رفتن به مطلب

ساختن سایت چند زیانه

پست های پیشنهاد شده

سلام ..دوستان من میخوام سایتم سه زبان داشته باشه. البته با افزونه ها ترجمه نشه. میخوام خودم به چند زبان طراحی کنم. آیا این امکان وجود داره؟ و چطوری؟ مثلا اگه فارسی رو انتخاب کرد راست چین بشه و فارسی بشه

ویرایش شده توسط amir0914
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...

برای این‌که با افزونه ترجمه نشه باید page template یا پوسته‌ی برگه برای هر زبان بسازید و سپس برای هر بخش از یکی از این برگه‌ها بهره بگیرید پس

پوسته‌ی برگه‌ای به زبان انگلیسی و ltr درست می‌کنید و برگه‌ای در وردپرس می‌سازید و نشانی رو yourname.com/en می‌کنید

پوسته‌ی برگه‌ای به زبان فرانسه و ltr درست می‌کنید و برگه‌ای در وردپرس می‌سازید و نشانی رو yourname.com/fr می‌کنید

پوسته‌ی برگه‌ای به زبان پارسی و rtl درست می‌کنید و برگه‌ای در وردپرس می‌سازید و نشانی رو yourname.com می‌کنید

یادآور میشم باید سی اس اس رو جداگانه برای راست به چپ و چپ به راست درست کنید.

اگر هم دنبال راه‌اندازی با کمک افزونه هستید Transposh این کار رو به سادگی براتون انجام میده برای آگاهی بیش‌تر این‌جا رو بخونید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...