رفتن به مطلب

افزونه ارسال اتوماتیک مطلب (نمیخوام از سایت دیگه کپی کنه)

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان یک افزونه نیاز دارم که مطلب رو به صورت اتوماتیک تنظیم کنه و ارسال کنه!

نمیخوام مطلب رو از سایت دیگه کپی کنه ! و بشه تنظیمش کرد که مطلب رو در سایت خودم تولید کنه !

(این خلاصش بود اگه نیاز بود از اینجا به بعدشو بخونید)

-----------------------------------------------------------------------------------------

به این صورت باشه که تنظیماتی داشته باشه برای ارسال مطلب :

مثال !

تنظیمات عنوان مطلب ! حدود 20 یا بیشتر عنوان ثابت تعین کنی و این عنوان هارو به صورت راندوم و اتفاقی برای ارسال پست انتخاب کنه

تنظیم متن مطلب ! (مهم ترین بخش )

در این قسمت میخوام به سه بخش تقسیم بشه .

بخش اول که حالت سلام و خلاصه ای از مطلبه و روز هفته رو تعیین میکنه ! یعنی 7 تا حالت داشته باشه از شنبه تا جمعه که برای هر روزش یک متن رو تنظیم کنیم.

بخش دومش ! روز ماه باشه ! یعنی برای 30 روز ماه متن تنظیم کنیم و بسته به روز ماه مطلب رو ارسال کنه

و بخش آخر! یه متن معرفی از سایت یا .... که این بخش هم تعداد 10 تا قابل تنظیم باشه و همانند بخش عنوان مطلب به صورت راندوم انتخاب بشه.

---------------------------------------------------------------------------------------

ممنون میشم اگر افزونه ای با این شرایط هست به من معرفی کنید ، داخل سایت های مشابه و معرفی افزونه هرچی گشتم چیز خاصی پیدا نکردم.

لینک به ارسال

سلام ، چرا از یه زمانبندی ارسال پست + زمینه دلخواه استفاده نمیکنید؟ به این صورت که:

1: برای 30 روز ماه پستتون + عنوانتون (دلخواه) انتخاب کنید

2: زمینه دلخواهی بسازید که بر اساس post_id تقسیم بر هر عددی یه متنی رو در پایان پست نمایش بده.

(یعنی مثلاً پست 1 بنویسه: تست 1 ، پست 2 بنویسه: تست 2 ، پست 3 بنویسه: تست 3)

اگه به نظرتون کارتون رو راه میندازه بگین تا بیشتر راهنمایی کنم...

چون شما به هر حال میخواین که متن پست رو خودتون ارسال کنین ، فقط نیاز دارین به اینکه یه 10 تا زمینه دلخواه هم بدین که به صورت شانسی انتخاب بشن در ادامه پست

درست فهمیدم؟

لینک به ارسال

سلام

بله دقیقا همین کارو میخوام انجام بدم ، ممنون میشم بیشتر در موردش توضیح بدید.

لینک به ارسال

یکم سخته ها... خودم یه نیم ساعتی هست دارم روش فکر میکنم...

با کد زیر باید شروع کنید:

<?php if(get_the_ID() % 3 == 0) { echo 'matne 3' ; } elseif(get_the_ID() % 4 == 0) { echo 'matne 4'; } elseif(get_the_ID() % 2 == 0) { echo 'matne 2'; } elseif(get_the_ID() % 1 == 0) { echo 'matne 1'; } else { echo 'baghiye matn ha'; } ?>

کد بالا میاد و بر اساس post id هر post id که بر 4 بخش پذیره رو مینویسه matne 4 و همینجوری میره تا 2 و 1 و بقیّه اعداد هم (مثلاً ممکن هست یه عدد مثل 13 فرد باشه) یه متن مینویسه واسه همه اون ها.

یه خوبی داره که پست ها پشت سر هم تکرار نمیشه که معلوم بشه دارین بر اساس یه متود خاص پیش میرین...

دلیلش اینکه post id ها خب منظّم نیستن ، ممکن هست شما از post id با عدد 20 یهو بپرین به post id با عدد 40 و اینجوری نظم چاپتون به هم میخوره و کسی متوجّه نمیشه...

به جای 'matne 1' باید یه $value بذارید اینجوری:

$value = 'این متن اوّلی هست که قراره روی پست هایی قرار بگیره که بر 1 بخش پذیر هستند';

(در ضمن 1 درواقع کار همون else هم میکنه چون همه اعداد بر 1 بخش پذیر هستند)

یادتون باشه که حتماً حتماً باید اعداد بزرگتر رو جلو تر بنویسین ، چون اگر مثلاً عددی بر 2 بخش پذیر باشه دیگه elseif برای 4 کار نمیکنه ، پس باید اوّل بر 4 بخش پذیر نباشه تا elseif برای 2 براش کار بکنه.

فکر کنم برای شروع حدود 10 تا زمینه دلخواه کافی باشه (برای زمینه دلخواه هم که خب زمینه دلخواه رو جای matne 1 باید چاپ کنید)

عنوان ها هم میتونین بر همین اساس و با شرط دسته بندی شانسی بذارید (این رو دیگه حوصله ندارم بنویسم ، خودتون بر اساس in_category بنویسید)

شاید یه روزی پلاگینش کردم گذاشتمش واسه دانلود...

البتّه این کد فقط یه سری پستی رو که شما از قبل آماده کردین رو بر اساس تقویم خود وردپرس در آینده منتشر میکنه (فقط خوبیش اینکه مثلاً یه سری متن ها که ثابت هست رو میتونین بذارین تا هم حرفه ای تر به نظر برسه هم از لحاظ سئو متفاوت تر و بهتر باشه)

لینک به ارسال

واقعا شرمنده کردید که وقتتون رو گذاشتین و اینو برام انجام

تشکر ویژه ، امتحانش میکنم ...

فقط یه سوال ، الان این کد رو کجا باید قرار بدم ؟

لینک به ارسال
واقعا شرمنده کردید که وقتتون رو گذاشتین و اینو برام انجام تشکر ویژه ، امتحانش میکنم ... فقط یه سوال ، الان این کد رو کجا باید قرار بدم ؟

:|

جایی که میخواین اون زمینه دلخواه هاتون چاپ بشن ، به جای مقداره matne 1 و... زمینه دلخواه ها رو فراخوانی کنید ، به وسیله تقسیم post id براتون زمینه دلخواه ها رو وصل میکنه به پست تا هم پستتون طولانی تر بشه هم به هدفتون برسین.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...