رفتن به مطلب

.NET Framework

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام

نمیدونم تا حالا شده که یه چیزی رو بدونین اما نتونین برای دیگران توضیحش بدین یا نه

:D

راستش من تا حدودی میدونم دات نت فریم وورک چیه و چه کار میکنه اما اگه بخوام به صورت علمی و مستند برای همکلاسی هام توضیح بدم، نمیتونم

میشه لطفا یه تعریف ساده و جامع و قابل درک ازش بگین که واسه همکلاسی ها توضیح بدم؟

خودم احساس میکنم یه جور درایوره برای نرم افزار ها، همونطور که سخت افزارهای جدید به درایور نیاز دارن، بعضی از نرم افزار ها هم به درایور نیاز دارن تا فایل های dll و registry اونا رو ویندوز بشناسه

لطفا بزرگواران توضیحات ناقص بنده رو تکمیل بفرمایند

مرسی از لطفتون

:wub:

لینک به ارسال

فریمورک در هر سیستمی پایه اون سیستم هست

در ویندوز که .نت هست ، مجموعه ای از ابزارها یا ماژولهای آمادست که کار برنامه نویسی رو تسهیل میکنه

اگر بخوایم از بیس برنامه ای رو بنویسیم (حتی اگر در نظر بگیریم که بشه با زبانهای سطح بالا نوشت) باید چند میلیون خط کد بنویسید تا به اون چیزی که میخواید برسید

در صورتی که در فریمورک این کدها (ماژول بسته یا باز) آماده در اختیار شما هست

شما با یک dll ساده میتوانید فایلها و دایرکتوری ها را تغییر دهید

این بود انشای من :)

لینک به ارسال

فریمورک در هر سیستمی پایه اون سیستم هست

در ویندوز که .نت هست ، مجموعه ای از ابزارها یا ماژولهای آمادست که کار برنامه نویسی رو تسهیل میکنه

اگر بخوایم از بیس برنامه ای رو بنویسیم (حتی اگر در نظر بگیریم که بشه با زبانهای سطح بالا نوشت) باید چند میلیون خط کد بنویسید تا به اون چیزی که میخواید برسید

در صورتی که در فریمورک این کدها (ماژول بسته یا باز) آماده در اختیار شما هست

شما با یک dll ساده میتوانید فایلها و دایرکتوری ها را تغییر دهید

این بود انشای من :)

نمره شما: بیست

جایزه شما: هزار تا کارت هزار آفرین :D

خب، این واسه مبحث برنامه نویسی بود. وقتی بسته نرم افزاری آماده شد و یوزر اقدام به نصب اون کرد، چرا بازم بعضی سیستم ها نیاز به نصب دات نت فریم وورک دارن و به کاربر اجازه نصب نرم افزار داده نمیشه تا زمانی فریم وورک خودشو آپ دیت کنه؟

یعنی چی میشه که این احتیاج رخ میده؟

همون عدم شناسایی فایل های دی ال ال توسط سیستم عامل؟

لینک به ارسال

به زبان ساده: وقتی توابع لازم در برنامه شما توی ویندوز نباشه باید فریمورک نصب بشه تا این توابع برای برنامه در دسترس قرار بگیرن.

لینک به ارسال

به زبان ساده: وقتی توابع لازم در برنامه شما توی ویندوز نباشه باید فریمورک نصب بشه تا این توابع برای برنامه در دسترس قرار بگیرن.

پاسخ هات همیشه جامع و کامل و خلاصه بودن...

مرسی مرتضی جان

:wub:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...