رفتن به مطلب

چگونه نوشته جدید به طور خودکار به اسلایدر Cyclone Slider اضافه می شود

پست های پیشنهاد شده

سلام

افزونه Cyclone Slider نسخه 2.10 رو نصب کردم ولی باید دستی برم اسلاید اضافه کنم، چگونه میتونم وقتی "افزودن نوشته" زدم و نوشته را منتشر کردم به طور خودکار آخرین نوشتته بره به داخل اسلایدر Cyclone Slider اضافه شه؟

لینک به ارسال

لطفا راهنمایی کنید چطور میشه آخرین اخبار (مثلا 5 خبر اخر) بره داخل اسلایدر؟

اگر کد نویسی میخواد لطفا بگید

.

ویرایش شده توسط Masrour
لینک به ارسال

سلام ! تا جایی که یادمه این افزونه این قابلیت رو نداره ! شاید با کد نویسی هم بشه ولی باید برین از نویسندهافزونه بپرسید چون اون میدونه چی نوشته !

در کل پیشنهادم به شما استفاده از ی افزونه دیگه هست !

https://wordpress.org/plugins/recent-posts-slider/screenshots/

ی سرچ بزنید زیاد هست افزونه برای این کار !

لینک به ارسال

سلام ! تا جایی که یادمه این افزونه این قابلیت رو نداره ! شاید با کد نویسی هم بشه ولی باید برین از نویسنده افزونه بپرسید چون اون میدونه چی نوشته !

در کل پیشنهادم به شما استفاده از ی افزونه دیگه هست !

https://wordpress.or...er/screenshots/

ی سرچ بزنید زیاد هست افزونه برای این کار !

من افزونه ای که معرفی کردید رو نصب کردم. من اگر بخوام افزونه Cyclone Slider رو خودم توسعه بدم امکانش هست؟ چجوری به نویسنده خبر بدم که برام این کارو بکنه؟ از بچه های اینجا کسی نمیتونه توسعه بده؟

ویرایش شده توسط Masrour
لینک به ارسال

سلام

افزونه Cyclone Slider نسخه 2.10 رو نصب کردم ولی باید دستی برم اسلاید اضافه کنم، چگونه میتونم وقتی "افزودن نوشته" زدم و نوشته را منتشر کردم به طور خودکار آخرین نوشتته بره به داخل اسلایدر Cyclone Slider اضافه شه؟

چجوری یه کوئری بنیویسم که به این افزونه قابلیت نمایش 5 خبر آخر در سایت رو نمایش بده. چون نمیخوام دستی اسلاید بسازم. و افزونه های دیگه رو هم نصب کردم مورد پسندم نبودن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...