رفتن به مطلب

استفاده از کتابخانه jquery وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

مشکلی که چندین بار باهاش برخورد کردم اینه که مثلا میخوام از یه اسلایدر جی کوئری یا بعضی موارد ساده تر که نیاز به کتابخانه جی کوئری دارن داخل قالب استفاده کنم. اما با این که فایل jquery.js خود وردپرس فعال هست، اسلایدر یا بقیه مواردی که دستی اضافه میکنم به قالب، کار نمیکنه و باید بعد از کتابخانه جی کوئری وردپرس و سایر کدها و فایلهایی که به واسطه < ?php wp_head(); ? > فراخوانی میشن، به صورت دستی یه فایل جی کوئری دیگه اضافه کنم تا مشکل رفع بشه. در صورتی که هر دو یه نسخه هستن

ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.

لینک به ارسال

سلام

ببینید ترتیب نمایش کد فراخوانی خود وردپرس و کدی شما فراخوانی کردید هم یکی هست

یعنی مثلا کد وردپرس خط ۱۵ هست ولی کد شما خط ۲۰

این برای این هست که کد مرتبط با مثلا اسلایدر باید بعد از فراخوانی کد هسته جی‌کوئری باشه

لینک به ارسال

بله به این لحاظ مشکل نداره و ترتیب عینا یکی هست

یه چیزی که امروز باهاش برخورد کردم و واقعا واسم عجیبه اینکه واسه استفاده از Smooth Scroll داخل قالب، اول کتابخانه رو به صورت دستی ینی

<script src="< ? php bloginfo('template_url'); ? >/js/jquery.min.js"></script>

تعریف کردم که خب مشکلی هم نداشت. اما خواستم واسه بهینه بودن قالب از کتابخانه خود وردپرس استفاده کنم تا حجم قالب کم بشه و عینا به جای خط قبل، اینو گذاشتم :

<script type='text/javascript' src='<?php bloginfo( 'url' ); ?>/wp-includes/js/jquery/jquery.js?ver=1.11.2'></script>

دقیقا هردو نسخه 1.11.2 هستن و دقیقا در یه مکان. اما در حالت دوم smooth scroll کار نمیکنه !

در این صفحه از تگ های فراخوانی wp_head و wp_footer هم استفاده نشده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...