رفتن به مطلب

تغییر مطالب مرتبط با رفرش صفحه

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من از افزونه related posts برای مطالب مرتبطم استفاده میکنم چند روز اول که نصبش کردم مشکلی نبود ولی الان متاسفانه با هربار رفرش صفحه مطالب مرتبط متفاوتی نمایش داده میشه! این در مورد کد مطالب مرتبط هم صادقه و وقتی میخوام این مطالب رو به جای افزونه با کد نمایش بدم باز هم با هربار رفرش پستهای مرتبط تغییر میکنن!

به نظرتون چکار کنم که این تغییر بعد از هربار رفرش رخ نده؟

لینک به ارسال

دوست عزیز احتمالا کوئری هاشو جوری نوشتن که مطالب مرتبط رو میاره ولی هر بار به صورت رندم میاره ... مثلا 10 تا پست هستند که با این مطلب شما از نظر دسته یا برچسب و .. مرتبط هستند . دفعه اول که این 10 تا رو آورد ، دفعه دوم هم همین 10 تا رو با چینش متفاوت میاره و الی آخر ...

لینک به ارسال

سلام ، من از کد زیر استفاده میکنم و این مشکل رو نداره ، تستش کنید:

<?php
$tags = wp_get_post_tags($post->ID);
if ($tags) {
$tag_ids = array();
foreach($tags as $individual_tag) $tag_ids[] = $individual_tag->term_id;
$args=array(
'tag__in' => $tag_ids,
'post__not_in' => array($post->ID),
'showposts'=>8,
'caller_get_posts'=>1
);
$my_query = new wp_query($args);
if( $my_query->have_posts() ) {
echo '<div><div class="split"></div><div class="clear"></div><span class="stomp">تصاویر مشابه</span>';
while ($my_query->have_posts()) {
$my_query->the_post();
?>
<a href="<?php the_permalink(); ?>"><?php the_post_thumbnail('thumbnail'); ?></a>
<?php
}
echo '</div>'; }
}
?>

لینک به ارسال

ممنون از هر دو دوست عزیز

در ضمن کد هم کار کرد

ولی کسی نمیدونه چرا افزونه related posts این مشکل رو داره؟!

مشکل نیست ! اتفاقا یک چیز روتین هست . منم از کدی مثل کدی که دوستمون بالا گذاشتن توی سایتهام استفاده میکنم ولی خودم order رو به صورت rand میذارم توش .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...