رفتن به مطلب

مشکل کپی رایت سایت راست چین و مارکت وردپرس

SinaPeyk

پست های پیشنهاد شده

دوستان ، فارغ از این بحث ها ، یه پیشنهاد دارم.

یادم میاد قبلا بازار وردپرس توسط Morteza@ ایجاد شده بود و افزونه های خودشون رو می فروختند..

من می گم ، غیر از کمپین یه فروشگاه وردپرس پارسی ایجاد کنیم و فقط محصول ایرانی اورجینال فروخته بشه .. با شعار "فقط محصول ایرانی " یا هر شعار بهتر دیگه...

چندین مزیت داره:

1- مدیران وردپرس پارسی و کاربران فعال که تو این انجمن هستند. توانایی برنامه نویسی رو دارند و یه تیم حرفه ای می شه تشکیل داد.، که باعث تولید محتوای با کیفیت میشه.

2- اگه این فروشگاه با محصولات با کیفیت و اورجینال باشه. باعث میشه که کاربران از این فروشگاهای دزد ، دیگه محصول خریداری نکنند.

3- اگه این فروشگاه موفق بشه با شعاری که داره " فقط محصول ایرانی اورجینال"

باعث ایجاد فرهنگسازی میشه.

4- اگه اسپانسری گرفته بشه و با تبلیغات مناسب میشه هم فروشگاه معروفی بشه و هم شعار عدم کپی رایت جا بیفته و مطمئنا همه برنانه نویسان از این فروشگاه استقبال می کنند.

5-اطمینان راه موفقیت یک فروشگاه هست..

خود من خواستم افزونه و قالب به فروش بذارم تو این فروشگاه ها ولی دیدم ازرش ندازه..

اینایی که میان محصولات دیگرات رو دزدی یا به اصطلاح خودشون ریپ می کنند ، معلوم نیست بعد مدتی سر محصول منم همین بیاد.

..

الان هم کسانی که از این انجمن استفاده می کنند خیلی زیاد هستند.

• امتیاز 7
لینک به ارسال

برنامه فروشگاه "بازار وردپرس" برای بعد همایش هست.

قطعا هم هدفش همین خواهد بود و برای رشد و توسعه محصولات داخلی برنامه ریزی میشه.

همراه با اون چندسرویس دیگه هم قرار هست راه اندازی بشه.

همایش شروع کار هست :)

• امتیاز 7
لینک به ارسال

سلام به همه.

هم کپی کردن درسته، و هم نکردنش.

فکر کنم مشکل اصلی، در سخت به دست آوردنش هست. اگه راحت بشه خرید کرد، مشکلی نیست. نهایتش من میرم میخرم، برای فارسی کردنش هم میدم یه نفر با یک هزینه، فارسی کنه. هر چند برای برخی از افراد، هزینه بالا میره و ممکنه نتونه پرداخت کنه. پس میره سراغ جنس ارزون. حالا یه ورژن دیرتر یا زودتر آپدیت بشه، ممکنه زیاد فرقی نکنه. این یک مسئله.

مسئله بعدی این هست که برخی از مارکت ها دیگه شورشو درآوردن. مارکت همیار وردپرس و راستچین، که کیلویی افراد میرن داخلش و قالب های فارسی شده رو منتشر می کنن که کلا تو حاشیه هستن. قانون خاصی ندارن. اگر هم میبینید تیو سایتشون قانون قرار دادن، الیکه. فقط بگن ما سختگیری می کنیم روی محصولات، از اون طرف فرتی فرتی قالب کاربرا رو تایید می کنن.

مسئله دیگه این هست که حالا آدم بیاد یه چیز درست و درمونی فارسی کنه و تحویل مردم بده خوبه.زورش نمیگیره. اوضاع فجیییییییییییییییع هست. 99.9 درصد قالب های مارکت های جمعی مثل همیار و راستچین، کلا کپی بقیه هستن.

نکته آخر: سایت تم فارست سایت بسیار بزرگی هست. قوانین سختی هم داره. اما پشت این قوانین سختش، حرکت های عجیب و غریبی هم دیده میشه.

چند وقت پیش دنبال قالبی بودم برای کسی. از قضا چند نمونه برام معرفی کرد که براش بخرم و راستچین سازی کنم براش. توی یکی از این نمونه ها، برخورد کردم با یک قالب که در جایی غیر از تم فارست به فروش می رسه. طراحی این قالب چند تا قالب دیگه هم داشت که اونا توی تم فارست داره به فروش میرسه. برام عجیب که چرا یکی از این قالب ها خارج از تم فارست داره به فروش میرسه. وقتی می خواستم قالب رو خرید کنم، طراحی پوسته، یک داستانی رو شرح داده بود توی یکی از صفحات و توضیحات. جمع بندی این داستان این بود که این بنده خدا قالب رو توی تم فارست برای فروش قرار داده، یک نفر دیگه اومده بیشتر قسمت های قالب این بنده خدا رو کپی کرده و با تغییر جزئی، داده توی تم فارست. بعد مدتی شکایت کرده که طراح اولی، قالب رو دزدیده. خلاصه، با دست های پشت پرده تم فارست و طراح دومی، طراحی اولی رو از معرکه به در می کنن و قالبش رو صاحب میشن.

