رفتن به مطلب

سفارشی سازی موضوعات سایت توسط کاربران

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید.

من یه مشکلی دارم که امیدوارم بتونید کمکم کنید. یه سایتی میخوام طراحی میکنم که تو یه قسمتش به مشکل بر خوردم.

مثلا یه شخصی بخواد تو سایتم عضو بشه، محتویات سایت رو واسه خودش سفارشی کنه. یا در حین ثبت نام یا بعد ثبت نام.

برای مثال آقای ایکس به موضوعات ورزشی، سیاسی و اقتصادی علاقه داره، یه لیست علاقه مندی میخوام تو پرفایل یا فرم ثبت نام درست کنم که در واقع لیست دسته های سایت رو فراخوانی کنه، بعد ایکس بتونه دسته های مورد علاقه خودشو انتخاب کنه، که هر سری وارد سایت شد فقط همون موضوعات براش بیاد.. استادای عزیز اگه کمکم کنید خیلی ممنون میشم.

لینک به ارسال

سلام ، به انجمن خوش اومدید

انجام اینکار یه مقدار مشکل هست ، میتونید از طریق افزونه ها یه فیلد سفارشی در پروفایلش ایجاد کنید و بعد از طریق PHP SQL چک کنید که اگر اون فیلد خالی بود همه مطالب رو نشون بده و یا اگر یکی رو انتخاب کرده بود مطالب اون دسته رو نشون بده ، قسمت سختش همون ایجاد فیلد پروفایل و دسترسی به دیتابیس هست ، اگر نیاز به توضیحات بیشتر دارید بگید تا بیشتر راهنمایی کنم.

لینک به ارسال

سلام.. ممنون از پاسخی که دادید. روش خوبی به نظر میاد. روش کار میکنم. جوابی گرفتم خبر میدم. با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...