رفتن به مطلب

کد هدر سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام می خواستم ببینم کسی هست کد هدر سایتمُ درست کنه هزینشم می دم . اینم آدرس سایت

http://wikichiz.com/

همه چیز سئوش درسته فقط کد هدرش بده ، به کسی که قالبُ ازش خردیم گفتم گفتش که باید افزونه نصب کنی تا درست بشه و کمک نکرد و این هدر سایت همچنان ارور میده

لینک به ارسال

کدوم قسمت هدر؟ منو ها ؟ اسلایدر؟یا اون قسمت مطالب که به صورت شبکه ای است؟

هزینه هم نیازی نیست.این همه کد اماده و رایگان ریخته تو اینترنت فقط باید سرهم کنی.

لینک به ارسال

هزینه هم نیازی نیست.این همه کد اماده و رایگان ریخته تو اینترنت فقط باید سرهم کنی.

منظور کدهای هدر هست

هدرتون می خواهید به چه شکلی باشد؟

کدای هدرم درست نیست

قالب تجاریه وقتی اونی که فروخته پشتیبانی نمی کنه چی کار کنم ؟

لینک به ارسال

منظور اینه که بهم ریخته است؟

نه تایتل و این چیزا نداره . متا تگ

لینک گذاشتی بریم بازدید کنیم کلک....این که چیزیش نبود هدرش. :D

هدرش یعنی خوبه ؟ متاتگ و تایتل داره ؟

لینک به ارسال
منظور کدهای هدر هست کدای هدرم درست نیست قالب تجاریه وقتی اونی که فروخته پشتیبانی نمی کنه چی کار کنم ؟

از سایت های معتبر و مورد اعتماد قالب رو خریداری کنید تا این سری از مشکلات پیش نیاد! البتّه سایت های فروشنده به دنبال سود خودشون هستند و بیشتر تنها یه سری از افرادی هستند که از برنامه نویسی راست چین کردن قالب رو یاد دارن... به همین دلیل مشکلات قالبی رو که خودشون نساختند رو نمیتونن حل کنن.

دلیل اینکه تاپیکتون بی پاسخ مونده اینکه سؤالتون رو ناقص میپرسید!

توی تاپیک قبلی که اعلام کردید گفتید با سایز های آنالیزر قالبتون رو آنالیز کردید و اروری مربوط به کد های هدرتون داده ، آدرس اون سایت آنالیزر یا آنالیزتون رو برامون بذارید + ارور ها تا هزینه رو اعلام یا همینجا مشکل رو رفع کنیم.

لینک به ارسال

از سایت های معتبر و مورد اعتماد قالب رو خریداری کنید تا این سری از مشکلات پیش نیاد! البتّه سایت های فروشنده به دنبال سود خودشون هستند و بیشتر تنها یه سری از افرادی هستند که از برنامه نویسی راست چین کردن قالب رو یاد دارن... به همین دلیل مشکلات قالبی رو که خودشون نساختند رو نمیتونن حل کنن.

دلیل اینکه تاپیکتون بی پاسخ مونده اینکه سؤالتون رو ناقص میپرسید!

توی تاپیک قبلی که اعلام کردید گفتید با سایز های آنالیزر قالبتون رو آنالیز کردید و اروری مربوط به کد های هدرتون داده ، آدرس اون سایت آنالیزر یا آنالیزتون رو برامون بذارید + ارور ها تا هزینه رو اعلام یا همینجا مشکل رو رفع کنیم.

مرسی ممنون . خودت به سایت رفتی ؟ هدرو دیدی؟ مشکلی نداشت؟ من برات آنالیزو میدم ببینی . یعنی عکس از انالیزور بینگ می فرستم میدم بهت

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...