قصه ما به سر رسید. دست های پشت پرده تم فارست کم کم داره رو میشه. این جور موارد توی مارکت های بزرگ بسیار هست. بعضی از طراح ها میفهمن، بعضی ها هم نه

حالا من اگه صفحه توضیحات رو پیدا کردم، دوباره براتون می فرستم تا شما هم بخونیدش.

• امتیاز 1
لینک به ارسال

حالا فکر نکنید من همه چیزهام اینجا اورجیناله، خدا رو شکر در عرض 1 سال تمام نرم‌افزارهام رو اورجینال کردم (تا الان حدود 500 هزار تومن خرج کردم) تا الان که دیگه زورم به ویندوز نرسید. چون ویندوز رو میدونم حالا حالا نمی‌تونم بخرم، فعلاً فکر فروش و این‌جور چیزها رو از سرم بیرون کردم تا ان‌شاءالله یا مهاجرت کنم به لینوکس یا ویندوز رو بخرم که دیگه خیالم از بابت نال و این حرفا راحت باشه.

------

موفق باشید.

یعین شما فقط زورت به خرید ویندوز نرسید؟ یعنی زورت به خرید بقیه نرم افزار ها رسید؟ 500 هزار تومن که مال یک نرم افزار هست. با nero کار نمی کنید؟ یا فتوشاپ، پریمیر، افتر افکت، ویژوال استادیو، انتی ویروس، winrar، و ده ها نرم افزار ریز و درشتی که 99.9 درصدشون، خریدنی هستن.

میشه نام تمام نرم افزار های اوریجینال شدتون رو بفرمایید؟ ببینم با حساب کتاب، میشه 500 تومن یا نه .

• امتیاز 2
لینک به ارسال

من با نرو و فتوشاپ و پریمر و افترافکت و ویژوال استودیو و آنتی ویروس هیچ کاری ندارم، آنتی ویروس که ویندوز 8 خودش داره، ویژوال استودیو هم طرفش نمیرم چون کاری باهاش ندارم، افترافکت و پریمر هم نمیدونم چی هستن :D و فتوشاپ هم از paint.net استفاده میکنم که کاملاً رایگانه.

اینم لیست نرم‌افزارهای بنده:

Sublime Text (70$)

Garry's Mod (20$)

poEdit Pro (20$)

NFS: Hot Pursuit (20$)

+ چند محصول ایرانی دیگه که سرجمع 40 هزارتومن خرج گذوشت

حدود 469 هزارتومن خرج کردم، البته به مرور زمان.

ضمناً دوست عزیز، طوری ذکر میکنید که انگار من دروغ میگم، اگه هم 500 تومن نشد دلم خواسته بگم 500ت و اگه می‌بینید ویندوز هم نمیخرم دلم نمیخواد. ویندوز رو اگه بخوام میخرم، اما چندوقت دیگه که کارهام سبک‌تر شد، ان‌شاءالله یه بک‌آپ از همه چیز می‌گیرم و موو میدم رو Ubuntu که ان‌شاءالله خیالم از بابت سیستم عاملم هم راحت باشه.

دفعه بعدی هم با هیچ کس با این لحن صحبت نکنید. الان لیست نرم‌افزارهای اورجینال من، به چه درد شما و بقیه اعضا خورد؟ این هم بار اول و آخری بود که اجازه دادم کسی در کار من دخالت کنه.

موفق باشید.

• امتیاز 8
لینک به ارسال

البته من اگر بخوام لیست نرم افزار هامو بگم، یه چند ده میلیون تومنی میشه!!! البته ارشیو ابزار 3d هم که دارم، هم ذکر کنم یه چیزی حول و حوش صد میلیونی در میاد! :P

• امتیاز 5
لینک به ارسال

دوستان خرید یا عدم خرید نرم ازفارها داستان دیگه ای هست.

نمیگم همراستا نیست ولی اونهم چاره داره و خیلی خیلی کم به این مبحث ربط داره.

چون بحث نرم افزار بسیار سلیقه ای هست. خود من هم نرم افزارهای اصلیم که نصب شده به 10 تا هم نمیرسه!

بحث تم فارست هم که چه قانونی داره به خودشون مربوطه. ولی سوء استفاده ایرانی ها و حق خوری کپی رایتی به ما مربوط میشه

همه ما....

• امتیاز 7
لینک به ارسال

با احترام

فارسی سازی قالب های وردپرسی کاری کاملا قانونی بوده و این کار فقط توی ایران نیست. میتونید از طراح قالب این اجازه رو بگیرید که آیا رضایت داره که قالبش به صورت پولی توی مارکت های دیگه انتشار بشه یا نه. 99% طراحا جواب بله میدن .

دقت داشته باشید که این کار رو توی تمام دنیا انجام میدند . شما حق ندارید توی یک فروم به تمام کسانی که سرتاسر دنیا دارند اینکارو میکنند بگین پول حروم دارند میگیرن.

فارسی سازی توی تمام دنیا و در تمام کشور ها هست و کاری به ایران نداره . درسته که مملکت پره دزد شده . ولی همه رو با چشم دزدی نگاه نکنید. یعنی هر کی تو دنیا داره فارسی میکنه دزده نه ؟

لطفا بخورده تحقیق کنید الکی به مردم تهمت نزنید.

