رفتن به مطلب

نشان دادن نام تمامی پست ها در یک برگه

پست های پیشنهاد شده

سلام به تمامی وردپرس کاران عزیز

خوبید ؟

آقا من سوال مهم دارم اونم اینه که من چطوری میتونم مثل بلاگفا یا دیگر سرویس های وبلاگ دهی سایت منم یه صفحه مجزا داشته باشه و تمامی پست هام هم توش باشن اگه راهی هست لطفا ارائه بدید

لینک به ارسال
  • 5 هفته بعد...

سلام

می‌تونید یه برگه اختصاصی درست کنید و توی اون یه کوئری (می‌تونید از ژنراتور پارسی کوئری ساز کمک بگیرید) قرار بدید تا تمام نوشته‌هاتون رو به صورت یکجا نمایش بده

البته اگه درست متوجه سوال‌تون شده باشم

لینک به ارسال

افزونه وردپرس Blog-in-Blog یکی از پلاگین های قدرتمند برای ساخت وبلاگ در سایت وردپرسی می باشد پس از نصب و فعال سازی این افزونه باید برگه ای با نام وبلاگ یا هر نام دیگری که دوست دارید مطالب وبلاگ تان در آن نمایش داده شود بسازید و سپس کد [blog_in_blog category_slug='my-category-slug' num=5] را در ان برگه کپی کرده و برگه را ذخیره کنید . پس از این در هنگام نوشتن مطلب گزینه ای در قسمت دسته بندی های سایت افزوده می شود که در برای نمایش مطالب تنها در وبلاگ و نشان ندادن در سایت اصلی می توانید با انتخاب این گزینه از دسته بندی ، مطالب را در وبلاگ به نمایش بگذارید .

صفحه افزونه blog in blog در مخزن وردپرس

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...