رفتن به مطلب

مشکل با افزونه google XML

iranianwp

پست های پیشنهاد شده

سلام وقتی میخوام افزونه ای رو فعال یا غیر فعال کنم با ارور زیر مواجه میشم که میگه باید Google XML را غیر فعال کنی ! من دارم از افزونه SEO وردپرس استفاده میکنم ! که این پپیغام رو بهم میده ! آیا با غیرفعال کردن این افزونه یعنی Google XML مشکلی به وجود نمیاد ؟

Warning!

The Google XML Sitemaps plugin(s) might cause issues when used in conjunction with WordPress SEO by Yoast.

Both WordPress SEO by Yoast and Google XML Sitemaps can create XML sitemaps. Having two XML sitemaps is not beneficial for search engines, yet might slow down your site.

Configure WordPress SEO's XML Sitemap settings

Recommended solution

We recommend you deactivate Google XML Sitemaps and have another look at your WordPress SEO configuration using the button above.

Deactivate Google XML Sitemaps

لینک به ارسال

سلام وقتی میخوام افزونه ای رو فعال یا غیر فعال کنم با ارور زیر مواجه میشم که میگه باید Google XML را غیر فعال کنی ! من دارم از افزونه SEO وردپرس استفاده میکنم ! که این پپیغام رو بهم میده ! آیا با غیرفعال کردن این افزونه یعنی Google XML مشکلی به وجود نمیاد ؟

Warning!

The Google XML Sitemaps plugin(s) might cause issues when used in conjunction with WordPress SEO by Yoast.

Both WordPress SEO by Yoast and Google XML Sitemaps can create XML sitemaps. Having two XML sitemaps is not beneficial for search engines, yet might slow down your site.

Configure WordPress SEO's XML Sitemap settings

Recommended solution

We recommend you deactivate Google XML Sitemaps and have another look at your WordPress SEO configuration using the button above.

Deactivate Google XML Sitemaps

درود

این پیغام می گه که افزونه Google XML Sitemaps رو غیر فعال کنید چون ممکنه مشکلاتی رو برای افزونه Wordpress SEO بوجود بیاره،

و به نظر من هم لزومی نداره که از دو افزونه برای سایت مپ استفاده کنید، همون Wordpress SEO کافیه.

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

سلام

در قسمت آخر ارور راه حل را گفته و آن غیر فعال کردن Google XML Sitemaps هست.

موفق باشید

با سلام.

اصلا پیشنهاد خوبی ندادین!!

اگه از xml sitemap استفاده کنی و توی yoast از سایتمپ استفاده نکنی بازم همین هشدار رو میده.

پس فقط جنبه تبلیغاتی داره.

لینک به ارسال

با سلام افزونه گوگل سایت مپ رو غیر فعال کنید و از افزونه yoast برای ساخت سایت مپ استفاده کنید .

پیشنهاد میکنم این دو آموزش را حتما ببینید‌:

آموزش سئو وردپرس با WordPress SEO by Yoast

آموزش کامل WordPress SEO by Yoast

هر دو آموزش کامل yoast هستند که لینک اول مربوط به سایت مپ در yoast میباشد .

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...