رفتن به مطلب

ارور 403 Forbiden در مشاهده سایت.

پست های پیشنهاد شده

سلام. سایت و قسمت مدیریتم اکثر اوقات با ارور 403 مواجه میشه و من مطالعه کردم متوجه شدم به آی پی دسترسی نمیده و همچنین داخل هاست فایل .htaccess رو که ویرایش میکنم میبینم یه سری آی پی تعریف شدن که اجازه دسترسی دارن که به صورت زیر:

<Limit GET HEAD POST>

order deny,allow

allow from 91.242.44.0/23

allow from 91.241.92.0/24

allow from 91.241.20.0/23

.

.

.

و خیلی های دیگه...

من هر موقع سایت باز نمیشه و ارور میده آی پیم رو وارد میکنم اینجا و سایت باز میشه. میخوام بدونم چطور میتونم این محدودیت ها رو بردارم. و بهینه سازی کنم سایت رو

لینک به ارسال

سلام ، اگر توی فایل htaccessتون کد مهم دیگری ندارید پاکش کنید تا دوباره ساخته بشه ، اگر نه میتونید کلّ کد های مربوط به allow from و deny رو بردارید ، به صورت پیشفرض تمامی آیپی ها حق دسترسی به محتوای شما رو دارن.

اگر نتونستید فایل htaccessتون رو کامل داخل BBcode مخصوص longbox بذارید تا بررسی بشه.

لینک به ارسال

کدهاتون احتمالا برای آزاد گذاشتن دسترسی به سایت فقط برای کاربران ایرانیه (که قاعدتا باید به خواسته خودتون باشه) با وجود این کدها دسترسی به سایتتون وقتی از فیلترشکن استفاده کنید مقدور نخواهد بود

لینک به ارسال

سلام ، اگر توی فایل htaccessتون کد مهم دیگری ندارید پاکش کنید تا دوباره ساخته بشه ، اگر نه میتونید کلّ کد های مربوط به allow from و deny رو بردارید ، به صورت پیشفرض تمامی آیپی ها حق دسترسی به محتوای شما رو دارن.

اگر نتونستید فایل htaccessتون رو کامل داخل BBcode مخصوص longbox بذارید تا بررسی بشه.

کدهاتون احتمالا برای آزاد گذاشتن دسترسی به سایت فقط برای کاربران ایرانیه (که قاعدتا باید به خواسته خودتون باشه) با وجود این کدها دسترسی به سایتتون وقتی از فیلترشکن استفاده کنید مقدور نخواهد بود

مسئول قبلی سایت حتما این کارو کرده

کدهای فایل htaccsessرو اینجا قرار بدم مشکلی از لحاظ امنیتی بوجود نمیاد؟

اگر این فایل دوباره ساخته بشه در رنک گوگل و الکسا تاثیری نمیزاره؟

اگر فقط آی پی های ایران باز میشه پس چرا الان من آی پی ایرانم باز نمیشه؟ اگر امکانش هست به کد بهینه شده برای فقط آی پی های ایران برام بزارید

ویرایش شده توسط Masrour
لینک به ارسال

سلام ، طبق فایلی که در پیام خصوصی برام ارسال کردید:

عبارت

deny from all

هست که دسترسی رو برای همه جز اون آیپی ها میبنده

فایل ویرایش شده:

# BEGIN WordPress
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteRule ^index\.php$ - [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>
# END WordPress

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^m\.astarakhabar\.ir$ [OR]
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www\.m\.astarakhabar\.ir$
RewriteRule ^/?$ "http\:\/\/astarakhabar\.ir\/\?mobile" [R=301,L]

لینک به ارسال

سلام ، طبق فایلی که در پیام خصوصی برام ارسال کردید:

عبارت

deny from all

هست که دسترسی رو برای همه جز اون آیپی ها میبنده

فایل ویرایش شده:

# BEGIN WordPress
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteRule ^index\.php$ - [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>
# END WordPress

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^m\.astarakhabar\.ir$ [OR]
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www\.m\.astarakhabar\.ir$
RewriteRule ^/?$ "http\:\/\/astarakhabar\.ir\/\?mobile" [R=301,L]

در رنک گوگل و الکسا تاثیری نمیزاره اینا رو پاک کردیم؟

اگر بخوام فقط آی پی های ایرانی وارد بشن چیکار باید کنم؟

لینک به ارسال
در رنک گوگل و الکسا تاثیری نمیزاره اینا رو پاک کردیم؟ اگر بخوام فقط آی پی های ایرانی وارد بشن چیکار باید کنم؟

خب مگه نمیگین کسی نمیتونه وارد سایت شما بشه؟ پس چه ضرری میکنید اگر پاکشون کنید؟ :)

نمیدونم اگر دوست دارید نگهشون دارید شاید الکساتون بالاتر رفت...

___

در اون صورت باید یه رنج آیپی تعریف کنید توی فایل htaccessتون یا اینکه میتونید به صورت حرفه ای تر از JS یا PHP استفاده کنید برای ریدایرکتشون

(نمونه این سه راه حلی که گفتم توی نت زیاده ، جستجو کنید اگر پیدا نکردید بگید تا نمونه بدم بهتون)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...