رفتن به مطلب

باز نشدن سایت(فشار بر روی هاست)

پست های پیشنهاد شده

سلام

من سایت وردپرسیم بعضی وقتا باز نمیشه :( ....وقتی میرم تو هاست....با صحنه زیر مواجه میشم...

نمیدونم مشکل از وردپرسه.

مشکل از پایین بودن ویژگی های هاسته

مشکل از ویروسی شدن هاسته :wacko:

مشکل نیست و چیز عادییی هستش :D

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن و علت این مشکل و نجوه حل کردنش رو بهم بگن :wub:

Untitled-2.jpg

لینک به ارسال

سلام. منم سایتم بعضی اوقات باز میشه بعضی اوقات اصلا وقتی ادرس رو وارد میکنم توی مرورگر 1 ساعت لودینگ میکنه ولی باز ننمیشه اینم عکس وضعیت سرور

کارم واجبه تورو خدا جواب بدین

mpwlyyzj94iy785krc5w.jpg

لینک به ارسال

سلام

نظرم شاید تخصصی نباشه و اهل فن در زمینه هاستینگ توضیحات خاصی داشته باشند.

اما:

من هم چنین مشکلی را تجربه کردم. زمانی از مهر هاست استفاده می کردم (که البته تجربه تلخی بود) هاست اشتراکی 1 گیگ که حدود 400 مگ آن پر شده بود، داشتم. سایتم زیاد قطع می شد و گاهی اوقات هر قطع شدنی تا 20 دقیقه طول می کشید. جواب هاستینگ هم در توضیح قطع شدن سایت مصرف بالای منابع بود. این موضوع تا جایی ادامه داشت که سایت را مسدود کرد و من از آن هاستینگ رفتم و از جایی دیگر دوباره هاست اشتراکی 1 گیگ گرفتم و سایت را در آن بالا آوردم بدون کوچکترین تغییری در سایت. و جالب است بدانید که من تا به امروز قطع شدن سایت را ندیدم.

حتی یکی دیگر از سایت هایم با همین مهر هاست، در روت سایت فایل های Core با حجم بسیار بالا (هر کدام حدود 400 مگ و شما در نظر بگیرید هاست 1 گیگ بود!!) ایجاد می شد که وقتی از هاستینگ توضیح خواستم می گفت برای قالب و افزونه های نامرغوب است و باز جالب است بدانید که با تغییر هاستینگ و باز بدون کوچکترین تغییر در محتوا، قالب و افزونه، هیچ فایل Core ای دیگر دیده نشد.

من فکر می کنم یکی از عوامل ایجاد مشکل در سایت، هاستینگ ضعیف است.

و اگر مشکل واقعاً از هاستینگ باشد، مطمئن باشید در رتبه ی سایت در موتورهای جستجو نیز تاثیر می گذارد.

ویرایش شده توسط hrkh
لینک به ارسال

در مورد منابع سرور و بهینه سازی سایت توی انجمن زیاد بحث شده. جستجو کنید به نتیجه میرسید.

مختصر بگم اگر مطالبتون بالا هست میتونید با فعال کردن کش تا مقداری این فشار رو پایین بیارید ولی گاهی نیاز به ارتقای سخت افزار هم هست.

موفق باشید.

لینک به ارسال

در مورد منابع سرور و بهینه سازی سایت توی انجمن زیاد بحث شده. جستجو کنید به نتیجه میرسید.

مختصر بگم اگر مطالبتون بالا هست میتونید با فعال کردن کش تا مقداری این فشار رو پایین بیارید ولی گاهی نیاز به ارتقای سخت افزار هم هست.

موفق باشید.

کش رو چجوری فعال کنم؟

لینک به ارسال

دوست عزیز اگه توی انجمن جستجو بکنید بحث های خوبی وجود داره.

با نصب پلاگین هایی مثل wp-supercache و w3 total cache و ...

لینک به ارسال

تا اونجایی که میدونم کش سایت فعاله.....و افزونه رو هم نصب کردم و تنظیمات رو هم بهش دادم

حالا چطور میشه فهمید که کش سایت فعاله؟؟؟؟

لینک به ارسال

دلایل اصلی فشار بر روی هاست و سرور ، استفاده از افزونه های آماره و پیوندهای یکتا /%postname%/ میباشد .