یخورده فکر کنید و چشماتون رو باز کنید و بببینید دنیا دسته کیه و پول حلال و حروم درست از هم تشخیص بدید .

• امتیاز 1
لینک به ارسال
با احترام فارسی سازی قالب های وردپرسی کاری کاملا قانونی بوده و این کار فقط توی ایران نیست. میتونید از طراح قالب این اجازه رو بگیرید که آیا رضایت داره که قالبش به صورت پولی توی مارکت های دیگه انتشار بشه یا نه. 99% طراحا جواب بله میدن . دقت داشته باشید که این کار رو توی تمام دنیا انجام میدند . شما حق ندارید توی یک فروم به تمام کسانی که سرتاسر دنیا دارند اینکارو میکنند بگین پول حروم دارند میگیرن. فارسی سازی توی تمام دنیا و در تمام کشور ها هست و کاری به ایران نداره . درسته که مملکت پره دزد شده . ولی همه رو با چشم دزدی نگاه نکنید. یعنی هر کی تو دنیا داره فارسی میکنه دزده نه ؟ لطفا بخورده تحقیق کنید الکی به مردم تهمت نزنید. یخورده فکر کنید و چشماتون رو باز کنید و بببینید دنیا دسته کیه و پول حلال و حروم درست از هم تشخیص بدید .

شما مثله اینکه جزو همون افرادی هستین که قالب ها رو فارسی و بعد به فروش میذارن که این همه بهتون بر خورده :)

دوست عزیز شما که درمورد تحقیق و چشم باز صحبت میکنید میشه بگید کدوم آدمی حاضره دست رنج چند ماهش رو فارسی کنن و پولی بذارن و یه درصدی هم به خودش ندن؟ :)))) :D :D

من جز این مورد دیگه حرفی ندارم :mellow:

فقط یکی از این ایمیل هایی که زدید به صاحبان اثر و بهشون گفتید من میخوام اثر شما رو فارسی کنم و برای خودم به فروش بذارم و به شما هم پولش رو ندم برای من forward کنید میخوام ببینم

بعدشم اگر شما خودتون برنامه نویس بودید میدونستید که وقتی که یه پروژه رو انجام میدین (خودتون رو میگم نه خارجی ها رو) و بعدش به صورت اختصاصی میدید به یه مارکت بفروشه یا فقط برای یه نفر پیاده اش میکنید و مشتریتون نامردی میکنه و اون رو برای دیگران پیاده میکنه میفهمیدید که چی میگیم ما :)

وقتی که یه اثر ایده و طرّاحیش از خودتون باشه و بقیّه بدزدنش و پول شما رو بالا بکشن ، اونموقع که قلبتون تیر بکشه که چند میلیون پولتون به نامردی رفت هوا میفهمین ما چی میگیم :)

فارسی سازی توی تمام دنیا و در تمام کشور ها هست و کاری به ایران نداره . درسته که مملکت پره دزد شده . ولی همه رو با چشم دزدی نگاه نکنید. یعنی هر کی تو دنیا داره فارسی میکنه دزده نه ؟

نخیر ، شما قالب رایگان فارسی کنید بفروشید (به عنوان حق الزحمه فارسی سازی نه اینکه برید پول های نجومی بگیرید) یا اینکه یه درصدی از پول قالب فارسی شده تجاری رو به برنامه نویس اصلی (ّبه صورت توافقی) بدید اون پول از شیر مادر هم حلال تره

دقت داشته باشید که این کار رو توی تمام دنیا انجام میدند . شما حق ندارید توی یک فروم به تمام کسانی که سرتاسر دنیا دارند اینکارو میکنند بگین پول حروم دارند میگیرن.

بله توی هند ، پاکستان و چند کشور دیگه ای هم هست که کپی رایت کلاً اهمیّتی نداره و این دزدی ها انجام میشه

فارسی سازی قالب های وردپرسی کاری کاملا قانونی بوده و این کار فقط توی ایران نیست. میتونید از طراح قالب این اجازه رو بگیرید که آیا رضایت داره که قالبش به صورت پولی توی مارکت های دیگه انتشار بشه یا نه. 99% طراحا جواب بله میدن .

شما 5%شون رو بیار 99% پیشکش

حرف آخر دوست عزیز

لهنم باید مثل خودتون خیلی بدتر از این حرفا میبود منتهی اجازه ندارم هر چیزی رو به زبون بگم!

شما که ادعای روشن فکری و چشم بازی میکنید و تحقیق لطفاً با مدرک سخن بگید و بگید کدوم برنامه نویسی دست رنجش رو که خودش داره پولی میفروشه مجانی میده به شما که شما پولی بفروشی و رضایت داره از این کارش!

بهتره شما چشات رو باز کنی و ببینی که حقیقت دنیا چیه و یه سری افراد دزد دارن چه خیانتی میکن به مملکتشون

فارسی سازی قالب توسعه وب هست ولی خوردن حق برنامه نویس اسمش دزدیه بیشتر تحقیق کنید لطفاً...

• امتیاز 7
لینک به ارسال

با احترام

لطفا بخورده تحقیق کنید الکی به مردم تهمت نزنید.

یخورده فکر کنید و چشماتون رو باز کنید و بببینید دنیا دسته کیه و پول حلال و حروم درست از هم تشخیص بدید .

