رفتن به مطلب

صفحه بندی کوئری

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

صفحه بندی قالب با افزونه wp-pagenavi هست من با افزونه های دیگه و بدون افزونه هم تست کردم بازم مشکل داشت صفحه بندی

مشکلش اینه که وقتی میره صفحات بعدی،به لینک اون صفحه منتقل میشه ولی همون صفحه ی اول و نشون میده!

اینم آدرس سایت:سفر سلامت

لینک به ارسال

سلام دوستان

صفحه بندی قالب با افزونه wp-pagenavi هست من با افزونه های دیگه و بدون افزونه هم تست کردم بازم مشکل داشت صفحه بندی

مشکلش اینه که وقتی میره صفحات بعدی،به لینک اون صفحه منتقل میشه ولی همون صفحه ی اول و نشون میده!

اینم آدرس سایت:سفر سلامت

از دوستان کسی نیست راهنماییمون کنه؟صفحه بندی در قسمت ارشیو موضوعات خوب کار میکنه ولی در صفحه اصلی کار نیمکنه علتش چی میتونه باشه؟

لینک به ارسال

سلام

برای فراخوانی مطالب از کوئری استفاده کردین؟

بله درسته از کوئری استفاده کردیم

لینک به ارسال

پس در واقع به این علت که ما پست ها رو با کوئری فراخوانی میکنیم باید صفحه بندی هم کوئری باشه تا درست عمل کنه؟

اگر این امر صحیحه پس چرا تو قسمت آرشیو موضوعات همین صفحه بندی با افزونه wp-pagenavi داره خوب کار میکنه ولی تو صفحه ی اصلی کار نمیکنه؟!

دقیقا از کوئری صفحه بندی که استاد فخار زحمتش و کشیدن استفاده کردم اما آش همون آشه کاسه همون کاسه...!

ویرایش شده توسط abolfazl
لینک به ارسال

چون قسمت بایگانی به صورت خودکار توسط خود Pagenavi صفحه‌بندی میشه، اما وقتی شما از کوئری استفاده کنید، نیاز دارید که صفحه بندی رو به صورت دستی به افزونه معرفی کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...