رفتن به مطلب

درآمد دیوار و شیپور

پست های پیشنهاد شده

سلام میخواستم بدونم دیوار و شیپور که آگهی رایگان داره سایت شون و هیچ تبلیغاتی هم ندارن تو سایت شون و این همه هم مخصوصا شیپور داره هزینه تبلیغات میده پس از کجا درآمد دارن؟!!!

لینک به ارسال

خیلی از سایتا، خودشون نیاز به درآمد چندانی ندارن، مثلاً دیوار تحت حمایت بازار هست و بازار هم که درآمدش ثابت‌شده هست.

اما شیپور رو نمیدونم، گویا حامی بزرگتری داره ( در حد دولتی )

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام میخواستم بدونم دیوار و شیپور که آگهی رایگان داره سایت شون و هیچ تبلیغاتی هم ندارن تو سایت شون و این همه هم مخصوصا شیپور داره هزینه تبلیغات میده پس از کجا درآمد دارن؟!!!

شما که توی سایت دیوار آگهی درج میکنید ، میتوانید اگهی خود را برای مثال برای 1 هفته در بهترین محل نمایش بدید که اینکار با هزینه انجام میشود .

و مواردی دیگر ...

لینک به ارسال

فکر نکنم فقط هزینه شون از آگهی ویژه باشه من که میگم یه حامی خیلی قوی دارن من شنیده بودم پشت دیوار سپاهه!!!

لینک به ارسال

نه پشت دیوار، بازاره!!! :D (عجبا! پشت دیوار، جلو دیوار!)

پشت شیپور فکر میکنم اون باشه.

موفق باشید.

لینک به ارسال

نمیدونم چرا این روزا توی تمامی فروم ها که میچرخیم ، میبینیم یک تاپیکی در خصوص دیوارد باز شده !

اما به هر حال باید گفت تمامی وبسایت هایی که خوب موفق میشن 100 درصد حامی مالی خوبی دارند !!!!

لینک به ارسال

آخه می دونید چیه؟!من خودم با وردپرس یه سایت آگهی و نیازمندی مشابه دیوار طراحی کردم که دقیقا مشابهاون عمل می کنه و بدون نیاز به عضویت و سریع و آسان می تونید تبلیغ بزارید تو سایت ولی متاسفانه نه حامی دارم نه پول برای تبلیغاتش در سطح شهر خودم.مجبور شدم بنر تبلیغاتی بزارم برای شرکت های شهر سبزوار که هرکس که مایل بود بیشتر دیده بشه بیاد یه هزینه ای بابت تبلیغات بنری در سایت قرار بده www.agahi051.ir

لینک به ارسال

بسیار هم عالی، ولی باید توجه داشته باشین که این روزا خدمات تحت وب بدون اپلیکیشن موبایل هیچ مشتری نخواهند داشت، شما اول باید یه اپ طراحی کنید و توی بازار منتشر کنید.

درمورد تبلیغات هم، در صورتی که کار و خدمات شما واقعاً خوب باشه و اپ هم داشته باشین و امکانات تشویقی برای به اشتراک گذاری کاربرا در نظر بگیرین، قطعاً بدون هزینه تبلیغات در مدت نسبتاً طولانی، میتونید مخاطب زیادی جذب کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

بسیار هم عالی، ولی باید توجه داشته باشین که این روزا خدمات تحت وب بدون اپلیکیشن موبایل هیچ مشتری نخواهند داشت، شما اول باید یه اپ طراحی کنید و توی بازار منتشر کنید.

درمورد تبلیغات هم، در صورتی که کار و خدمات شما واقعاً خوب باشه و اپ هم داشته باشین و امکانات تشویقی برای به اشتراک گذاری کاربرا در نظر بگیرین، قطعاً بدون هزینه تبلیغات در مدت نسبتاً طولانی، میتونید مخاطب زیادی جذب کنید.

موفق باشید.

اتفاقا دارم با استفاده از افزونه apppresser اپ رو می سازم که البته فکر کنم به این راحتی ها هم نیست اگه پیشنهادی برای ساخت اپلیکیشن برای وردپرس دارید بگید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...