رفتن به مطلب

نمایش دسته ای خاص برای کاربران عضو

پست های پیشنهاد شده

سلام

اگه بخوایم دسته ای خاص رو برا کاربران عضو نشون بدیم باید چی کارکنیم؟یعنی ادامه مطلب رو فقط کاربران عضو مشاهده کنن

لینک به ارسال

سلام

موقع نوشتن مطلب از باکس سمت چپ همون باکسی ک دکمه انتشار داره یا همون باکس انتشار میتونید دسترسی رو برای مطلب اون دسته تغییر بدید

قسمت نمایانی رو به خصوصی تغییر بدید که دیفالتش عمومیه

ویرایش شده توسط amirali.bk
لینک به ارسال

سلام

موقع نوشتن مطلب از باکس سمت چپ همون باکسی ک دکمه انتشار داره یا همون باکس انتشار میتونید دسترسی رو برای مطلب اون دسته تغییر بدید

قسمت نمایانی رو به خصوصی تغییر بدید که دیفالتش عمومیه

ولی این طوری کل پست برای کاربرای غیر عضو نشون داده نمیشه

من می خوام ادامه مطلب این دسته نشون داده نشه

لینک به ارسال

پیدا کردم با کدهای in_category و is_user_logged_in حل کردم مشکلم رو اینم کد برای دوستانی که لازمش بشه:

اول از صفحه single کپی بگیرید و اسمشو تغییر بدید هر چیزی که دوست داشتید من single-logged.php قرار دادم

بعد داخل single قبل از هر چیزی کد زیر رو قرار میدیم

<?php if (in_category('5')){
include (TEMPLATEPATH . '/single-logged.php');
} ?>

5 ای دی دسته مورد نظر هستش

حالا داخل صفحهsingle-logged.php :

<?php if (in_category('5')){
if ( is_user_logged_in() ) { ?>

کد هایی که می خواهید برای کاربران عضو نشون داده بشه رو اینجا قرار بدید

<?php }else echo '<div style="text-align:center;"> برای دیدن محتوا لطفا <a href="wp-login.php?action=register">عضو سایت</a> گردید |  این پست برای اعضاء سایت قابل نمایش است </div>';} ?>

ولی یه سوال برام پیش امده من می خوام وقتی امکان ثبت نام و ورود غیر فعال بود به صورت معمولی نشون داده بشه و برای این این دسته دیگه نیازی به ثبت نام با ورود نباشه اگه اینو جواب بدید دیگه میشه نور علی نور میشه

لینک به ارسال
  • 5 هفته بعد...

دا کردم با کدهای in_category و is_user_logged_in حل کردم

البته قبل تاپیک جستجو میکردید بود :)

به هرحال شخصه ندیدم جایی که بشه اما میشه با توجه به یوزر و دسترسی یوزر دستوری شرطی براش نوشت که اگر با کاربری فلان وارد نشده بود و یا در زمان x نیاز به لاگین وثبت نام نباشد و...

اما تابع و یا ... براش تدیدم

لینک به ارسال

البته قبل تاپیک جستجو میکردید بود :)

به هرحال شخصه ندیدم جایی که بشه اما میشه با توجه به یوزر و دسترسی یوزر دستوری شرطی براش نوشت که اگر با کاربری فلان وارد نشده بود و یا در زمان x نیاز به لاگین وثبت نام نباشد و...

اما تابع و یا ... براش تدیدم

ممنون با این کد انجامش دادم:

if ( get_option( 'users_can_register' ) ) {
if ( is_user_logged_in() ) {
محتوا
}
}

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...