رفتن به مطلب

مشکل در قالب نصب شده

پست های پیشنهاد شده

سلام من قالب نصب کردم

1- وقتی سایت میارم بالا عنوان سایت چیزی دیگه میزنه می زنه دانلود آهنگ جدید ولی من در تنظیمات پنل ورد پرس چیز دیگه ای نوشتم

2- در سمت راست لوگو جلوش نوشته دانلود آهنگ های جدید چه کار کنم ویرایش کنم و لوگو بزارم

3- در ستون های سمت چپ نوشته اهنگ های پیشنهاد و سایرر ستون ها چه طوری کدام قسمت برم ویرایش کنم

نمونه قالب پیوست شد

post-2423-0-66510600-1436614142_thumb.jp

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز قوانین رو رعایت کنید و اسپم ندید

خب اینجوری ک مشخصه لوگو که عکسه و اگر پنل تنظیمات داره باید برید اونجا عوضش کنید اگه نداره فایل header.php رو بررسی کنید .

همچنین برای عنوان مرورگراگه تو پنل تنظیمات وردپرس اسم سایتتون رو قرار دادید ولی همچنان نمایش داده نمیشه همین فایل header.php رو باز کنید و تگ <title>

رو پیدا کنید و کد زیر رو قرار بدید داخل این تگ

<?php the_title(); ?>

برای تغییر عنوان ستون های کناری هم فایل sidebar.php رو در پوشه قالب باز کنید و عنوان رو تغییر بدید

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز قوانین رو رعایت کنید و اسپم ندید

خب اینجوری ک مشخصه لوگو که عکسه و اگر پنل تنظیمات داره باید برید اونجا عوضش کنید اگه نداره فایل header.php رو بررسی کنید .

همچنین برای عنوان مرورگراگه تو پنل تنظیمات وردپرس اسم سایتتون رو قرار دادید ولی همچنان نمایش داده نمیشه همین فایل header.php رو باز کنید و تگ <title>

رو پیدا کنید و کد زیر رو قرار بدید داخل این تگ

<?php the_title(); ?>

برای تغییر عنوان ستون های کناری هم فایل sidebar.php رو در پوشه قالب باز کنید و عنوان رو تغییر بدید

من پیدا کردم

<title>دانلود آهنگ جدید</title>

این کد کهد ادین قرار میدم ولی صفحه لود می کنم به جای اینکه اسم سایتم بیاد می نویسه سلام دنیا

لینک به ارسال

<title><?php bloginfo('name'); ?> | <?php bloginfo('description'); ?></title>

مرسی ولی این قسمت من پیدا نکردم

لوگو و نوشته بالا کدام قسمت هست ویرایش کنم

post-2423-0-73131900-1436648740_thumb.jp

ویرایش شده توسط mahyarjoon
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...