cat, 'category' );
$cat_ids[] = $term_data->term_id;
}
}
//print_r($cat_ids);
$cats = implode( ',', $cat_ids );
$more_posts = query_posts( array(
'posts_per_page' => $woo_options['woo_more_from_count'],
'post__not_in' => array( get_the_id() ),
'category__and' => $cat_ids )
);
if ( have_posts() ) :?>
<ol>
<?php
while ( have_posts() ) : the_post(); $count++; ?>
<li><a href="<?php the_permalink(); ?>" title="<?php the_title(); ?>">
<?php the_title(); ?>
</a></li>
<?php
endwhile;
?>
</ol>

<?php
endif;
wp_reset_query();
?>

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کدتون ایرادی نداره تست کردم ولی درخواستش به صورتی که اگر دو دسته را انتخاب کنید تمام پست هایی رو احضار می کنه که هر دو دسته بندی رو داشته باشند و این یعنی نزدیک ترین مطلب به مطلب اولیه

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب پس مشکل از کجاست؟ لینک زیر را ببینید در بخش بیشتر بدانید پایین پست هیچ مطلب مرتبطی وجود ندارد!

http://dnoj.ir/?p=1415

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این کد رو تست کنید:

<ul>
<?php
$backup = $post;
$tags = wp_get_post_tags($post->ID);
$tagIDs = array();
if ($tags) {
$tagcount = count($tags);
for ($i = 0; $i < $tagcount; $i++) {
$tagIDs[$i] = $tags[$i]->term_id;
}
$args=array(
'tag__in' => $tagIDs,
'post__not_in' => array($post->ID),
'showposts'=>10,
'caller_get_posts'=>1
);
query_posts($args);
if( have_posts() ) {
while (have_posts()) : the_post(); ?>
<li><a href="<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark" title="<?php the_title(); ?>" target="_blank"><?php the_title(); ?></a></li>
<?php endwhile;
} else { ?>
<li>مطلب مرتبطی برای این موضوع وجود ندارد.</li>
<?php }
}
$post = $backup;
wp_reset_query();
?>
</ul>

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این کد جواب داد و درست شد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط s.m.a1383
      سلام می خواستم ببینم به جای اینکه محصولات رو توی صفحه اول سایت بگذارم میشه دسته های محصولات رو توی صفحه اول سایت گذاشت؟
      آدرس سایت من:innolabs.ir
      در ضمن از پوسته "هستیا "استفاده میکنم افزونه یا کدی هست که بتونه به جای نمایش محصولات در صفحه اول دسته های محصولات رو نمایش بده در ضمن هر کد یا افزونه ای که گفتید طریقه انجامش رو هم بگید لطفا.
      خیلی ممنون از لطفتون
    • توسط ayazsaadatpour2
      سلام خدمت تمام صاحب نظران عزیز.

دوستان یه سوالی ازتون داشتم. ما میدونیم که اگه میخوایم صفحه یکی از دسته هامون با صفحه بقیه دسته ها متفاوت باشه فایلی رو با نامه category-slug.php میسازیم و به جای کلمه slug نامک دسته رو قرار میدیم. همچنین اینم بلدیم که وقتی وارد صفحه دسته ای بشیم میتونیم اونو جوری طراحیش کنیم که داخل صفحه ی اون دسته ای به جای نمایش نوشته ها، دسته های دیگر نمایش بدیم. حال سوال من اینجاست آیا میتونیم نوشته ای بسازیم که وقتی واردش بشیم به جای نشان دادن محتوای همون پست، پست های دیگری قرار بدیم؟ اگه میتونیم چگونه؟ آیا از صفحه single.php یه کپی میگریم و نامشو عوض میکنیم و اونطور که میخوایم طراحیش میکنیم؟

ممنون میشم کمکم کنین
    • توسط Mrbugx
      سلام
      دوستان عزیز من با کد زیر اطلاعاتم رو توی دیتابیس به راحتی سیو می کنم
      $connection = mysql_connect("localhost", "TABLE","PASSWORD"); // ایجاد ارتباط با سرور $db = mysql_select_db("DB NAME", $connection); // انتخاب دیتابیس از روی سرور if(isset($_POST['submitted'])){ // دریافت ورودی های فرم و قرار دادن در متغیر $namekala = $_POST['namekala']; $namecompany = $_POST['namecompany']; $maghta = $_POST['maghta']; $zekhamat = $_POST['zekhamat']; $price = $_POST['price']; $status = $_POST['status']; $category = $_POST['category']; $updatedate = $_POST['updatedate']; $tozihatefani = $_POST['tozihatefani']; $keyword = $_POST['keyword']; $pic = $_POST['pic']; $image = addslashes(file_get_contents($_FILES['image']['tmp_name'])); //SQL Injection defence! $image_name = addslashes($_FILES['image']['name']); if($namekala !=''||$namecompany !=''||$maghta !=''||$zekhamat !=''||$price !=''||$status !=''||$category !=''||$updatedate !=''||$tozihatefani !=''||$keyword !=''){ //Insert Query of SQL $query = mysql_query("insert into mahsool(namekala, namecompany, maghta, zekhamat,price,status,category,updatedate,tozihatefani,keyword,pic) values (N'$namekala', N'$namecompany', N'$maghta', N'$zekhamat', N'$price', N'$status', N'$category', N'$updatedate', N'$tozihatefani', N'$keyword', N'$pic',)"); حالا اگه بخوام پست آی دی رو ذخیره کنم چه باید بکنم ؟
      ممنون میشم راهنمایی جامع بکنید مرسی
    • توسط msabory1997
      سلام دوستان
      تو وردپرس میتونیم توضیحات دسته اضافه کنیم تو  edd هم همینطور برای اینکه صفحه دسته بندی محصولات معمولا متنی ندارن که نمایش بدن و برای سئو بهتره که متن باشه برای نمایش( حالا گذشته از سئو برای سرچ اینجین ها توضیحاتی که میتونیم برای کاربرا بنویسیم هم کمک میکنه به سایت) خواستم بپرسم راهی هست که توضیحات دسته رو به قالب اضافه کنیم؟
      تو نت شورت کد هایی هست ولی پرسیدم گفتن برای دسته های اصلی وردپرس کاربرد داره نه دسته های edd 
      اساتید لطفا راهنمایی کنید 
    • توسط kingmateoofficial
      سلام به دوستان عزیز اقا من یه سایت ساختم با ورد پرس اولین باره چنین مشکلی رو میبینم .
      سایت همه چیزش اوکی اوکی هست ولی مطالب سایت رو تو صفحه اصلی نشون نمیده بجاش مینویسه Threads Index نمیدونم چرا
      ولی تو لیت نوشته های تازه و دسته بندی و ... نوشته ها هست 
      اینم ادرس وبسایتم