رفتن به مطلب

مشکل در اضافه شدن غیرمعمولی به فضای هاست

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید و وقت بخیر دوستان .. ببخشید یه مشکلی تو وردپرس و سایت من هستش گفتم از شما که اطلاعاتتون زیاده بپرسم شاید بدونید.. اینکه ما تقریبا 1400 تا مطلب تو سایتمون داریم و 9 ماه هم هستش سایت رو راه اندازی کردیم .. و تغییر سرور هم دادیم جدیدا .. مشکل اینجاس حجم فضای هاستمون تقریبا 9.5 گیگ بود و در عرض 10 روز شد 11.5 گیگ تقریبا 2 گیگ به این فضا اضافه شده... ما هم حداکثرش رو در نظر گرفته باشیم در سایت شاید 50 مگ هم اپلود نکرده باشیم و فقط متن و عکس بوده .. هر چند روز یک بار هم اضافه میشه به این فضای هاستمون به صورت غیر معمولی .اینم بگم با سرور قبلی هم که داشتیم این فضا الکی اضافه میشد ... به پشتیبان هم گفتم گف با وردپرس کار در میان بگذارید .. اونا میدونن احتمالا.. حالا به نظرتون این اضافه شدن غیرمعمولی به فضای هاست از کجا هستش باید چه کار کنیم .هر روز هم اضافه میشه به این فضا... ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...