رفتن به مطلب

انتقال پست تایپ سفارشی به اصلی

پست های پیشنهاد شده

سلام اساتید حاظر در صحنه :)

من حدود 1300 تا مطلب دارم که قالب رو طوری تنظیم کردم که رو پست تایپ سفارشی قرار داره

حالا میتونم کاری کنم کل این مطالب بیان رو پست تایپ پیشفرض خود وردپرس " نوشته ها " ؟؟

چون رو دیتابیس ذخیره شده فک کنم راهی نداشته باشه نه ؟ :((

لینک به ارسال

سلام ، اتفاقاً چیزایی که روی دیتابیس ذخیره میشن خیلی خیلی راحت تر قابل تغییر هستند.

https://wordpress.org/plugins/post-type-switcher/

https://wordpress.org/plugins/convert-post-types/

توجّه: قبل از انجام هر تغییری لطفاً نسبت به تهیّه نسخه پشتیبان (بک آپ) اقدام فرمایید

لینک به ارسال

اوف دمت گرم ، فقط من الان از اینا استفاده کنم ، خب پست تایپ سفارشی یه سری دسته ها هم داره که اونا هم سفارشی هست

میشه هم دسته ها هم پست ها رو انتقال داد به پست تایپ اصلی ؟

مثلا جوری نشه که اگه پست ها رو به پست تایپ اصلی انتقال دادم ، دسته هایشون نیاد رو پیشرفضِ " دسته بندی نشده "

میشه آیا ؟

لینک به ارسال

اوف دمت گرم ، فقط من الان از اینا استفاده کنم ، خب پست تایپ سفارشی یه سری دسته ها هم داره که اونا هم سفارشی هست

میشه هم دسته ها هم پست ها رو انتقال داد به پست تایپ اصلی ؟

مثلا جوری نشه که اگه پست ها رو به پست تایپ اصلی انتقال دادم ، دسته هایشون نیاد رو پیشرفضِ " دسته بندی نشده "

میشه آیا ؟

فکر کنم باید با تاکسونومی هاشون انتقال پیدا کنند ، خودم کار نکردم با این افزونه ها ، شما یک بک آپ بگیرید و امتحان کنید ببینید کدومشون تاکسونومی ها رو هم انتقال میده ، اگر کار نکردن بگین تا یه نگاهی بندازم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...