رفتن به مطلب

چند زبانه کردن - ایجاد صفحه ی ورود - تلفیق

پست های پیشنهاد شده

سلام و سخته نباشید خدمت استادان همیشگی خودم

من باز اومدم

1 - خوب چندین سوال دارم که میخوام بپرسم

من دارم سایتی رو راه اندازی میکنم که میخوام با 3 زبون فارسی و انگلیسی و ترکیه ای بالا بیاد

حالا این ترجمه ها توطی گوگل صورت میگیره یا دستیه؟

اگر با گوگله چجوری میتونم چند قسمت رو دستی ترجمه کنم؟

2 - سوال دومم اینه که من میخوام سایت یه صفحه ورود داشته باشه که 3 تا پرچم بزارم و سایت بالا بیاد به زبونای خاصی حالا گوشه کنار همون صفحه یه شعار بنویسم و اون چند تا تبلیغاتم رو قرار بدم

ولی نمیخوام سایتم رو بندازم تو ساب دامین و اون صفحه رو به صورت html ردیف کنم.میخوام خود ورود پرسم اینو داشته باشه و همون تبلیغاتم توی ورد پرس ردیف کنم

3 - و این که من میتونم از یه قسمت از یه قالب تو یه قالب دیگه استفاده کنم یا نه؟

لینک به ارسال

سلام. دوست عزیز خوب سئوالتون واضح نیست که کسی بخواد جوابتونو بده.

اگر می خواید روی یک سایت کار کنید میتونید از افزونه wpml استفاده کنید. که خوب رایگان نیست.

ولی همونطور که دوستمون گفتن بهتره ساب دامین ایجاد کنید و یکی رو وردپرس فارسی و دومی رو نسخه انگلیسی نصب کنید. این کار چیز پیچیده ای نداره،

مگر اینکه چیز دیگه ای مدنظرتونه که من متوجه نشدم؟

موفق باشید.

لینک به ارسال

1- میشه با افزونه وردپرس چند زبانه و ترجمه کاملا دستی هستی هستش

2- اونم میشه باید قالب رو ویرایش کرد و صفحه اصلی رو

3- تا جای که میدونم خیر

لینک به ارسال

داداش سوال کاملا واضح بود که

در مورد اون صفحه لاگین ایا صفحه ای هست که اماده باشه و من همون رو تغییر بدم تونت؟قدیما بود ولی الان هرچی میگردم پیدا نمیکنم

اگر سایت رو ببرم رو ساب دامین یعنی 3 تا سایت جدا بالا بیارم و هر بار یه پست رو تو 3 تا سایت قرار بدم؟

راستی همون افزونع wpml تو این سایتا گذاشتن واسه دانلود اون کار نمیکنه؟

ویرایش شده توسط soft2fire
لینک به ارسال

ببین منظورت رو درست فهمیدم؟

ادرس سایت من اینه

tarabarweb.ir

یعنی شما میگی 3 تا وردپرس با 3 تا دیتابیس جدا بالا بیارم؟

یعنی عضویت های سایتم جدا و دیدگاها جداو ....این خیلی ضعف میشه واسه کارم

افزونه ای نیست که بتونه3 تا پوشه بخاد برای 3 تا زبان و تو هر پوشه ورد پرس همون زبان رو بریزم و موقع پست گذاری اون رو ترجمه کنم به صورت دستی برای هر زبون

لینک به ارسال

این افزونه رو باید بخرم دیگه؟

مسخه رایگان نداره؟

و همچنین نحوه کارش رو نمیفهمم

لینک به ارسال

افزونه transposh هم به دردتون میخوره برای سئو سایت هم خوبه نیازی به نصب چند تا وردپرس هم ندارید رایگان هست تا 5 تا زبان رایگان میتونید فعال کنید و هر مطلبی رو میذارید باید دستی ترجمه کنید و یا از api هایی که فروشی هست استفاده کنید. در کل خوبه خودمم دارم ازش استفاده میکنم راضیم فقط مترجمم یه خورده سرش شلوغه هنوز فرصت نکرده سایت رو ترجمه کنه :دی

لینک به ارسال

بهترین راه ساب دامین هست خیلی هم زحمت نداره شما هر کاری رو که توی یکی از بخش ها میکنی(مثل تفییرات قالب) فقط باید کپی کنی توی بخش دیگه از نظر زبان قالب هم قالب هایی هستن که این سه تا زبان رو پشتیبانی میکنن

