sajjadmp

حضور و ثبت نام آی پی های متعدد غیر ایرانی

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام .

بنده سایتم رو دو هفته نیست که راه اندازیش کردم ولی در این سه چهار روز اخیر آی پی های زیادی از کشورهایی مثل سوئد،کانادا،اسرائیل و به خصوص آمریکام وارد سایت شده و اقدام به ثبت نام میکنند و همچنین روبات های مرورگر بینگ نیز به صورت چن تایی حضور پیدا میکنند .

این تصویر کاربران حاضره که توسط افزونه usersonline آمارش داده میشه :aitz_3nozo-log.png

موضوع چیه ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه نمیخوای ثبت نام کنه کسی خب از قسمت تنظیمات وردپرس ببندش

موتورهای جستجو هم اشکالی نداره و برعکس مفید هم هست کاربر میاره واست

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه نمیخوای ثبت نام کنه کسی خب از قسمت تنظیمات وردپرس ببندش

موتورهای جستجو هم اشکالی نداره و برعکس مفید هم هست کاربر میاره واست

مشکل من با ثبت نام کردن کاربرا نیست ، ولی آی پی های غیر ایرانی برای چی باید تو سایت ایرانی ثبت نام کنن ؟ حداقل 20 اکانت غیر ایرانی در این دو سه روز ثبت شده .

موتورهای جست و جو گر همونطور که میبینید سه تا ثبت شده در یک زمان ، سه تا ربات بینگ تو یک زمان مشکوک نیس ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب ما فرار مغزها زیاد داریم. :D

در واقع ایرانی های زیادی از خارج از کشور به سایتهای ایرانی مراجعه می کنند.

جدا از اون خود ما داخلی ها هم هر از گاهی مجبور به داشتن IP غیر ایرانی میشیم. ;)

یه پرسش امنیتی فارسی تو فرم عضویت بذار، دیگه کاربران غیر ایرانی (فارغ از IP) در سایت نتونن عضو شن.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل من با ثبت نام کردن کاربرا نیست ، ولی آی پی های غیر ایرانی برای چی باید تو سایت ایرانی ثبت نام کنن ؟ حداقل 20 اکانت غیر ایرانی در این دو سه روز ثبت شده .

موتورهای جست و جو گر همونطور که میبینید سه تا ثبت شده در یک زمان ، سه تا ربات بینگ تو یک زمان مشکوک نیس ؟

اسپمر هستند .

کد کپچایی چیزی قرار بدید برای سایتتون هم برای قسمت عضویت هم برای قسمت نظرات .

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط صدف ترک
      سسلام
      روزتون بخیر
      من چند وقته حملات brute force دارم item security رو نصب کردم. رمزم قوی است و recaocha هم کذاشتم ولی بازم حمله brute forceاتفاق میفته آیا امکان هک وجود دارد؟؟
    • توسط Sajad_IRANI
      سلام. من یک سایت جدید راه اندازی کردم. وارد صفحه اصلی که میشم انگار گواهی https سایت تایید شده نیست و داخل فایرفاکس علامت تعجب روی https نشون داده میشه. داخل کروم هم علامت تعجب نشون داده میشه و مینویسه your connection to this site not fully secure.
      مشکل کجاست لطفا کمکم کنید.
    • توسط armin19901369
       با سلام و احترام
      یک وبسایت بر مبنای وردپرس دارم. پروژه در رابطه با ارتقا افزونه های وردپرسی هست و شامل دو قسمت زیر هست:
      ۱-در وبسایت از سیستم امتیازدهی با افزونه mycred رو دارم. هوک های پیش فرض افزونه شامل گراویتی فرم هست و بر مبنای پر کردن هر فرم به کاربر امتیاز میده.
      بعد از پر کردن فرم ها با استفاده از افزونه گراویتی فلو روندهایی برای فرم ها انجام میشه. می خوام یه هوک توی mycred تعریف بشه که در صورتی که یک روند برای فرم انجام شد به کاربر امتیاز بده. یعنی یه هوک برای گراویتی فلو تو mycred تعریف بشه.
      ۲-. افزونه mycred برای referal هایی که منجر به ثبت نام کاربر بشه به کاربر ارجاع دهنده امتیاز میده. این در صورتی کار می کنه که از ثبت نام پیش فرض وردپرس استفاده بشه.ثبت نام در حال حاضر از طریق افزونه digits و با استفاده از شماره موبایل انجام میشه
      می خوام با ثبت نام کاربر از طریق digits هم امتیاز ارجاع داده بشه.
      ممنون میشم هزینه و زمان رو برای انجام هر قسمت پروژه بفرمایید.
    • توسط bineshsoft
      عکس پیوست رو ببینید میخوام حذف بشه افزونه EDD FES هست و با خود edd کمی تفاوت داره. دوستان کسی هست بتونه کمک کنه؟ صرفا بدون افزونه و با کد فانکشن اما اگر افزونه هم میشناسید معرفی کنید ...  مرسی
    • توسط Dr.willy
      سلام
      من تازه کار هستم و از حضورتون یه سوال دارم. 
      دنبال یه افزونه می گردم که منو عضویت جداگانه داشته باشه. مثلا شما توی گوگل ببینید. سمت راست یه دایره هست که اگر عضو باشی اونجا اواتار رو نشون میده و اگر عضو نباشی یه دایره خالی میاد که اگر بزنی وارد ثبت نام میشه
      چنین افزونه ای هست؟
      متشکر میشم راهنمایی کنید