رفتن به مطلب

نمایش تعداد محدودی از دسته ها

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید من کل انجمن رو گشتم ولی چیزی که بخوام رو پیدا نکردم پیشاپیش اگه همچین موضوعی بوده ندیدم عذر میخوام

من تعداد زیادی دسته بندی دارم داخل وبسایت میخواستم دسته ها رو به صورت رندوم و به تعداد محدودی مثلا 10 تارو نشون بده

داخل این حلقه

<?php
$terms = apply_filters( 'taxonomy-images-get-terms','' );
shuffle ($terms);
//echo 'shuffled';
if ($terms) {

print '<ul>';
foreach( (array) $terms as $term) {
print '<li><a href="' . esc_url( get_term_link( $term, $term->taxonomy ) ) . '"><div class="profile-avatar">' . wp_get_attachment_image( $term->image_id, 'detail' ) . '</div></a></li>';
}
print '</ul>';
}
?>

الان به صورت رندوم نمایش داده میشه ولی تعدادش رو هرکاری کردم نمیشد مشخص کرد در ضمن از افزونه Taxonomy Images استفاده میکنم برای تصویر شاخص دسته بندی

لینک به ارسال

دوستان بعد از گشت زدن بالاخره توی سایت اصلی وردپرس یه چیزایی پیدا کردم واسه اون دسته از دوستانی که میخوان میزارم

بعد از نصب افزونه taxonomy images و فعالسازی تصویر شاخص برای دسته بندی ها از کد زیر استفاده کنند

<?php
$terms = apply_filters( 'taxonomy-images-get-terms',$term_args );
$counter = 0;
$max = 7; //number of categories to display
shuffle ($terms);
//echo 'shuffled';
if ($terms) {
print '<ul>';
foreach( (array) $terms as $term) {
$counter++;
if ($counter <= $max) {
print '<li><a href="' . esc_url( get_term_link( $term, $term->taxonomy ) ) . '"><div class="profile-avatar">' . wp_get_attachment_image( $term->image_id, 'detail' ) . '</div></a></li>';
} }
print '</ul>';
}
?>

این کد دسته بندی هارو به صورت رندوم و 7 تا از دسته ها رو همراه تصویر شاخص هر دسته نشون میده میتونید خودتون به دلخواه عوض کنید به درد کسی میخوره که دسته بندی زیادی داره

امیدوارم به دردتون بخوره

یاعلی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...