:o

دوست عزیز، به قول خارجیا، Does it make sense?

فرض کن شما نشستی با بدبختی، از درست زدی، از مهمونی زدی، 6 ماه تموم نشستی یه قالب وردپرس فارسی طراحی کردی که تنها کاری که نمیکنه اینه که نون نمیخره (منظور اینکه خیلی پیشرفته اس)

میزنی پابلیشش میکنی 2 روز بعدش یه نفر بیاد بگه آقا اجازه میشه من به روسی ترجمه‌اش کنم؟ جواب شما احتمالاً بله باشه، حالا اون روس محترم قالب رو با خیال راحت ترجمه می‌کنه و کل قالب رو می‌فروشه. به نظر شما انصافه؟ دزدی نیست؟ مگه فارسی‌کردن چیه؟ اضافه‌کردن چندتا فایل لوکالیزیشن و rtl و ... (سفسطه نکنید، خودم اینکاره‌ام :D )

تا جایی که می‌دونم لایسنس بیش‌تر محصولات تم‌فارست ، GPL تجاری و یا MIT License هست که هردوی اونا منتشرکردن مجدد قالب رو نهی کردن.

لوکالیزیشن وقتی معنی پیدا می‌کنه که شما قالب/پلاگین رو فارسی کنی، فایل‌های فارسی‌شده رو برای نویسنده بفرستید، نه اینکه مجدداً خودتون منتشر کنید :huh:

اگه مجدداً منتشر کردید که البته خیلی سایت‌ها دارن انجام میدن، مصداق بارز دزدی هست. یه کم روش فکر کنید.

مشکل دیگه این‌جاست که خیلی‌‌ها مثل شما یا دوستانی که این کار رو میکنن واقعاً قصد خدمت دارن، ولی متأسفانه به لایسنس به عنوان دکوراسیون نگاه می‌کنن و نه به لایسنس احترام میزارن و نه برای محصولات خودشون لایسنس منتشر می‌کنن، خب معلومه نتیجه اینه. دوستان ایرانی هم که قالبشون میره تو فروشگاه‌های دیگه، قطعاً لایسنس نزاشتن، اگه لایسنس بگذارن، به راحتی می‌تونن شخصی کپی‌کار رو موردپیگیری قرار بدن!

من دیروز با یکی از آشنایان پلیس فتا، حسابی در این مورد صحبت کردم. ایشون فرمودن که 99% این محصولات، هیچ لایسنس درست و معتبری ندارن، لایسنس درست و معتبر، حتی از لحاظ بین‌المللی هم به راحتی قابل‌پیگیری هست. جالبه که تو فروشگاه‌های ایرانی، وقتی میخوایم خرید کنیم، فقط چند جمله مسخره به عنوان توافقنامه میاد که آقا کپی نکنید! قطعاً یه دزد با این حرفا چیزی حالیش نمیشه و کپی خودش رو انجام میده و میره. اما وقتی لایسنس وجود داشته باشه، حتی اگه فتا پیگیری نکنه، اینترپل پیگیری میکنه و جریمه‌ زیادی از خاطی طلب می‌کنه.

نویسنده خارجی که قالب رو میده دست دوستان که فارسی کنن و دوستان هم بی‌جنبه میشن و دوباره منتشرش می‌کنن، هر لحظه بیم و ترس و لرز این رو باید داشته باشن که نویسنده اصلی متوجه بشه و شکایت کنه.

لایسنس رایگان میگه شما هرکاری میخوای بکن، فقط اسم اون بدبختی که نوشته رو بیار. اما لایسنس تجاری دیگه نمیگه هر کاری، میگه هر کاری با اجازه طرف.

دوست عزیز، ممنون میشم که با یه نویسنده در تم‌فارست مکاتبه کنید و ازش بپرسید من میتونم فارسی کنم و بعد منتشر کنم. مکالمه رو هم اینجا منتشر کنید تا همه بهره ببرند.

موفق باشید.

• امتیاز 10
لینک به ارسال

درسته که مملکت پره دزد شده

یه ایرانی واقعی هیچوقت از کشورش اینطوری یاد نمیکنه !

بحث اینجاس که بی اجازه برای فروش میذارن و به اسم خودشون میفروشن

یا افراد بی فرهنگ دیگه که دربارشون حرف زدیم ...

• امتیاز 4
لینک به ارسال

سلام به تمامی دوستان منم با نظر دوستانی که میگن نباید به طراحان ایرانی اهمیت داد و کارشونو ندزدید موافقم و به نظر من اون افرادی که میرن سایت های خارجی اگه میدونن اونا کافر حربی هستن قالبشونو برامون فارسی سازی کنند و رایگان برامون ارائه بدن که خیلی عالی میشه چون یه ضربه خوبی به یه کافر حربی زدیم و موجب این میشه که این افراد شکست بخورن و این بهترین راهه

راستی دوستان بیایین سایت من و بهم بگین آیا قالب سایت من از لحاظ کپی رایت درسته

سرمشق انتظار

قالب وبلاگتون صحیفه هست، تا جایی که من درجریانم سازنده قالب صحیفه علاوه بر اینکه کافر حربی نیست... یک مسلمان هم هست... چون یه شرکت مصری هست... چون مصر هم یه کشور مسلمان هست حمل بر اسلام باید داده بشه...

