رفتن به مطلب

چرا سرعت دمو با قالب نصب شده متفاوت است؟

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان

من این قالبو خریداری کردم

http://themes.momizat.com/multinews/

اما سرعت لودش بعد از نصب خیلی پایین هست !

میخواستم بدونم هاست دمو چه نوع هاستی هست

من هاستم پارس پک هست لطفا بگید کدام ایتم ها باید به چه میزان باشد تا سرعت لود شبیه دمو باشد؟

http://parspack.com/cloud-hosting

میزان فضا

پهنای باند ماهانه

پردازشگر

Ram

تعداد بازدید در لحظه

سایت من روزی 100 تا 200 بازدید فعلا دارد!

لینک به ارسال

هاست های متعددی وجود دارد ، اما فقط هاست در میزان سرعت موثر نیست ، بلکه افزونه های نصب ، تصاویر بارگذاری شده نیز دخیل می باشند

اما راجب هاست ، شرکت مد نظر از هاست ابری و سایت CloudFlare که بنده آشنایی زیادی ندارم اما صد در صد سرعت سایت مذکور مدیون CloudFlare می باشد.

لینک به ارسال

هاست های متعددی وجود دارد ، اما فقط هاست در میزان سرعت موثر نیست ، بلکه افزونه های نصب ، تصاویر بارگذاری شده نیز دخیل می باشند

اما راجب هاست ، شرکت مد نظر از هاست ابری و سایت CloudFlare که بنده آشنایی زیادی ندارم اما صد در صد سرعت سایت مذکور مدیون CloudFlare می باشد.

دوست عزیز با عرض معذرت جواب های شما کاملا مبهم است! بنده و هر فردی که برای اولین بار به این سایت برود می بیند که نوع هاست این شررکت ابری هست!صد بار در سایت اعلام کردند!

ما پرسیدیم میزان این

میزان فضا

پهنای باند ماهانه

پردازشگر

Ram

تعداد بازدید در لحظه

ایتم ها چقدر باشد! بهتر است!

ببخشید شما که اشنایی ندارید بگذارید تا مدیران پاسخ دهند! :angry:

نیازی نیست به همه تاپیک ها پاسخ دهید!

لینک به ارسال

دوست عزیز با عرض معذرت جواب های شما کاملا مبهم است! بنده و هر فردی که برای اولین بار به این سایت برود می بیند که نوع هاست این شررکت ابری هست!صد بار در سایت اعلام کردند!

ما پرسیدیم میزان این

میزان فضا

پهنای باند ماهانه

پردازشگر

Ram

تعداد بازدید در لحظه

ایتم ها چقدر باشد! بهتر است!

ببخشید شما که اشنایی ندارید بگذارید تا مدیران پاسخ دهند! :angry:

نیازی نیست به همه تاپیک ها پاسخ دهید!

چرا عصبانی میشوید ؟ عزیز دل برادر فضای هاست و پهنای باند ربطی به سرعت سایت ندارد ، اطلاعات شما هم که از بنده ناقص تر است

در مورد رم و پردازشگر در مواقعی بدرد میخورد که شما سرور اختصاصی تهیه کنید و این مقادیر توسط شما تعیین گردد ، البته در برخی هاستینگ ها مثل پارس پک این امکان وجود دارد

برای مصارف بالا هاستینگ های قدرتمند داخلی با میزبانی خارج از کشور پیشنهاد می شود مثل‌: هاست ایران ، ایران هاست

خیلی دلم میخواست جواب تندی بدهم اما بی خیال شدم ! دست مدیران را هم کسی نبسته تا پاسخگو نباشند ، بنده هم خارج از قوانین انجمن فعالیت نکرده ام و اصولا می خواهم دانسته هایم را بصورت رایگان با دیگر دوستان شریک شده و یاد بگیرم .

لینک به ارسال

چرا عصبانی میشوید ؟ عزیز دل برادر فضای هاست و پهنای باند ربطی به سرعت سایت ندارد ، اطلاعات شما هم که از بنده ناقص تر است

در مورد رم و پردازشگر در مواقعی بدرد میخورد که شما سرور اختصاصی تهیه کنید و این مقادیر توسط شما تعیین گردد ، البته در برخی هاستینگ ها مثل پارس پک این امکان وجود دارد

برای مصارف بالا هاستینگ های قدرتمند داخلی با میزبانی خارج از کشور پیشنهاد می شود مثل‌: هاست ایران ، ایران هاست

خیلی دلم میخواست جواب تندی بدهم اما بی خیال شدم ! دست مدیران را هم کسی نبسته تا پاسخگو نباشند ، بنده هم خارج از قوانین انجمن فعالیت نکرده ام و اصولا می خواهم دانسته هایم را بصورت رایگان با دیگر دوستان شریک شده و یاد بگیرم .

خوب اول این موردو می گفتید که اصلا این موارد اهمیتی در سرعت لود ندارد. جان من اون پاسختون ببینید مبهمه درهر صورت بنده قصد توهین نداشتم ولی اینقدر از صبح تا حالا وب ها رو زیر رو کردم به جواب نرسیدم که عصبی شدم

بازم عذر میخوام!

مدیران هم فکر کنم !!!!!!!!!!!... فقط اخطار ها رو سروقت می دهند! :P;)

ویرایش شده توسط amator
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...