رفتن به مطلب

لود نشدن این سایت در موبایل

javad abbasi

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض خسته نباشید.

من امروز با موبایل نوکیا E7 می خواستم وارد انجمن شوم. اما نصفه لود میشد و بعد اینکه من می خواستم به صفحه موبایل دست میزدم صفجه کلا آبی میشد . به نظرم یه مشکلی اینجا هست که سایت نمی تونه با موبایل سازگار شه. اگه رفع بشه ما بیرون و هر جا که لازم بود می تونیم به انجمن سر بزنیم

لینک به ارسال

سلام

ممنون بابت پیگیری تون.

بیشترین سازگاری روی ios و آندروید و symbian 3 هست.

باید بیشتر بررسی کنیم.

لینک به ارسال

با سلام و عرض خسته نباشید.

من امروز با موبایل نوکیا E7 می خواستم وارد انجمن شوم. اما نصفه لود میشد و بعد اینکه من می خواستم به صفحه موبایل دست میزدم صفجه کلا آبی میشد . به نظرم یه مشکلی اینجا هست که سایت نمی تونه با موبایل سازگار شه. اگه رفع بشه ما بیرون و هر جا که لازم بود می تونیم به انجمن سر بزنیم

باید بگم که با اونا هم سازگاری داره اما یکم عریض بودنش زیاده، یکم که چه عرض کنم!

لینک به ارسال

با ucweb هم که کاملا مشکل داره چون جکوئری رو لود نمیکنه!!!

لینک به ارسال

حرفتون درسته !

حالا دورانیه که اگه سایت رو با موبایل ها سازگار نکنیم طیف وسیعی از کاربران رو از دست میدیم .

مثلاً ucweb یا opera نسخه های جاوا اندروید سیمبیان و ... با هم تفاوت هایی دارن ولی معمولاً نتیجه ی نهایی مشاهده ی سایت توشون یکیه .

من معموا از بیرون از خونه با موبایل سایتهامو یک چک میکنم وی انجمن رو که نمیشه .

لینک به ارسال

من اغلب مواقع با گوشی در انجمن انلاینم براحتی دیده میشه و کار می کنه !!!( گوشی samsung galaxy fit )

عکس برای همین دقایق هست !!!

2012-05-08-17.04.381.jpg

لینک به ارسال
من اغلب مواقع با گوشی در انجمن انلاینم براحتی دیده میشه و کار می کنه !!!( گوشی samsung galaxy fit )

مرتضی جان گوشیتو ببین یه نیم کامپیوتر هست!!!

لینک به ارسال

درود؛

من هم اين پست رو دارم با موبايل ارسال ميكنم ، هيچ مشكلي نيست ..گوشي Nokia N73‎‏ هستش ، الان نسخه ي موبايل خيلي مهمه براي هرسايتي ..

آقا مرتضي ipb‏ مدي براي نسخه ي مخصوص موبايل نداره ؟

البته اين قستمي كه توي فوتر سايت كه بين پوسته ي اصلي و پوسته ي موبايل سوييچ ميكنه اگه به صورت ساده باشه فكر كنم جواب بده ، الان به صورت جي كوئري هستش كه بيشتر موبايل ها پشتيباني نميكنن .

لینک به ارسال

بررسی که کردم متوجه شدم نسخه low-fi با گوشی های یک نسل پایینتر مشکل داره.

برای همین در مرورگر، در پایین سایت روی نسخه کامل بزنید.

مشکل حل میشه.

دنبال مد هم هستم ولی فعلا چیز خوبی پیدا نشد....

لینک به ارسال
برای همین در مرورگر، در پایین سایت روی نسخه کامل بزنید.

این هم عکس نسخه موبایل :

2.jpg

لینک به ارسال

درود؛

من هم اين پست رو دارم با موبايل ارسال ميكنم ، هيچ مشكلي نيست ..گوشي Nokia N73‎‏ هستش ، الان نسخه ي موبايل خيلي مهمه براي هرسايتي ..

آقا مرتضي ipb‏ مدي براي نسخه ي مخصوص موبايل نداره ؟

البته اين قستمي كه توي فوتر سايت كه بين پوسته ي اصلي و پوسته ي موبايل سوييچ ميكنه اگه به صورت ساده باشه فكر كنم جواب بده ، الان به صورت جي كوئري هستش كه بيشتر موبايل ها پشتيباني نميكنن .

نسل نوکیا برای بیزینس مدلهای c و E هست که از لحاظ نمایشگر برای اینترنت امکانات بهتری دارند. E7 مشکل داره. من از برنامه های موبایل و برنامه نویسی سر در نمی آورم. اگه یه جوری باشه که حداقل سایت 90% مویالها قابل دریافت باشه خوب میشه. من که مجبورم شبا بیام سر بزنم به انجمن. اما دوست داشتم تو مترو و حاهایی که می تونم به انحمن سر بزنم و مطالب یاد بگیرم ان

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...