• امتیاز 5
لینک به ارسال
:o دوست عزیز، به قول خارجیا، Does it make sense? فرض کن شما نشستی با بدبختی، از درست زدی، از مهمونی زدی، 6 ماه تموم نشستی یه قالب وردپرس فارسی طراحی کردی که تنها کاری که نمیکنه اینه که نون نمیخره (منظور اینکه خیلی پیشرفته اس) میزنی پابلیشش میکنی 2 روز بعدش یه نفر بیاد بگه آقا اجازه میشه من به روسی ترجمه‌اش کنم؟ جواب شما احتمالاً بله باشه، حالا اون روس محترم قالب رو با خیال راحت ترجمه می‌کنه و کل قالب رو می‌فروشه. به نظر شما انصافه؟ دزدی نیست؟ مگه فارسی‌کردن چیه؟ اضافه‌کردن چندتا فایل لوکالیزیشن و rtl و ... (سفسطه نکنید، خودم اینکاره‌ام :D ) تا جایی که می‌دونم لایسنس بیش‌تر محصولات تم‌فارست ، GPL تجاری و یا MIT License هست که هردوی اونا منتشرکردن مجدد قالب رو نهی کردن. لوکالیزیشن وقتی معنی پیدا می‌کنه که شما قالب/پلاگین رو فارسی کنی، فایل‌های فارسی‌شده رو برای نویسنده بفرستید، نه اینکه مجدداً خودتون منتشر کنید :huh: اگه مجدداً منتشر کردید که البته خیلی سایت‌ها دارن انجام میدن، مصداق بارز دزدی هست. یه کم روش فکر کنید. مشکل دیگه این‌جاست که خیلی‌‌ها مثل شما یا دوستانی که این کار رو میکنن واقعاً قصد خدمت دارن، ولی متأسفانه به لایسنس به عنوان دکوراسیون نگاه می‌کنن و نه به لایسنس احترام میزارن و نه برای محصولات خودشون لایسنس منتشر می‌کنن، خب معلومه نتیجه اینه. دوستان ایرانی هم که قالبشون میره تو فروشگاه‌های دیگه، قطعاً لایسنس نزاشتن، اگه لایسنس بگذارن، به راحتی می‌تونن شخصی کپی‌کار رو موردپیگیری قرار بدن! من دیروز با یکی از آشنایان پلیس فتا، حسابی در این مورد صحبت کردم. ایشون فرمودن که 99% این محصولات، هیچ لایسنس درست و معتبری ندارن، لایسنس درست و معتبر، حتی از لحاظ بین‌المللی هم به راحتی قابل‌پیگیری هست. جالبه که تو فروشگاه‌های ایرانی، وقتی میخوایم خرید کنیم، فقط چند جمله مسخره به عنوان توافقنامه میاد که آقا کپی نکنید! قطعاً یه دزد با این حرفا چیزی حالیش نمیشه و کپی خودش رو انجام میده و میره. اما وقتی لایسنس وجود داشته باشه، حتی اگه فتا پیگیری نکنه، اینترپل پیگیری میکنه و جریمه‌ زیادی از خاطی طلب می‌کنه. نویسنده خارجی که قالب رو میده دست دوستان که فارسی کنن و دوستان هم بی‌جنبه میشن و دوباره منتشرش می‌کنن، هر لحظه بیم و ترس و لرز این رو باید داشته باشن که نویسنده اصلی متوجه بشه و شکایت کنه. لایسنس رایگان میگه شما هرکاری میخوای بکن، فقط اسم اون بدبختی که نوشته رو بیار. اما لایسنس تجاری دیگه نمیگه هر کاری، میگه هر کاری با اجازه طرف. دوست عزیز، ممنون میشم که با یه نویسنده در تم‌فارست مکاتبه کنید و ازش بپرسید من میتونم فارسی کنم و بعد منتشر کنم. مکالمه رو هم اینجا منتشر کنید تا همه بهره ببرند. موفق باشید.

احسان جان لطف میکنی سر فرصت یه آموزش در مورد لایسنس ها ، کارایی هاشون و طرز گرفتنشون رو توی پرتال اصلی سایت بذاری؟

وردپرس پارسی ایران به عنوان یکی از بزرگترین حمایت کنندگان کپی رایت ایران لازمه اینطور مطالب آموزشی رو بذاره.

• امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام به تمامی دوستان منم با نظر دوستانی که میگن نباید به طراحان ایرانی اهمیت داد و کارشونو ندزدید موافقم و به نظر من اون افرادی که میرن سایت های خارجی اگه میدونن اونا کافر حربی هستن قالبشونو برامون فارسی سازی کنند و رایگان برامون ارائه بدن که خیلی عالی میشه چون یه ضربه خوبی به یه کافر حربی زدیم و موجب این میشه که این افراد شکست بخورن و این بهترین راهه

راستی دوستان بیایین سایت من و بهم بگین آیا قالب سایت من از لحاظ کپی رایت درسته

سرمشق انتظار

آقا چه ربطی داره مسلمون غیر مسلمون واقعا جای خجالت داره.

