رفتن به مطلب

کار نکردن افزونه عضویت

پست های پیشنهاد شده

سلام

من هم افزونه theme my login settings را نصب کردم که در پنل مدیریتی هم پایین قسمت تنظیمات tml آمد که تنظیمات را انجام دادم و یا افزونه regist plus redux را نصب کردم ولی الان مشکلم اینجاست که در سایت دیده نمی شود یعنی کاربر اصلا این قسمت را نمی بیند نه در برگه جدید می آورد نه در جای دگیر

ممنون می شوم کمکم کنید

البته این نکته را بگم که من فعلا در ومپ دارم کار می کنم

لینک به ارسال

افزونه

theme my login یک افزونه کامل و بدون مشکله دوست عزیز اگر میخواهید در صفحه خاصی مثلا با چنین لینکی : mysite.com/vorod بخش ورود به سایت بگذارید (داخل محتوای سایت به نمایش در بیاد) بهتره از شورت کد استفاده کنید

[theme-my-login instance="1"]

همچنین میتونید در سایدبار سایت به نمایش در بیارید که کافی است به قسمت ابزارک های سایتتان بروید و ابزارک این پلاگین را هر جا دوست دارید بگذارید

ویرایش شده توسط neda411
لینک به ارسال

افزونه

theme my login یک افزونه کامل و بدون مشکله دوست عزیز اگر میخواهید در صفحه خاصی مثلا با چنین لینکی : mysite.com/vorod بخش ورود به سایت بگذارید (داخل محتوای سایت به نمایش در بیاد) بهتره از شورت کد استفاده کنید

[theme-my-login instance="1"]

همچنین میتونید در سایدبار سایت به نمایش در بیارید که کافی است به قسمت ابزارک های سایتتان بروید و ابزارک این پلاگین را هر جا دوست دارید بگذارید

من نمی دونم چرا وقتی این افزونه را نصب میکنم theme my login وقتی می خواهیم کاربر ادمین را logout کنم می گوید برگه ای یافت نشد مگه میشه آخه ؟!!!!!!!!!!!!

لینک به ارسال

ن نمی دونم چرا وقتی این افزونه را نصب میکنم theme my login وقتی می خواهیم کاربر ادمین را logout کنم می گوید برگه ای یافت نشد مگه میشه آخه ؟!!!!!!!!!!!!

دوستان اگر می دونید لطفا کمک کنید

لینک به ارسال

ن نمی دونم چرا وقتی این افزونه را نصب میکنم theme my login وقتی می خواهیم کاربر ادمین را logout کنم می گوید برگه ای یافت نشد مگه میشه آخه ؟!!!!!!!!!!!!

دوستان اگر می دونید لطفا کمک کنید

در صورت تمایل دسترسی به وردپرس را برام خصوصی ارسال کنید تست کنم ببینم مشکل از کجاست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...