رفتن به مطلب

محدود کردن دسترسی به لینک دانلود

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان آیا پلاگینی هست که بشه باهاش فایل های پیوستی رو مدیریت کرد؟

به این صورت که بر فرض یه فایل زیپ رو با لینک مستقیم به نوشته اضافه میکنیم و فقط کسی بتونه از اون لینک استفاده کنه که مبلغ تعیین شده رو پرداخته باشه و بعد از دانلود لینک غیرقابل استفاده بشه و برای استفاده مجدد نیاز به پرداخت دوباره باشه.

اگر چنین چیزی وجود داره ممنون میشم کمک کنید

با تشکر

لینک به ارسال

افزونه easy digital downloads و ووکامرس و ...

ووکامرس نمیخوام استفاده کنم بلکه از وردپرس با کمک افزونه ی زرین پال مشکل حل شده فقط نمیدونم چطور باید واسه دانلود و دسترسی به لینک محدودیت بذارم

لینک به ارسال

ایزی دیجیتال دانلودز محدودیت میذاره و میتونین تعیین کنید هر فایل فقط یکبار دانلود بشه و همینطور محدودیت زمانی بذارید که بعد از یک مدت زمانی منقضی بشه.

درگاه زرین پال رایگانم داره .

لینک به ارسال

با تشکر از راهنمایی شما با نصب این افزونه مشکل حل شد

اما الان مشکلی که دارم اینه که تراکنش رو انجام نمیده

همه چی رو هم ست کردم و مرچنت کد زرین پال رو هم قرار دادم اما این ارور رو دریافت میکنم :

متاسفیم، ولی مشکلی در گرفتن اطلاعات پرداخت پیش آمده است.

لینک به ارسال

درگاه رو از خود زرین پال دانلود کردید ؟

این خطا رو چه زمانی دریافت میکنید ؟

لینک به ارسال

خیلی از درگاه‌ها بعد از آپدیت EDD مشکل پیدا کردند، دوستان تا رسیدن درگاه‌های جدید صبر کنن.

پ.ن.: EDD Persian خدابیامرز شد! روی اونجا حساب نکنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

درگاه رو از خود زرین پال دانلود کردید ؟

این خطا رو چه زمانی دریافت میکنید ؟

بله از خود زرین پال دانلود کردم

دقیقا زمانی که روی لینک پرداخت کلیک میشه بجای انتقال به زرین پال برای پرداخت ،وارد برگه پرداخت میشه و اون پیغام ظاهر میشه

لینک به ارسال

بله از خود زرین پال دانلود کردم

دقیقا زمانی که روی لینک پرداخت کلیک میشه بجای انتقال به زرین پال برای پرداخت ،وارد برگه پرداخت میشه و اون پیغام ظاهر میشه

تست کردم برای بنده مشکلی نداشت بعد از افزودن محصول به سبد خرید و انتخاب درگاه زرین پال و انجام مراحل پرداخت ، تا اتصال به بانک هم به درستی پیش رفت . آیا شما بعد از این مرحله مشکلی دارید ؟

لینک به ارسال

تست کردم برای بنده مشکلی نداشت بعد از افزودن محصول به سبد خرید و انتخاب درگاه زرین پال و انجام مراحل پرداخت ، تا اتصال به بانک هم به درستی پیش رفت . آیا شما بعد از این مرحله مشکلی دارید ؟

مشکل بر طرف شد

نام برگه ی مربوط به پرداخت جابجا درج شده بود

لینک به ارسال

افزونه دیگری با عنوان VIP هم وجود دارد که قسمتی از کاربران که حق پرداخت ماهانه یا هر چند روز رو پرداخت می کنند بتوانند از فایل ها بهره مند شوند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...