الان چرا از وردپرس استفاده میکنید ؟ اینو مگه مسلمانا نوشتن ویندوز فتوشاپ و .... سرور های خارجی

کی میخواهید از این کوته فکری دست بردارید و قبول کنید که همه در دنیا یکی هستش؟

اونا به فکر پیش رفت هستن اینجا هم یکی میاد میگه بیاید رایگان منتشر کنید اخه مردم حسابی رایگان منتشر نشه هم مگه شما فرهنگ خرید دارید که برید بخرید ؟

الان یه پوسته ای به قیمت 70 دلار 3500 بار به فروش رسیده الان نویسندش خیلی ناراحته چرا ایرانی ها نمیخرن؟

اگه سایت تم فورست و امسال این سایت های خارجی جمع بشه کلا ما چندتا وردپرس کار میتونیم پیدا کنیم ؟

• امتیاز 2
لینک به ارسال

احسان جان لطف میکنی سر فرصت یه آموزش در مورد لایسنس ها ، کارایی هاشون و طرز گرفتنشون رو توی پرتال اصلی سایت بذاری؟

وردپرس پارسی ایران به عنوان یکی از بزرگترین حمایت کنندگان کپی رایت ایران لازمه اینطور مطالب آموزشی رو بذاره.

حتماً علی‌جان، اتفاقاً چنین چیزی مدنظر داشتم. ان‌شاءالله یه کم که برنامه‌هام مرتبط‌تر شد، حتماً می‌نویسم، اگه مرتضی‌جان اجازه بده، کلاً روی یه ساب‌دامین جدا ایجاد می‌کنیم. البته بدون کمک دوستان، کار تقریباً غیرممکن هست.

موفق باشید.

• امتیاز 2
لینک به ارسال

آقا چه ربطی داره مسلمون غیر مسلمون واقعا جای خجالت داره.

الان چرا از وردپرس استفاده میکنید ؟ اینو مگه مسلمانا نوشتن ویندوز فتوشاپ و .... سرور های خارجی

کی میخواهید از این کوته فکری دست بردارید و قبول کنید که همه در دنیا یکی هستش؟

اونا به فکر پیش رفت هستن اینجا هم یکی میاد میگه بیاید رایگان منتشر کنید اخه مردم حسابی رایگان منتشر نشه هم مگه شما فرهنگ خرید دارید که برید بخرید ؟

الان یه پوسته ای به قیمت 70 دلار 3500 بار به فروش رسیده الان نویسندش خیلی ناراحته چرا ایرانی ها نمیخرن؟

اگه سایت تم فورست و امسال این سایت های خارجی جمع بشه کلا ما چندتا وردپرس کار میتونیم پیدا کنیم ؟

فرمایشات شما متین و قابل قبوله

ولی آیا شما حاضری 70 دلار (حدودا یه 250 هزار تومنی میشه) بدی به یه کشور خارجی و اون کشور که در حال تحریم ماست رو تقویت کنی ؟

من بودم با تمام توانم به کل افراد اون کشور ضربه میزدم

لینک به ارسال

ولی آیا شما حاضری 70 دلار (حدودا یه 250 هزار تومنی میشه) بدی به یه کشور خارجی و اون کشور که در حال تحریم ماست رو تقویت کنی ؟

دوست عزیز شما خودت داری به وب ایران ضربه شدیدی میزنی ..... طراحی سایت 30 هزار تومن آخه ؟؟؟؟!!

• امتیاز 4
لینک به ارسال

ببینید. کلا برای تم فارست، طراح های قالب اصلا و ابدا هیچ فرقی نمی کنه و تو ذهنشون هم رد نمیشه که افراد و کاربرای ایرانی قالبشون رو رایگان دانلود کنن یا نکنن. اونا فروش خودشون رو دارن.

مثلا شما میگید الان قالب آوادا از نسخه ی صفرش تا الان، نسخه ی رایگانش توی نت بوده، دیگه کسی نخریده؟

به نظر من بیاید روی قالب هایی داخلی بحث کنیم. نه قالب های خارحی. به ما چه قالب های خارجی دانلود بشه یا نشه؟ همونطور که گفتم اونا فروش خودشون رو دارن، هیچ کاری هم به ما ندارن. طراحی قالب داخلی رو بدبخت اگه مثلا قالبش رو بخواد 60 تومن بفروشه، 4 نفر بیشتر نمی خرن. چون نفر پنجمی به بعد رایگانش رو دانلود می کنن. قالب های داخلی، خریدارانش محدود به کشور خودمون هست. ولی قالب های خارجی کل دنیا رو پوشش میده. حالا کشور ایران و هند و پاکستان منتشر کرد خو کرد. 200 تا کشور دیگه هستن.

بعدشم، همونظور که ما رو به زحمت میندازن تا یه قالب بخریم، ما هم کپی می کنیم. هر چند به جاییشون بر نمی خوره.

البته بهتره که دزدی آشکار این دو سایت رو اینطور بررسی کنید که کسانی که دارن داخلش قالب میفروشن، 90 درصدشون کلا نمی فهمن راستچین سازی چی هست. کیلویی راستچین می کنن. یا از یه نفر دیگه که راستچین کردن مدزدن و اونجا فروش می کنن. کلا سایت های بی در و پیکری هستن.

• امتیاز 2
لینک به ارسال

دوست عزیز شما خودت داری به وب ایران ضربه شدیدی میزنی ..... طراحی سایت 30 هزار تومن آخه ؟؟؟؟!!

