رفتن به مطلب

ناسازگاری پلیر JW

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت اساتید

مشکل از این قراره که در تصویر اول همه چیز سر جاش هست

post-8878-0-16341700-1438434185_thumb.pn

اما

post-8878-0-05870300-1438434192_thumb.pn

پس کلیک بر روی پخش کننده ی JW همه چیز بهم میریزد ، بر روی لوکال هاست هم تست کردم نتیجه همین بود با نسخه انگلیسی هم تست کردم باز هم همین مشکل رو داشت لطفا کمکم کنید.

با سپاس

لینک به ارسال

عذرخواهی میکنم هدفم اسپم نیست ، لطفا اگر فروم انگلیسی زبانی را میشناسید معرفی کنید تا سوالم را در آنجا بپرسم :(

لینک به ارسال

الان به این مشکل چی میگن؟ نمیدونم باید چی جست و جو کنم ! :(

میتونی بنویسی مشکل بهم ریختگی در پخش کننده ی JW

لینک به ارسال

مشکل از فارسی بودن وردپرس هست زمانی که کلیک میکنم اسکرول اضافه ایجاد میشه و یک سری المنت ها فلوت اشتباه میگیرند ، حالا اگه میشه کمکم کنید.ممنون

لینک به ارسال

دوست عزیز توی اینترنت یه جستوجو بکنی شاید به مرادت برسی

شما به جای این که راهنماییشون کنید می گید تو اینترنت جست و جو کنه؟

اینجا برای این ساخته شده که کمکش کنن.

با سلام خدمت اساتید

اما

پس کلیک بر روی پخش کننده ی JW همه چیز بهم میریزد ، بر روی لوکال هاست هم تست کردم نتیجه همین بود با نسخه انگلیسی هم تست کردم باز هم همین مشکل رو داشت لطفا کمکم کنید.

با سپاس

من یکی دو سال پیش اینو فارسی کردم و با ساختارش آشنایی ندارم. لینک جایی که دانلود کردید رو بزارید.

لینک به ارسال

شما به جای این که راهنماییشون کنید می گید تو اینترنت جست و جو کنه؟

اینجا برای این ساخته شده که کمکش کنن.

من یکی دو سال پیش اینو فارسی کردم و با ساختارش آشنایی ندارم. لینک جایی که دانلود کردید رو بزارید.

من در صورتی با نظر شما موافقم که کسی برای نظر و کمک بیاد من آسونترین راه رو به ایشون گفتم چون خودم هم از همین مشکلا داشتم و رفتم توی فروم گفتم جواب ندادند حدود یه هفته ای میشه

رفتم توی اینترنت جوابمو پیدا کردم

لینک به ارسال

با سلام خدمت اساتید

اما

با سپاس

jw-player-plugin-for-wordpress.zip

من در صورتی با نظر شما موافقم که کسی برای نظر و کمک بیاد من آسونترین راه رو به ایشون گفتم چون خودم هم از همین مشکلا داشتم و رفتم توی فروم گفتم جواب ندادند حدود یه هفته ای میشه

رفتم توی اینترنت جوابمو پیدا کردم

شما خودتون اون عبارتی رو که به ایشون دادید جست و جو کنید ببینید جوابی پیدا می کنید یا نه.

لینک به ارسال

عذر میخوام که تاپیک رو دوباره بالا میارم اما به مشکل برخورد کرد

اول اینکه در نسخه قدیمی وردپرس درست عمل کرد اما در نسخه جدید با همان مشکل قبلی مواجه شد ، دوم اینکه یک مشکل دیگه هم اضافه شد و حالا این پیام میاد

post-8878-0-17291700-1438520624_thumb.pn

ویرایش شده توسط farbehar1
لینک به ارسال

عذر میخوام که تاپیک رو دوباره بالا میارم اما به مشکل برخورد کرد

اول اینکه در نسخه قدیمی وردپرس درست عمل کرد اما در نسخه جدید با همان مشکل قبلی مواجه شد ، دوم اینکه یک مشکل دیگه هم اضافه شد و حالا این پیام میاد

post-8878-0-82165000-1438518621_thumb.pn

لینک به ارسال
عذر میخوام که تاپیک رو دوباره بالا میارم اما به مشکل برخورد کرد اول اینکه در نسخه قدیمی وردپرس درست عمل کرد اما در نسخه جدید با همان مشکل قبلی مواجه شد ، دوم اینکه یک مشکل دیگه هم اضافه شد و حالا این پیام میاد post-8878-0-82165000-1438518621_thumb.pn

CTRL+F5 رو بزنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...