اگر از افزونه های خبرخوان نیز استفاده میکنید آن ها را غیر فعال کنید .

لینک به ارسال

کلا به نظرم از افزونه آماره استفاده نکنید بهتره !

دلیل اصلی میتونه از افزونه آماره باشه .

از آمارگیرهایی مانند Webgozar و یا histats.com استفاده کنید .

غیر فعال کردن افزونه آماره ، در سرعت لود وبسایت شما نیز تاثییر زیادی خواهد گذاشت .

موفق باشید ;)

لینک به ارسال

اگر هاست قوی باشد شما هر افزونه ای داشته باشی مشکلی پیش نمی آید.

من الان 27 افزونه ی فعال دارم که یکی از آنها wp-statistic است و همچنین از /%postname%/ هم استفاده می کنم و مشکل ندارم.

لینک به ارسال

از آمارگیرهایی مانند Webgozar و یا histats.com استفاده کنید .

یه جا میخوندم که اینا آمارشون زیاد دقیق نیست....داستانش چیه؟

مثلا میگفت افزونه یه آماری میده ..این سایتا یه آمار دیگه... :blink:

راستی اینم بگم من بازدید سایتم 100 هزار تاس و بازدید کننده 300 تا... :wacko: ......احساس میکنم شاید سیر هجوم ربات ها....باعث این مشکل شده باشه....چون هر هفته 4 هزار تا جفمگ تو نظرات پیدا میشه :huh:

نظرتون چیه؟

لینک به ارسال

اگر هاست قوی باشد شما هر افزونه ای داشته باشی مشکلی پیش نمی آید.

من الان 27 افزونه ی فعال دارم که یکی از آنها wp-statistic است و همچنین از /%postname%/ هم استفاده می کنم و مشکل ندارم.

بهتره که بگید اگر سروری که روی آن هستید قوی باشد.. !

2 گیگ رم اختصاصی و 2 گیگ رم مجازی Swap در اختیار یوزر فوق قرار گرفته شده .

از سی پی یو نیز 100% .

یوزر فوق داره منابع کم میاره ، و دلیل اصلی آن نیز استفاده از افزونه ها هست .

یه جا میخوندم که اینا آمارشون زیاد دقیق نیست....داستانش چیه؟

مثلا میگفت افزونه یه آماری میده ..این سایتا یه آمار دیگه... :blink:

راستی اینم بگم من بازدید سایتم 100 هزار تاس و بازدید کننده 300 تا... :wacko: ......احساس میکنم شاید سیر هجوم ربات ها....باعث این مشکل شده باشه....چون هر هفته 4 هزار تا جفمگ تو نظرات پیدا میشه :huh:

نظرتون چیه؟

100 هزار تا بازدید کننده ؛ افزونه آماره بخواد یکی یکی اینا رو شمارش کنه ، و مواردی دیگر ، قائدتا فشار زیادی بر روی سرور خواهد آورد .

histats.com به صورت دقیق آنالیز میکنه .

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

بهتره که بگید اگر سروری که روی آن هستید قوی باشد.. !

2 گیگ رم اختصاصی و 2 گیگ رم مجازی Swap در اختیار یوزر فوق قرار گرفته شده .

از سی پی یو نیز 100% .

یوزر فوق داره منابع کم میاره ، و دلیل اصلی آن نیز استفاده از افزونه ها هست .

100 هزار تا بازدید کننده ؛ افزونه آماره بخواد یکی یکی اینا رو شمارش کنه ، و مواردی دیگر ، قائدتا فشار زیادی بر روی سرور خواهد آورد .

histats.com به صورت دقیق آنالیز میکنه .

میشه در پایین سایت آمار رو با کمک سایت histats.com نمایش داد؟ یعنی در قالب کد بنویسیم تا بصورت دلخواه نمایش بده

مثلا:

بازدید امروز : 5826 بازدید دیروز : 8124 بازدید هفته : 77276 بازدید کل : 1397434 بازدیدکنندگان : 166930 افراد آنلاین : 4

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...