رفتن به مطلب

سایت دو زبانه با قابلیت ایندکس شدن ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام.

افزونه های زیادی در مورد چند زبانه کردن سایت هستش. اما، من میخواستم بدونم چطور میشه سایت 2 زبانه درست کرد و مثلا سایت برای زبان انگلیسی چپ چین بشه و مطالبی که بصورت 2 زبانه هستن ایندکس بشن...

چون مطالب سایت من میشه گفت جهانی هستن و فقط مختص فارسی زبانان نیستش. میخوام مطالبی که به انگلیسی ترجمه میشن هم ایندکس بشن توی گوگل ...

یعنی تمامی مطالب رو من براشون کپی نسخه انگلیسی بنویسم... و وقتی سایت انگلیسی شد مطالب انگلیسی نمایش داده بشه و ایندکس هم بشه...

و اگر اشکالی داره اینکار لطفا راهنمایی بکنید چون شنیدم سایت 2 زبانه برای سئو هم خوبه.

لینک به ارسال

اگه میخایین سایت دو زبانه داشته باشین بهترین راهش اینه که برای هر زبان یه سایت جدا ( وردپرس ) جدا نصب کنید و بعد قالبتون رو برای زبان انگلیسی چپ چین کنید .

لینک به ارسال

خیلی ناجور و غیر اصولی بنظر میرسه انگار...

جدا از اینکه 2 سایت مجزا هستش و با در نظر گرفتن منابع ! و ... قسمت کاربران،نظرات و ... همگی جدا میشن...

فکر میکنم از نظر سئو هم جالب نباشه !

راه بهتری سراغ ندارید ؟

لینک به ارسال
خیلی ناجور و غیر اصولی بنظر میرسه انگار...

:blink: اصلش همینه که دو تا سایت باشه حالا یا تو زیردامنه یا دامنه جدا .

جدا از اینکه 2 سایت مجزا هستش و با در نظر گرفتن منابع ! و ... قسمت کاربران،نظرات و ... همگی جدا میشن...

خب طبیعیه که جدا بشن اصلا باید جدا بشن ، کاربر امریکایی بیاد نطرات فارسی بخونه ! اصلا داریم همچین سایتی !

فکر میکنم از نظر سئو هم جالب نباشه !

اگر واقعا میخایین سایتی با زبان جدا داشته باشین بهترین روش از هر لحاظ ( سئو ، جذب بازدیدکننده و مشتری و ... ) دو سایت مجزا هست .

موفق باشید

لینک به ارسال

میتونید از افزونه رایگان transposh و یا از افزونه قوی و پولیه wpml استفاده کتید.

لینک به ارسال

اینکه یک وردپرس جدید در کنار این سایت فعلی نصب کنیم ایرادی نداره ؟

یعنی به این صورت

site.com/en/

en.site.com

به اینصورت باشه از دیدگاه سئو مشکلی نیست ؟

توی ساب فولدر نصب کنم یا ساب دومین ؟

سایت رو جداگونه باید توی وبمستر تولز ثبت کنم ؟

سئو برای من اهمیت داره... ایا اینکه سایت فعلی من .ir هستش و هاستش ایرانیه.ایرادی برای نسخه انگلیسی نداره این مورد ؟

لینک به ارسال

شما سایتتون دات آی ار هست و سایت زبان اصلی تون دات کام .کلا دو سایت مجزا پس هر کاری با سایت اصلی انجام میدید برای این سایت هم انجام بدین و نیازی نیست از ساب دامین استفاده کنید سایت انگلیسی میشه دات کام فارسی دات آی ار دیگه .

لینک به ارسال

این کلا میشه 2 سایت مجزا ! دیگه نمیشه یک سایت دو زبانه !

شما میگید من بیام یک دامین .کام هم ثبت کنم!

من میخواستم روی همین دامین باشه که رنک فعلی سایتم تاثیر بزاره از نظر سئو روی نسخه انگلیسی...

چون رتبه خودم توی ایران عالیه... اگه دامین جدید ثبت کنم باید از ابتدا شروع کنم دوباره.

در ضمن ! اگر توی سایت لینک به نسخه انگلیسی سایت بدم میشه یک لینک external که زیاد جالب بنظر نمیرسه !

بهرحال ممنون از شما.

دوستانی که تجربه دارن هم شرکت کنن لطفا.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...