رفتن به مطلب

عدم نمایش نظرات مدیر در آخرین نظرات ارسال

پست های پیشنهاد شده

سلام

من از کد های زیر برای نمایش آخرین نظرات در صفحه اصلی در سایت استفاده می کنم ولی میخوام نظرات مدیر سایت و یا نویسنده مطلب توی آخرین نظرات نمایش داده نشه لطفا راهنمایی کنید ! که دقیقا چه کدی را در کجای این کد باید قرار بدهم

<?php
global $wpdb;
$sql = "SELECT DISTINCT ID, post_title, post_password, comment_ID,comment_post_ID, comment_author, comment_date_gmt, comment_approved,comment_type,comment_author_url,
SUBSTRING(comment_content,1,70) AS com_excerpt FROM $wpdb->comments LEFT OUTER JOIN $wpdb->posts ON ($wpdb->comments.comment_post_ID = $wpdb->posts.ID) WHERE comment_approved ='1' AND comment_type ='' AND post_password ='' ORDER BY comment_date_gmt DESC LIMIT 10";
$comments = $wpdb->get_results($sql);
foreach ($comments as $comment)
{
$output .= "\n<li><a href='" . get_permalink($comment->ID) ."#comment-" . $comment->comment_ID . "' target='". _blank ."' title='".strip_tags($comment->com_excerpt) . "' ><b>".strip_tags($comment->comment_author)."</b> در " . $comment->post_title ."</a></li>";
}
echo $output;?>

لینک به ارسال

سلام ، برای اینکه مدیریت سایت رو نمایش ندید میتونید از کد زیر استفاده کنید (تغییر کرده کد بالا):

<?php
global $wpdb;
$sql = "SELECT DISTINCT ID, post_title, post_password, comment_ID,comment_post_ID, comment_author, comment_date_gmt, comment_approved,comment_type,comment_author_url,
SUBSTRING(comment_content,1,70) AS com_excerpt FROM $wpdb->comments LEFT OUTER JOIN $wpdb->posts ON ($wpdb->comments.comment_post_ID = $wpdb->posts.ID) WHERE comment_approved ='1' AND comment_type ='' AND comment_author_email != "ایمیل آدرس شما" AND post_password ='' ORDER BY comment_date_gmt DESC LIMIT 10";
$comments = $wpdb->get_results($sql);
foreach ($comments as $comment)
{
$output .= "\n<li><a href='" . get_permalink($comment->ID) ."#comment-" . $comment->comment_ID . "' target='". _blank ."' title='".strip_tags($comment->com_excerpt) . "' ><b>".strip_tags($comment->comment_author)."</b> در " . $comment->post_title ."</a></li>";
}
echo $output;?>

ولی برای اینکه مدیر و نویسنده ها رو نمایش نده از کد زیر استفاده کنید:

<?php
$args = array(
'number' => '10'
); // Gereftane 10 Post
$comments = get_comments($args); // Moshakhas Kardane $comments
foreach($comments as $comment) : // Ijad Halghe Jahate Namayeshe Comment Ha
if($comment->user_id == 0 || $comment->user_id != get_post( $comment->comment_post_ID )->post_author || $comment->user_id != 1 ) {
echo($comment->comment_author . '<br />' . $comment->comment_content); // Chape Comment
}
endforeach; // Payane Halghe
?>

کد بالا میاد چک میکنه که اگر آیدی نویسنده کامنت 0 باشه (یعنی مهمان باشه) یا اگر آیدیش = نباشه با آیدی نویسنده پست یا اگر مساوی نباشه با 1 بیاد و کامنت رو چاپ کنه.

فقط چند تا نکته

1: عدد 1 در پایان یه عدد نمادین هست و میتونید با آیدی اکانت خودتون تعویضش کنید

2: من از شرط آیدی اکانت استفاده کردم برای مدیریت شما میتونید از user_can و قابلیّت ها استفاده کنید

3: کد رو سریع نوشتم اگر ارور داد ارورش رو بهم بگید تا چک کنم

4: کد بالا تنها یه چاپ سریع از کامنت ها رو نشون میده استایل دادنش با خودتون

5: اگر نیاز به توضیحات اضافه بود در همین تاپیک مطرح کنید

لینک به ارسال

ممنون کد اول کار من رو راه انداخت همه اشتباه من در نگذاشتن علامت ! در کد اول بود :D

یه نکته رو بگم برای دوستانی که شاید بعدا استفاده کردند در کد اول که شما زحمت اصلاح آن را کشیدید از گیومه " " استفاده کردید که باید ' ' یشه یعنی الان شما اینجوری نوشتید

AND comment_author_email != "ایمیل آدرس شما"

که صحیح آن این میشه :

AND comment_author_email != 'ایمیل آدرس شما'

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...