رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام.

دلیل اصلی من برای فروش این سایت نداشتن وقت کافی برای مدیریت آن و لطمه خوردن سایر کار های من با رسیدگی به این سایت.

آدرس سایت در امضا هست. رتبه ها هم که مشخصه. قیمت هم توافقی...

برای فروش سایت عجله دارم و هر روز که میگذرد به دلیل کمبود وقت رتبه سایت افزایش میابد(مثلا هفته پیش 6100 بود اما الان 8006) و بنده دلم نمیخواهد سایت بیش از این صدمه ببیند.

چون برای فروش عجله دارم حتی یک چهارم قیمت اصلی سایت هم امکان فروش هست...

برای اطلاعات بیشتر و فنی تر پ.خ بدید...

(سایت در امضا هست)

لینک به ارسال

به بالاترین قیمت حتی اگه 5 ریال باشه فروخته میشه. لطفا سریع فقط

ویرایش شده توسط ...
لینک به ارسال

به دلیل پیدا نشدن مشتری مورد نظر تا اکنون این تاپیک بعد از دو روز برای پیدا کردن مشتری های بیشتر دوباره آپ میشود.(با عرض پوزش از مدیران زحمت کش)

لینک به ارسال

{2} به دلیل پیدا نشدن مشتری مورد نظر تا اکنون این تاپیک بعد از دو روز برای پیدا کردن مشتری های بیشتر دوباره آپ میشود.(با عرض پوزش از مدیران زحمت کش)

لینک به ارسال

به بالاترین قیمت حتی اگه 5 ریال باشه فروخته میشه. لطفا سریع فقط

اکی . من 5 ریال خریدارم .

فروشنده بودی پیام بده .

موفق باشی .

• امتیاز 3
لینک به ارسال

اکی . من 5 ریال خریدارم .

فروشنده بودی پیام بده .

موفق باشی .

بالاترین قیمت 5 ریال نیست. اگه اگر بالاترین قیمت این بود چشم...

ویرایش شده توسط ...
لینک به ارسال

{3} به دلیل پیدا نشدن مشتری مورد نظر تا اکنون این تاپیک بعد از دو روز برای پیدا کردن مشتری های بیشتر دوباره آپ میشود.(با عرض پوزش از مدیران زحمت کش)

لینک به ارسال

{4} به دلیل پیدا نشدن مشتری مورد نظر تا اکنون این تاپیک بعد از دو روز برای پیدا کردن مشتری های بیشتر دوباره آپ میشود.(با عرض پوزش از مدیران زحمت کش)

لینک به ارسال

{5} به دلیل پیدا نشدن مشتری مورد نظر تا اکنون این تاپیک بعد از دو روز برای پیدا کردن مشتری های بیشتر دوباره آپ میشود.(با عرض پوزش از مدیران زحمت کش)

لینک به ارسال

بزار تا کمکت کنم بیای بالا

چرا اینقدر تصویرو عوض می کنی نکنه تاثیر در خرید داره ها!!!!!!!!!!!!! B)

حیف که وردپرس کار نیستم!

لینک به ارسال

{6} به دلیل پیدا نشدن مشتری مورد نظر تا اکنون این تاپیک بعد از دو روز برای پیدا کردن مشتری های بیشتر دوباره آپ میشود.(با عرض پوزش از مدیران زحمت کش)

لینک به ارسال

{7} به دلیل پیدا نشدن مشتری مورد نظر تا اکنون این تاپیک بعد از دو روز برای پیدا کردن مشتری های بیشتر دوباره آپ میشود.(با عرض پوزش از مدیران زحمت کش)

ویرایش شده توسط ...
لینک به ارسال

{8} به دلیل پیدا نشدن مشتری مورد نظر تا اکنون این تاپیک بعد از پنج روز برای پیدا کردن مشتری های بیشتر دوباره آپ میشود.(با عرض پوزش از مدیران زحمت کش)

ویرایش شده توسط ...
لینک به ارسال

:|

دلیل این اسپم‌بازار الکی رو نمی‌فهمم، خب کسی بخواد بخره خودش پیدا میکنه میاد می‌خره! پیشنهاد می‌کنم روی سایت‌هایی مثل پونیشا و امثالهم یه پروژه بدید.

موفق باشید.

• امتیاز 2
لینک به ارسال

به نظر شخصی بنده اصلا قالب خودتون هم چنگی به دل نمیزنه و اصلا منظم نیست وحتی عکسی هم توش لود نمیشه کسی که تو کار فروش قالب باشه حد اقل سایت خودش باید تو چشم باشه.

• امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام.

به نظر شخصی بنده اصلا قالب خودتون هم چنگی به دل نمیزنه و اصلا منظم نیست وحتی عکسی هم توش لود نمیشه کسی که تو کار فروش قالب باشه حد اقل سایت خودش باید تو چشم باشه.

بله حرف شما صحیح و اما توضیح: ((هاستی که تصاویر روی آن ها قرار گرفته اند داون شده و نیاز به برسی و تعمیر دارد که اصلا وقتش را ندارم و حاظرم موقع فروش مبلغی رو برای فیکس کردن این مشکل از خریدار دریافت نکنم یا حداقل هنگام پیدا شدن مشتری و اطمینان خاطر از به فروش رفتن سایت تصاویر را درست کنم.)).((همان طور که گفتم وقت برای بنده خیلی مهم است و به همین دلیل کمبود وقت توانایی طراحی قالب را ندارم و برای همین مشکلات ظاهری قیمت سایت بسیار پایین است ولی کجاست مشتری؟!.))

-------------------

دلیل این اسپم‌بازار الکی رو نمی‌فهمم، خب کسی بخواد بخره خودش پیدا میکنه میاد می‌خره!

اگر این اسپم ها نباشند این تاپیک حتی روزانه 1 بازدید هم نخواهد داشت! در ضمن این دلیل نمیشود که قوانین را نقض کنم ولی فکر میکنم آپ کردن تاپیک بعد از 24 ساعت مشکلی نداشته باشد.

------------------

:|

پیشنهاد می‌کنم روی سایت‌هایی مثل پونیشا و امثالهم یه پروژه بدید.

موفق باشید.

به دلیل وقت بسیار کمم و حوصله کمترم و در سایر سایت ها اقدام به فروش نکردم. تا ببینم بعدا خدا چه بخواهد!

---------

با تشکر از توجه و پیشنهاد شما دوستان گرامی...

ویرایش شده توسط ...
  • امتیاز 1
لینک به ارسال
  • اضافه کردن...