رفتن به مطلب

انجام تغییر یکسان در محتوای تمامی پست ها

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت شما

بنده در پست های خود شماره های همراهی وارد کردم. تعداد این پست ها حدود 300 عدد هست.

سخته که دونه دونه پست ها رو باز کنم و شماره های همراه رو پاک کنم و سیو کنم.

می خواستم بدونم آیا می توانم با روشی تمام شماره های همراه موجود ور محتوای پست ها را پاک کنم؟

تعداد ارقام شماره همراه که مشخصه.

پست های بنده حاوی اطلاعات دیگه هم هست اما می خوام اونا باقی بمونه.

با احترام

لینک به ارسال

این اموزش می تونه کمکتون کنه(البته قبلش حتما از دیتابیس بکاپ بگیر تا مشکلی پیش اومد برگردونی)

https://lorelle.wordpress.com/2014/08/10/find-search-replace-and-delete-in-the-wordpress-database/

تو function.php هم میتونی اینطوری عمل کنی (البته روش بالایی درمان قطعیه ولی پایینی مث اسپری ضد درده دددددددددی)

یعنی فیلترش کنی

add_filter('the_content', 'replace_words');
<?php
function replace_words($content){
$olds = array('شماره تلفن مد نظر');
$news = array('خالی بذار');
$content = str_replace($olds , $news ,$content);
return $content;
}
add_filter('the_excerpt', 'replace_words');
?>

ویرایش شده توسط p47ri0t
لینک به ارسال

این اموزش می تونه کمکتون کنه(البته قبلش حتما از دیتابیس بکاپ بگیر تا مشکلی پیش اومد برگردونی)

https://lorelle.wordpress.com/2014/08/10/find-search-replace-and-delete-in-the-wordpress-database/

تو function.php هم میتونی اینطوری عمل کنی (البته روش بالایی درمان قطعیه ولی پایینی مث اسپری ضد درده دددددددددی)

یعنی فیلترش کنی

<?php
function replace_words($content){
$olds = array('شماره تلفن مد نظر');
$news = array('خالی بذار');
$content = str_replace($olds , $news ,$content);
return $content;
}
add_filter('the_excerpt', 'replace_words');
?>

با سلام خدمت شما

لینک سایت مورد نظر که باز نمیشه.

در مورد دومی هم که شماره های همراه مورد نظر در پست ها متفاوت هست. یعنی یک شماره خاص نیست.

در پی اچ پی هم کارتکرهایی مانند * و # که به جای اعداد و .. به کار می ره کاربرد داره؟

یعنی تو دستور بالا بزارم اعدادی که اولشو با 9 شروع بشه و 10 رقم باشن؟

ممنون از راهنمایی شما.

با احترام

لینک به ارسال

با سلام خدمت شما

لینک سایت مورد نظر که باز نمیشه.

در مورد دومی هم که شماره های همراه مورد نظر در پست ها متفاوت هست. یعنی یک شماره خاص نیست.

در پی اچ پی هم کارتکرهایی مانند * و # که به جای اعداد و .. به کار می ره کاربرد داره؟

یعنی تو دستور بالا بزارم اعدادی که اولشو با 9 شروع بشه و 10 رقم باشن؟

ممنون از راهنمایی شما.

با احترام

لینک باز نمیشه فک کنم دامنه wordpress.com فی لتره(با پروکسی بازش کن)

چون از شماره های یکسان تو محتوا استفاده نشده روش دوم مناسب نیست .بهتره روش اول که از طریق سرچ تو دیتابیس و جاگذاری هستش (با کوئری) انجام بدین

ویرایش شده توسط p47ri0t
لینک به ارسال

با سلام

با استفاده از افزونه های جست و جایگزین در وردپرس میتوانید به آسانی این کار رو انجام بدید

دانلود

موفق باشید

با سلام خدمت شما

تو این افزونه می شه تعیین کرد اعدای را تغییر بده که اولشون 9 باشه و 10 رقم باشه.

مثلا از # یا * استفاده کرد؟

با احترام

لینک به ارسال

با این افزونه شما میتونید یه مقدار ثابتی رو بهش بدید با یه مقدار دیگه جایگزین کنه

مثلا

مقدار 939 با مقدار 936 جایگزین شود

با سلام خدمت شما

با توجه به اینکه شماره های همراه در هر پست منحصر به فرد هست، به نظر میرسه باید فکر دیگه ای کرد.

ممنون میشم دوستان در این مورد راهنمایی کنن.

با احترام

لینک به ارسال

سلام. یه راه سادش اینه که برید توی phpmyadmin و از wp-post اکسپورت بگیرید و با ادیتور متن بازش کنید و دنبال 09 بگردید و ریپلیس کنید.

لینک به ارسال

سلام. یه راه سادش اینه که برید توی phpmyadmin و از wp-post اکسپورت بگیرید و با ادیتور متن بازش کنید و دنبال 09 بگردید و ریپلیس کنید.

با سلام خدمت شما

فکر خوبیه.

فق برای بک آپ گیری از دیتابیس حین export گیری نکته ی خاصی هست که اگر ریپلیس کردن داده ها به مشکل برخورد بتونم برگردم به حالت قبل؟

با تشکر

لینک به ارسال

نکته خاصی که نداره جز اینکه فایل خروجی ای که بتون میده رو ازش یک کپس بکاپ بگیرید و اینکه اگر حجم بالا بود بزارید روی custome و نوع خروجی رو بزارید روی zip (توی صفحه اکسپورت)

لینک به ارسال
نکته خاصی که نداره جز اینکه فایل خروجی ای که بتون میده رو ازش یک کپس بکاپ بگیرید و اینکه اگر حجم بالا بود بزارید روی custome و نوع خروجی رو بزارید روی zip (توی صفحه اکسپورت)

با سلام خدمت شما

ممنون از راهنمایی های شما.

اما من وقتی پایگاه داده را ویرایش کردن البته با استفاده از کارکتر جانشین ؟ یعنی اینجوری

91؟؟؟؟؟؟؟؟

وقتی خواستم ایمپورت کنم پیغام مکل در فایل پایگاه داده ایمپورت نشد داد که خوشبختانه فایل اصلی رو داشتم.

الان نمی دونم با این مشکل چیکار کنم.

لینک به ارسال

موقع ایمپورت کردن فایل .sql بهش دادین ؟ جای دیگه ی فایل رو ویرایش نکردید؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...