رفتن به مطلب

چند مشکل با وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام من قبلن با جوملا کار میکردم اما الان وبسایتم رو با وردپرس ساخته ام میخواستم بگم:

1.من وقتی درون جوملا مطلبی رو میخواستم وارد کنم از کلید واژه میخواست ولی در وردپرس از من همچین چیزی نمیخواد پس من باید کلید واژه هام رو کجا وارد کنم ؟؟؟؟؟؟؟

2.چجوری میتونم دکمه ادامه مطلب بزنم؟؟؟؟؟

3.من قبلن در جوملا هر تبلیغی رو که دلم میخواست در هر ماژولی میگذاشتم اما الان نمیدونم باید تبلیغ رو چجوری بزارم و نمیدونم وقتی این تبلیغ رو میزارم در کجا سایت قرار میگیره لطفن کمکم کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟

4.من در تنظیمات مدیریت جوملام قسمتی وجود داشت به نام کلیدهای متا سایت(کلیدواژه های سایت) اما من نمیدونم این قسمت در وردپرس کجا هستتش لطفن کمک کنید؟؟؟؟؟

5.و این که من قبلن در جوملام یک مجموعه میساختم و اون مجموعه رو به زیر منو یا منو وصل میکردم ولی الان بلد نیستم باید چگونه این کار را بکنم لطفن کمک کنید؟؟؟؟؟

6.واینکه من وقتی داخل وردپرس مطلبی رو وارد میکنم تاریخش رو ممیزنه 30 اوریل 2015 چرا پس فارسی نمینویسه؟؟؟؟؟

دوستان لطفن به تمامی سوالات من به ترتیب پاسخ دهید خواهش میکنم :( :( :( :( :( :( :( :(

ویرایش شده توسط samirhm
لینک به ارسال

سلام ممنون از پاسختون ببخشید من قبلن سایتم رو وقتی باجوملا ساخته بودم در سرچ کنسول ثبت کرده بودم میخواستم بدونم الان که با وردپرس ساختم باید چه تغییراتی دهم در سرچ کنسولم؟ :wacko:

لینک به ارسال
  • 5 هفته بعد...

بهتره روبوت و... هم بررسی کنید که وجود داشته باشند و یا خیر

سورس هم چک کنید توابع بررسی

البته افزونه سئو هم گذینه مناسبی میباشد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...