رفتن به مطلب

افزونه ارتقا نقش با دریافت وجه

پست های پیشنهاد شده

143696441288621.jpg

با احترام

نیاز مند افزونه ای هستم که به شکل عکس بالا بشه به ازای پرداخت نقش کاربر ارتقا پیدا کند

به طور مثال من با افزونه رول چند تا نقش اضافه کردم به نام های vip1 , vip2 , vip3 و با همین افزونه برای مطالب سطح دست رسی نیز تعیین کردم که چه گروه کاربری به چه مطالبی دست رسی داشته باشد.

حالا میخوام بتونم مثلا کاربر ثبت نام کرده بتونه امکان ارتقا نقش کاربری خودش را داشته باشه و اینکار با پرداخت وجه امکان پذیر باشه.

چه افزونه ای در وردپرس چنین امکانی را فراهم میکنه

لینک به ارسال

سلام . اگه اشتباه نکنم باید برای سایت wle.ir باشه .. ببینید شما با افزونه های vip نظیر restrict content pro میتونید همچین سایتی بزنید ولی نباید انتظار داشته باشید با نصب افزونه همه چی خودکار انجام بشه . این افزونه ها یه سری توابع php یا شورت کد در اختیارتون میذارن که باید تو قالب اعمالشون کنید .

مثلا برای همون قسمتی که نوشته ارسال نظر برای مطالب vip شما باید توسط توابع restrcit content pro بیاید و دور کد های comment شرط بذارید فقط اعضای vip بتونن .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...