رفتن به مطلب

تغییر نقشه سایت تاثیر منفی روی سئوی سایت داره؟

uploader333

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من تازگی متوجه شدم که به خاطر اختلال عملکردی که بین افزونه Yoast و Google XML Sitemaps وجود داره سایت تعداد زیادی ارور 500 می گیره..الان حدود یک ساله که از افزونه Google XML Sitemaps استفاده می کنم اگر این افزونه را غیر فعال کنم و به جاش نقشه سایتی که افزونه Yoast می سازه را به گوگل وب مستر معرفی کنم آیا مشکلی از نظر سئو و ورودی گوگل پیش نمی یاد؟بین این دو تا افزونه کدوم نقشه سایت بهتری می سازه؟

لینک به ارسال

سلام دوستان

من تازگی متوجه شدم که به خاطر اختلال عملکردی که بین افزونه Yoast و Google XML Sitemaps وجود داره سایت تعداد زیادی ارور 500 می گیره..الان حدود یک ساله که از افزونه Google XML Sitemaps استفاده می کنم اگر این افزونه را غیر فعال کنم و به جاش نقشه سایتی که افزونه Yoast می سازه را به گوگل وب مستر معرفی کنم آیا مشکلی از نظر سئو و ورودی گوگل پیش نمی یاد؟بین این دو تا افزونه کدوم نقشه سایت بهتری می سازه؟

خیر دوست عزیز مشکلی پیش نمیاد

نکته: نقشه سایتی که گوگل سایت مپ ساخته رو ریدایرکت کنید به نقشه سایت مپ افزونه وردپرس سئو و نقشه وردپرس سئو رو به گوگل وبمستر معرفی کنید, همچنین نقشه گوگل سایت مپ رو از وبمستر حذف کنید

با خیال راحت!

البته باید یاد بگیریم از این ببعد بجای گوگل وبمستر بگیم گوگل کنسول!

ویرایش شده توسط احسان چهری
لینک به ارسال

سلام

تفاوتی نداره. google xml رو غیرفعال کنید و از نقشه yoast استفاده کنید

لینک به ارسال

نکته: نقشه سایتی که گوگل سایت مپ ساخته رو ریدایرکت کنید به نقشه سایت مپ افزونه وردپرس سئو و نقشه وردپرس سئو رو به گوگل وبمستر معرفی کنید, همچنین نقشه گوگل سایت مپ رو از وبمستر حذف کنید

با خیال راحت!

ممنون دوست عزیز

برای ردایرکت کردنش باید از cpanel به همون روش permanent Redirect 301 عمل کنم؟

لینک به ارسال

با خیال راحت!

سلام دوست عزیز

میشه یکم با جزئیات توضیح بدید؟

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

میشه یکم با جزئیات توضیح بدید؟

یعنی نقشه قبلی هم از سایت حذف بشه و هم از گوگل کنسول

بجاش نقشه جدید وردپرس سئو فعال بشه و به گوگل کنسول معرفی بشه

برای اینکه سریعتر نتیجه بگیره آدرس نقشه قبلی رو به آدرس نقشه جدید ریدایرکت کنه تا در مراجعه جدید موتور جستجو به نقشه جدید هدایت بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...