رفتن به مطلب

استفاده از وی پی اس برای رفع ارورهای 500

uploader333

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

قالب سایت من مقدار زیادی از منابع سرور را مصرف می کنه برای همین نمی تونم از افزونه هایی مثل بکاپگیری اتوماتیک یا افزونه های اتوپوستر استفاده کنم.. به جز این مساله بعد از فعال کردن بعضی پلاگین ها تعداد زیادی ارور 500 (internal server error ) می گیرم که بعد از غیر فعال کردن پلاگین ها ایم ارورها از بین می رن... آیا این ارورها می تونه مربوط به configuration سرورو باشه؟ اگر سرور را عوض کنم یا سایت را از هاست اشتراکی منتقل کنم روی یک وی پی اس این مساله کمبود منابع سرور و ارورهای 500 حل می شه؟

لینک به ارسال

سلام

1. سایت رو بهینه کنید تا مصرف منابع به حداقل برسه

2. بجای افزونه تا حد ممکن از کد استفاده کنید.

3. از جای معتبر هاست مناسب سایتتون تهیه کنید.

اگه بازدید بالا نیست احتیاجی به وی پی اس نیست.

لینک به ارسال

سلام

1. سایت رو بهینه کنید تا مصرف منابع به حداقل برسه

2. بجای افزونه تا حد ممکن از کد استفاده کنید.

3. از جای معتبر هاست مناسب سایتتون تهیه کنید.

اگه بازدید بالا نیست احتیاجی به وی پی اس نیست.

ممنون دوست عزیز در مورد مواردی که گفتید خیلی هاش انجام شدنی نیست....مثلا" در مورد قالب وب سایت چون costume field داره طراحیش طوریه که منابع زیادی مصرف می کنه... تا قبل از استفاده از این قالب مصرف زیادی نداشتم.. و تو شرایط فعلی مجبورم از این قالب استفاده کنم... در مورد کد هم همین کاری که گفتید را می کنم منتها برای بعضی از عملکرد ها و افزونه ها کد نمی شه استفاده کرد مثلا افزونه های بکاپ اتوماتیک یا افزونه های اتوپوستر... حالا با توجه به این شرایط استفاده از وی پی اس می تونه مشکل ارور 500 را حل کنه؟

لینک به ارسال

ممنون دوست عزیز در مورد مواردی که گفتید خیلی هاش انجام شدنی نیست....مثلا" در مورد قالب وب سایت چون costume field داره طراحیش طوریه که منابع زیادی مصرف می کنه... تا قبل از استفاده از این قالب مصرف زیادی نداشتم.. و تو شرایط فعلی مجبورم از این قالب استفاده کنم... در مورد کد هم همین کاری که گفتید را می کنم منتها برای بعضی از عملکرد ها و افزونه ها کد نمی شه استفاده کرد مثلا افزونه های بکاپ اتوماتیک یا افزونه های اتوپوستر... حالا با توجه به این شرایط استفاده از وی پی اس می تونه مشکل ارور 500 را حل کنه؟

در هر حال باید سعی کنید مصرف رو کاهش بدید چون اگه الان بخوایید وی پی اس بگیرید هرچقدر بازدیدتون بره بالا مصرف منابعتون چندین برابر میشه و مجبور میشید در کوتاهترین زمان سرور رو اختصاصی کنید که خرجتون خیلی میره بالا!!

در صورت امکان، لیست افزونه هاتون رو اینجا قرار بدید.

از این افزونه هم میتونید استفاده کنید که ببینید فشار به سرور از کدوم افزونه ها بیشتره :

https://wordpress.org/plugins/p3-profiler/

لینک به ارسال

پلاگین های مخرب مصرف منابع را خیلی بالا میبرند / شما روی وی پی اس یا همان سرور مجازی هم که انتقال دهید باز هم این مصرق بالا را دارید تا زمانی که توسط برنامه نویس پلاگین ها رفع عیب نشوند .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...