رفتن به مطلب

مشکل وجود نداشتن تصویر استفاده شده در هاست

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من در بعضی از قسمت های سایتم هم در مدیریت و هم در صفحه اصلی تصاویری هست که باید باشن ولی در سایت نشون داده نمیشن و دیگه اخه چی بگم مثلا در پیشخوان مدیریت در افزونه شرت کد تصاویر شرت کد ها نمایش داده نمیشه و همینطور در صفحه اصلی دکمه مطالب تصادفی و دکمه پرش به بالا نمایش داده نمیشه اینم ادرس سایتم خودتون برید ببینید اگر کسی راح حلی داره بگه

http://www.irblus.ir/shop/

لینک به ارسال

فولدر تصاویر رو برسی کنید تصاویر روی هاست وجود دارد ؟

همچنین برسی کنید احیانا نام تصاویر تغییر نکرده است ؟ همچنین در فوتر یا ... هم برسی کنید که مسیر تصاویر یا نام تغییر نکرده باشد . احتمالا تغییری ایجاد شده که تصاویر نمایش داده نمیشوند .

لینک به ارسال

فونت آیکن ها مشکل دارن. بررسی کنید ببینید فایل font-awesome.css درست لود میشه یا نه.

//در ضمن شما به فاصله 9 دقیقه اسپم ارسال کردید که خلاف قوانینه. حداقل زمان انتظار برای دریافت پاسخ 24 ساعته.

لینک به ارسال

من فایل wp-includes/images و فایل عکس های قالب رو هم چک کردم ولی درست بودن و مشکلی نداشتن اگر کسی میتونه کمکم کنه

اگر فایل دیگه ای هم برای عکس ها وجود داره بگید تا برم چک کنم

بابت اسپم متاصفم فقط این فایل فونتی که گفتید ادرسش رو بدید تا برم چک کنم .

لینک به ارسال

ابتدا به سایت زیر بروید و آخرین نسخه فونت را دانلود کنید

سپس فایل ها را به اسن اسامی تغییر دهید

fontawesome-webfont

سپس در این مسیر هاستتون بفرستید

پوشه قالبتون- پوشه fonts/fontawesome/

اگر این پوشه ها نبود ایجاد کنید

برای دانلود فونت : http://fontawesome.io/assets/font-awesome-4.3.0.zip

موفق باشید

لینک به ارسال

من که درست متوجه نشدم ولی دانلود کردم و جایگزین کردم ولی درست نشد

اینم فکر کنم فهمیده باشید که قالبم رو از بیگ تم به اسم صحیفه گرتم البته قالب رو روی چنتا وردپرس دیگه هم امتحان کردم درست بوده ولی اینجا درست عکس ها رو نشون نمیده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...