رفتن به مطلب

ایمیل های برگشتی به wordpress@mysite.com

پست های پیشنهاد شده

سلام

من چند روز هست ایمیل هایی دریافت می کنم با عنوان

Returned Mail

یا

Mail delivery failed: returning message to sender

که میگه آدرس دریافت کننده وجود نداره. ظاهرا میل از طرف wordpress@mysite.com ارسال شده.

این نشونه هک شدن سایته؟

لینک به ارسال

چرا همه چیز (مانند ارسال ایمیل) به هک شدن سایت ربط میدید !

فرم تماس با ما برای سایتتون دارید ؟

کد امنیتی captcha برای فرم فوق گذاشتید ؟

لینک به ارسال

نه عزیز نذاشتم. اما فرم که صرفا یک ایمیل میفرسته به ادمین. این آدرس ایمیل های نامربوط چیه؟

چون قبلا یک بار به خاطر مسئله ارسال ایمیل های انبوه مشکل پیدا کرده بودم گفتم شاید دوباره هم شدیم.

لینک به ارسال

کپچا رو فعال کردم اما همچنان از این ایمیل ها میاد.

کل سیستم رو هم با پلاگین Anti-malware چک کردم فایل مشکوکی شناسایی نکرد.

توی اینترنت به همچین چیزی خوردم:

You can put an SPF record in place which declares to the Internet that only your one or two email servers are allowed to originate email from @yourdomain.com.

این قضیه اش چیه؟

لینک به ارسال

خب من یک گزارشی بدم شاید برای بقیه هم مفید باشه

مشکل ظاهرا از فرم تماس نبود. SPf رو هم از طریق Email Authetication در cPanel فعال کردم اما نتیجه ای نداشته . همچنان روزی 2-3 تا از این ایمیل ها میاد.

با مسئول سرور صحبت کردم .چک کرد. گفت ایمیل های ارسالی از هاست من نبوده که الان بخواد در پاسخش ایمیل عدم دریافت و ... بیاد. پس ظاهرا کسی داره از خارج سرور اقدام به ارسال ایمیل می کنه منتها آدرس ایمیل سایت من رو می زنه (Spoofing) .

توی بعضی فروم ها نوشته بود که این مورد رو کاریش نمی شه کرد تا خود ارسال کننده ایمیل بعد از مدتی ول کنه و بره سراغ ایمیل دیگه. من بیشتر ترسم از شناخته شدن دومین به عنوان ارسال کننده اسپم در میل سرورها هست.

این بود انشای من !!!

ویرایش شده توسط رحیمی
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...