رفتن به مطلب

مشکل در پوسته

پست های پیشنهاد شده

دوستان عزیز چند وقت بود که من از پوسته 20 اسکریپت استفاده می کردم و درست بود ولی امروز اومدم دیدم ارور می ده اینم ارورش :

Warning: include_once(/home/fileir/public_html/wp-content/themes/20file1/forum.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/fileir/public_html/wp-content/themes/20file1/index.php on line 9

Warning: include_once(): Failed opening '/home/fileir/public_html/wp-content/themes/20file1/forum.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/fileir/public_html/wp-content/themes/20file1/index.php on line 9

فایل index.php رو هم پیوست کردم لطفا اگه می تونین ادیت کنین برام متشکرم

index.php

لینک به ارسال

پیش نهاد میکنم از این شکل پوسته ها استفاده نکنید.

خطا مربوط به فایل forum.php هستش

زحمت کشیدید ! اصلا معلوم نبود !

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

اما جواب سوال :

دوست عزیز یک فایل به اسم forum.php باید داخل پوشه قالبتون وجود داشته باشه که گویا حذف شده . اگه داریدش برش گردونید اگرم نداریدش و میبینید که اختلالی توی سایت ایجاد نمیکنه بهتره خط 9 فایل index.php رو باز کنید و کد زیر رو از توش حذف کنید :

include_once( get_template_directory() . '/forum.php' );

البته چون معمولا سایت 20 اسکریپت آخرین ارسالی های انجمنش رو توی سایتش نشون میده بنده هستم میزنم اون forum.php هم فایل مربوط به آخرین ارسالی های انجمن باشه .

در ضمن احتمالا قبلا هم این مشکل توی سایت شما وجود داشته ولی حالت debug روی false بوده که نشون نمیداده .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...