شما سایت تبیان رو یه نگاه بنداز این سایت رتبه ی 33 ایران رو داره از این راه استفاده کرده

http://www.tebyan.net

http://turkce.tebyan.net

http://english.tebyan.net

بعدش تمام پست هایی که تو سایت میزادم رو باید تو 3 تا بزارم یا نه؟

یعنی 3 بار نوشته جدیدو و سه بار تنظیمات برگه ها و .....؟

بعدش تمام پست هایی که تو سایت میزادم رو باید تو 3 تا بزارم یا نه؟

یعنی 3 بار نوشته جدیدو و سه بار تنظیمات برگه ها و .....؟

از wpml بهتره یعنی به نظرت؟مشکلی با خریدش ندارما

و همچنین آموزشش رو میتونی بهم بدی؟

اینم ادرس سایتم ببین اوکی هست؟

www.tarabarweb.ir

لینک به ارسال

بهترین افزونه برای چند زبانه کردن wpml هستش بنده خیلی وقته باهاش کار میکنم و حرف نداره

لینک به ارسال

داداش این افزونه رو از کجا بگیرم ؟

نحوه ی کار باهاش چطوریه؟

ایا خودت داری بهم بدیش؟

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

دوستان از هرجا دانلود میکنم که حتی تست کنم این ارور رو بهم میده

Fatal error: Specified key was too long; max key length is 1000 bytes in /wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/inc/sitepress-schema.php on line 366

لینک به ارسال

سلام دوستان بخدا من هیچی پیدا نکردم که حتی بشه باهاش کار کرد

لطفا کمک کنید

ممن.ن میشم

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

باشه این قبول

داستانی که میمونه اینه که

من ودرپرس ترکیه ای پیدا نکردم

یعنی این ترکیه ای ها هیچی ندارن توی نت

چند روز پیش ترکیه بودم دیدم که اینا توی نت و تبلیغات چاپی خیلی فقیرن و واقعا هیچی نمیفهمن تا حدی که هیچی ندارن

اون رو چی کار کنم؟

وردپرس رو خودم ترجمه کنم به ترکیه ای؟

داستانی هم که میمونه اینه که نظرات و بقیه چیزارو چی کار کنم که تو سه تا سایت ردیف شه و تو 3 تا سایت باشه؟

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

نه دوست من نیاز دارم که به همون شکل باشه

یعنی تو هر سه تا سایت دیدگاه ها مشکترک باشه

یعنی فرد ترکیه ای ببینه که از ایران هم کامنت و دیدگاه هستش

لینک به ارسال

چند روش می تونید کار کنید

1- طوی وار گوگل (رایگانه ولی بی کلاسه )

2- افزونه

wpml (پولیه ولی بد نیست)

3- استفاده از ساب دامین (هر نوشته رو باید چندبار وارد کرد)

4- استفاده از Metabox (برای هز زبانی فیلدهای نوشه تکرار میشه و بر اساس زبان انتخاب شده اون فیلدها بارگذاری میشن)

لینک به ارسال

سلام

مرسی از جواب

روش ساب دامین رو پیش گرفتم

حالا داستان کامنت ها رو دارم

یعنی تو هر سه تا سایت دیدگاه ها مشکترک باشه

یعنی فرد ترکیه ای ببینه که از ایران هم کامنت و دیدگاه هستش

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

درود

1- پیشنهاد همیشگی من برای کسانی که می‌خوان تارنمای چند زبانه داشته باشن افزونه Transposh هستش. این افزونه دارای ویژگی‌های بسیار خوبیه برای نمونه می‌تونه به کمک گوگل، بینگ و one hour به طور خودکار تارنما رو به زبان‌های دلخواهتون برگردان کنه از سوی دیگه بهتون اجازه میده خودتون هم ترجمه‌های هر زبانی که خواستین رو ویرایش کنین. برای آگاهی بیش‌تر این‌جا رو بخونید.

تارنمای شما نشانی های گوناگونی خواهد داشت برای نمونه yourname.com/en yourname.com/ar yourname.com/fr و ...

2- پرسش شما روشن نیست می‌خواین بخش درون‌رفت (ورود) به زبان‌های گوناگونی باشه یا پیش‌خوان؟ اگر بخش درون‌رفت رو می‌خواین چندزبانه کنید می‌تونین یک برگه در وردپرس بسازید و درونش کد درون رفت رو بذارین و نوشته رو انتشار بدین. سپس با ترنسپاش به سادگی اون بخش در دسترس خواهد بود.

3- تا چه بهره‌ای بخواین از پوسته‌ای در پوسته دیگه بگیرین. می‌تونین از کدهای یک پوسته در پوسته‌ی دیگه هم بهره بگیرید ولی باید کار با کدها رو بلد باشین با کپی کردن و فرستادن فایل‌ها شدنی نیست.

لینک به ارسال

اگر میتونید افزونه wpml رو خریداری کنید اگر نمیتونید به نظر من بهترینش این افزونه هست

https://wordpress.org/plugins/qtranslate-x/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...