دوست عزیز به خیلی خیلی ریز نکته ای اشاره کردی

آیا این واقعا درسته که 200 تومن بدی به یه سایتی و اون سایت یه چند تا تغییر روی وردپرس و ... بده و به مردم بندازه ؟

آیا واقعا انصافه که هزینه های آنچنانی رو از مردم بگیریم اونم وسه یه سایت ؟

خب اونایی که دارن به کنار / من بچه فقیرم خب درکشون میکنم و میخوام اونایی که ندارن هم بیان با قیمت ارزونتر فقط قیمت هاست و دامنه و دستمزد که به نظر من کمک به هموطنای عزیزمونه تا بتونند با هزینه کم هم یه سایت داشته باشن

در ضمن با خدماتی که من ارائه میدم بعید میدونم کسی باور کنه

چون من هم یه سایت توپ یهشون ارائه میدم و خودم هم تا جایی که بتونم بهشون کمکم میکنم تا کسب و کار خودشونو راه بندازن هر چند کسی قدر من رو نخواهد دونست

لینک به ارسال

دوست عزیز شما با این‌کارت داری به اون بدبختی که طراحی کرده ضربه میزنی نه اون کشور. آخه اون کشور براش 60$ یا 600$ چه فرقی می‌کنه؟ اون میلیون‌ها میلیون بودجه داره.

دوست عزیز به خیلی خیلی ریز نکته ای اشاره کردی

آیا این واقعا درسته که 200 تومن بدی به یه سایتی و اون سایت یه چند تا تغییر روی وردپرس و ... بده و به مردم بندازه ؟

آیا واقعا انصافه که هزینه های آنچنانی رو از مردم بگیریم اونم وسه یه سایت ؟

خب اونایی که دارن به کنار / من بچه فقیرم خب درکشون میکنم و میخوام اونایی که ندارن هم بیان با قیمت ارزونتر فقط قیمت هاست و دامنه و دستمزد که به نظر من کمک به هموطنای عزیزمونه تا بتونند با هزینه کم هم یه سایت داشته باشن

در ضمن با خدماتی که من ارائه میدم بعید میدونم کسی باور کنه

چون من هم یه سایت توپ یهشون ارائه میدم و خودم هم تا جایی که بتونم بهشون کمکم میکنم تا کسب و کار خودشونو راه بندازن هر چند کسی قدر من رو نخواهد دونست

شما عزیز دل، اولاً همه کسایی که مبالغ بالا میگیرن، سایت نمیندازن به مردم، خیلیا مثل خودم از بیس طراحی میکنن. حالا دونفر انداختن، دلیل شده که هر کی قیمت بالا میگیره سایت‌اندازه؟

بعد از یه مدتی هم شما متوجه میشی که داری با این کارت ضربه میزنی به کل فریلنسرها و وب ایران.

موفق باشید.

• امتیاز 6
لینک به ارسال

دوست عزیز شما با این‌کارت داری به اون بدبختی که طراحی کرده ضربه میزنی نه اون کشور. آخه اون کشور براش 60$ یا 600$ چه فرقی می‌کنه؟ اون میلیون‌ها میلیون بودجه داره.

شما عزیز دل، اولاً همه کسایی که مبالغ بالا میگیرن، سایت نمیندازن به مردم، خیلیا مثل خودم از بیس طراحی میکنن. حالا دونفر انداختن، دلیل شده که هر کی قیمت بالا میگیره سایت‌اندازه؟

بعد از یه مدتی هم شما متوجه میشی که داری با این کارت ضربه میزنی به کل فریلنسرها و وب ایران.

موفق باشید.

لطفا اگه امکان داره بیشتر توضیح بدید چون من دلیل قانع کننده ای برای افزایش قیمتم نمیبینم

در ضمن شما طراحی بلدی و داری نونشو میخوری پس کار منم هیچ ضربه ای به افراد و شرکت های کار درست نمیزنه

من فقط میخوام هزینه هایی که صرف اینترنت و سایتم میکنم رو از یه جایی در بیارم

شما بودی با هزینه هایی که یه سایت داره چی کار میکردی ؟

من که دوست ندارم تبلیغات زیاد بزارم سایتم و الا الان درآمد خوبی داشتم

لینک به ارسال

لطفا اگه امکان داره بیشتر توضیح بدید چون من دلیل قانع کننده ای برای افزایش قیمتم نمیبینم

در ضمن شما طراحی بلدی و داری نونشو میخوری پس کار منم هیچ ضربه ای به افراد و شرکت های کار درست نمیزنه

من فقط میخوام هزینه هایی که صرف اینترنت و سایتم میکنم رو از یه جایی در بیارم

شما بودی با هزینه هایی که یه سایت داره چی کار میکردی ؟

من که دوست ندارم تبلیغات زیاد بزارم سایتم و الا الان درآمد خوبی داشتم

من با مثال دلیل میارم: فرض کنید توی فلان شهر، چندین هزار میوه‌فروشی وجود داره و مثلاً هر کیلو آلبالو، 5000 تومن هست، این میانگینه، یه نفر میده 4800 یکی دیگه میده 5500، متغیره. اما این وسط یه نفر پیدا بشه که آلبالو درجه یک شیرین و آب‌دار رو بده کیلویی 300! حالا اینکه اون آلبالو از کجا اورده بماند، به نظر شما، اون کسی که داره میده 300، شهر رو بهم نریخته؟ بازار رو بهم نریخته؟ کار و کاسبی بقیه رو کساد نکرده؟

حالا حکایت طراحی سایت شما هم همینه. هر چقد هم طراحی شما خوب باشه، با این نرخ، شهر به هم میریزه.

