رفتن به مطلب

مشکل: زمان طولانی لود پیج بخاطر فایل admin-ajax.php

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان. مدتی است که صفحات سایت وردپرسی ما (Bestchina.ir) خیلی دیر لود میشه، یعنی مدت زیادی رو از زمان کلیک کردن تا زمان لود صفحه بافر میکنه و بعد شروع میکنه به لود کردن صفحه! طبق سایت http://tools.pingdom.com فایل admin-ajax.php زمان لود فوق العاده زیادی رو به خودش اختصاص داده. هم خودم و هم هاستینگ گفته که احتمال زیاد بدلیل همین فایل هست. بازهم از شما دوستان خواهش میکنم اگر می توانید کمکی در این کنید ممنون میشم. درضمن روی سایت افزونه کش نصب هس و سرعت نسبتا خوبه اما بدون کش و بخصوص تو پنل مدیریت که هیچ گونه کشی اعمال نمیشه سرعت لود خیلی پایین هست طوریکه برای لود هر صفحه حدود 10-15 ثانیه بافر میشه و بعد لود میشه. بعضی مواقع اصلا صفحه لود نمیشه و صفحه همون سفید میمونه و باید دوباره رفرش کنی (این اخطار توی تب بالای مرورگر میاد: ERROR: The requested URL could not be retrieved) و بعضی مواقع هم که صفحه لود نمیشه پیغامی از طرف هاستینگ قبلیم میاد! تصویرش رو گذاشتم:

bes.jpg

درضمن میزان مصرف رم هم زیاد شده (از 2 گیگ رم همیشه بین 1.5 تا 2.0 متغیر هست). مصرف پهنای باند سایتمون همیشه بالا بوده (حدود ماهی 300 گیگ).

لیست افزونه های نصب شده:

Add From Server

Ajaxy Live Search

Akismet

BackWPup

CM Tooltip Glossary

Google XML Sitemaps

iThemes Security

Revolution Slider

Ultimate TinyMCE

W3 Total Cache

ووکامرس

Woocommerce Advanced Bulk Edit

WooCommerce Product Add-ons

WordPress SEO

wp-jalali

Z-News

درگاه بانک ملت ووکامرس

ووکامرس پارسی

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

با سلام

من هم مانند دوستمون که مشکلشون رو مطرح کردند ، همیشه در تست سرعت وب سایتم ، wait بسیار بالایی رو برای

فایل admin-ajax.php مشاهده میکنم ، این مورد به چه علت هست و چطور میشه حلش کرد ؟

ممنون

لینک به ارسال
  • 3 سال بعد...

سلام به همگی من هم این مشکل رو دارم و صفحات مدیریت وردپرس مخصوصا صفحه افزونه ها وقتی newtab میکنم به شدت کند باز میشه این مورد برای چی هست؟

لینک به ارسال

سلام

فقط برای شما اینطور هست یا برای کاربرها هم همینه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...