====================================================================

بحث درمورد این قیمت تموم شد. دوستان این بحث رو کش ندند، به بحث اصلی برسیم.

• امتیاز 4
لینک به ارسال

من با مثال دلیل میارم: فرض کنید توی فلان شهر، چندین هزار میوه‌فروشی وجود داره و مثلاً هر کیلو آلبالو، 5000 تومن هست، این میانگینه، یه نفر میده 4800 یکی دیگه میده 5500، متغیره. اما این وسط یه نفر پیدا بشه که آلبالو درجه یک شیرین و آب‌دار رو بده کیلویی 300! حالا اینکه اون آلبالو از کجا اورده بماند، به نظر شما، اون کسی که داره میده 300، شهر رو بهم نریخته؟ بازار رو بهم نریخته؟ کار و کاسبی بقیه رو کساد نکرده؟

حالا حکایت طراحی سایت شما هم همینه. هر چقد هم طراحی شما خوب باشه، با این نرخ، شهر به هم میریزه.

====================================================================

بحث درمورد این قیمت تموم شد. دوستان این بحث رو کش ندند، به بحث اصلی برسیم.

داداش تا حالا از این جهت بهش فکر نکرده بودم

پس اون وقت شما حاضر نیستی با کمتر کردن قیمتت مشتری رو جذب کنی

من گفتم که من میخوام هزینه های سایتم رو از یه جایی در بیارم

من نمیخوام از مردم پول زیادی بگیرم

من فقط میخوام یه چند نفر بیان و برای خودشون کسب و کاری داشته باشند و کمی از فضای مجازی درآمد داشته باشن

خدمات من از سر نداشته هامه

من نداری رو کشیدم و دارم به دوستان کمک میکنم تا بتونن راحت توی فضای مجازی یه مکانی برای خودشون داشته باشن

من تا جایی که بتونم مطالبی که ارائه میدم رو رایگان منتشر خواهم کرد و خدماتم رو با هزینه های کم ارائه میدم

----------------------------------------------------------------------

چشم بحث در این باره رو میزاریم کنار و بحث شیرین تهمت زدن به بعضی سایت ها رو شروع میکنیم

لینک به ارسال

دوستان این بحث مسخره قیمت های پایین و نداشتن و امثالهم رو تموم کنید!

نداشتن و پشت سرش ناله و زاری و اینها دلایل خوبی برای انجام کارهای از پایه اشتباه نیست.

فکر نکنید همه ماها اینجا از بچه پولدارهای بالای شهر هستیم.

این بحث رو تموم کنید. تاپیک رو به بیراهه نبرید.

چشم بحث در این باره رو میزاریم کنار و بحث شیرین تهمت زدن به بعضی سایت ها رو شروع میکنیم

شما اگه دوست نداری در این بحث ها شرکت نکنید.

بحث اصلا هم شیرین نیست و بسیار تلخ و تاسف بار هست.

شما دلیلی بر تهمت بودن این مبحث بیارید تا تاپیک رو همین الان ببندم.

وگرنه بحث رو با دلایل بیخود ادامه بدید دسترسی شما رو در این تاپیک محدود می کنم.

این همه دوستان موافق و مخالف صحبت کردن شخصا لذت بردم ولی بحث شما واقعا بی جهت هست و خسته کننده هست.

اگر مشکل دارید زندگیتون روخودتون بسازید و آه و ناله نکنید.

• امتیاز 12
لینک به ارسال

دوستان این بحث مسخره قیمت های پایین و نداشتن و امثالهم رو تموم کنید!

نداشتن و پشت سرش ناله و زاری و اینها دلایل خوبی برای انجام کارهای از پایه اشتباه نیست.

فکر نکنید همه ماها اینجا از بچه پولدارهای بالای شهر هستیم.

این بحث رو تموم کنید. تاپیک رو به بیراهه نبرید.

شما اگه دوست نداری در این بحث ها شرکت نکنید.

بحث اصلا هم شیرین نیست و بسیار تلخ و تاسف بار هست.

شما دلیلی بر تهمت بودن این مبحث بیارید تا تاپیک رو همین الان ببندم.

وگرنه بحث رو با دلایل بیخود ادامه بدید دسترسی شما رو در این تاپیک محدود می کنم.

این همه دوستان موافق و مخالف صحبت کردن شخصا لذت بردم ولی بحث شما واقعا بی جهت هست و خسته کننده هست.

اگر مشکل دارید زندگیتون روخودتون بسازید و آه و ناله نکنید.

داداش چه کنم که حرفت حقه و نباید زیاد آه و ناله کرد پس دیگه من ادامه نمیدم .

منو بابت حرفام ببخشید و قصد ناراحت کردن دوستان گلی مثل شما رو نداشتم

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • Morteza این مورد را قفل کرد موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...