رفتن به مطلب

رفع چند مشكل و كدنويسي+پرداخت هزينه

پست های پیشنهاد شده

با سلام...

چند مورد رفع مشكل و كدنويسي دارم از دوستاني كه مايل به همكاري هستن لطفا اعلام آمادگي بكنند..!! :wub:

1- ويرايش جعبه دانلود ( به صورتي كه از خود وردپرس بشه لينك رو داد و در جعبه دانلود نمايش داده بشه )

2- ساخت پنلي براي اسلايدر ( شامل فيلد وارد كردن عنوان، لينك تصوير، فيلد لينك دانلود مطلب، فيلد كيفيت و امتياز )

3- در وردپرس كاربرايي كه ثبت نام كردن نام نمايشي اونها به صورت پيش فرض عبارت " na " هستش و با هر بار تغيير

و ذخيره باز هم بعد از خروج و ورود مجدد عبارت پيشفرض تغيير نميكنه ( رفع اين مشكل )

لطفا هزينه انجام اين موارد رو اعلام بكنيد..!! :ph34r:

لینک به ارسال

سلام ، مواردی ذکر کردید پیشه پا افتاده آسون بودن فکر نکنم نیازی به پرداخت هزینه باشه (البتّه اگر میخواین هزینه اضافه نکنید)

1: بار ها توی انجمن در مورد باکس دانلود بحث شده ، حتّی اسکریپت هایی رو نوشتیم و تحویل کاربرا دادیم ، کار سختی نیست کافیه یه زمینه دلخواه درست کنید

2: این نوع اسلایدر رو باید ساخت تا بشه چندین جا براش پیش بینی کرد امّا خب انواع مختلف رایگانش توی اینترنت هست (عنوان که همه اسلایدر ها دارن ، لینک تصویر هم که همون عکس هست که بازم همه اسلایدر ها دارن ، فیلد لینک دانلود مطلب هم که میشه همون لینک پست که بازم همه اسلایدر ها دارن ، کیفیت و امتیاز فقط میمونه که میشه به اسلایدر ها اضافه کرد (معمولاً هم سایت های دانلود یه همچین امکانی رو ندارن چون فایده ای نداره ، کاربر توی اسلایدر نیازی نیست امتیاز رو ببینه))

3: این مشکل رو با ذکر جزئیات بیشتر در تاپیک جداگانه مطرح کنید تا بیشتر بشه راهنمایی کرد

• امتیاز 3
لینک به ارسال

سلام ، مواردی ذکر کردید پیشه پا افتاده آسون بودن فکر نکنم نیازی به پرداخت هزینه باشه (البتّه اگر میخواین هزینه اضافه نکنید)

1: بار ها توی انجمن در مورد باکس دانلود بحث شده ، حتّی اسکریپت هایی رو نوشتیم و تحویل کاربرا دادیم ، کار سختی نیست کافیه یه زمینه دلخواه درست کنید

2: این نوع اسلایدر رو باید ساخت تا بشه چندین جا براش پیش بینی کرد امّا خب انواع مختلف رایگانش توی اینترنت هست (عنوان که همه اسلایدر ها دارن ، لینک تصویر هم که همون عکس هست که بازم همه اسلایدر ها دارن ، فیلد لینک دانلود مطلب هم که میشه همون لینک پست که بازم همه اسلایدر ها دارن ، کیفیت و امتیاز فقط میمونه که میشه به اسلایدر ها اضافه کرد (معمولاً هم سایت های دانلود یه همچین امکانی رو ندارن چون فایده ای نداره ، کاربر توی اسلایدر نیازی نیست امتیاز رو ببینه))

3: این مشکل رو با ذکر جزئیات بیشتر در تاپیک جداگانه مطرح کنید تا بیشتر بشه راهنمایی کرد

ممنون از راهنمایتون جناب زینلی عزیز...

مورد شماره 1 رو من مطرح کردم و تا 90درصد پیشرفت داشتم و قرار شد یکی از دوستان " پارسی گروپ " این 10درصد رو زحمتشو بکشن

ولی ایشون مثل اینکه منصرف شدن و جواب پغام خصوصی رو هم نمیدن..!

موردشماره 3 رو هم مطرح کردم و هنوز جوابی بعد از گذشت یک هفته دریافت نکردم..!!

http://forum.wp-pars...-شده-سايت-وردپ/

همه این موارد رو من توی انجمن مطرح کردم یا جوابی از دوستان دریافت نکردم یا اینکه به نتیجه قابل قبولی نرسیدم...!

یکی از مواردی که متاسفانه هیچ جوابی دریافت نکردم

http://forum.wp-pars...ه-در-قالب-سايت/

که این مشکل رو سه روز باهاش درگیر شدم و حلش کردم..100درصد برای شما چیزی نسیت ولی برای منی که از کدنویسی چیز زیادی نمیدونم سخته..!

و متاسفانه وقت این که با این مشکلات سروکله بزنم رو ندارم با وجود این که علاقه به کدنویسی و برنامه نویسی دارم..!!

حالا اگه شما یا بقیه دوستان حاضر به انجام این موارد هستید با هزینه معقولی که بتونم پرداخت بکنم..یا اگه هزینش زیاده که همون بهترکه توی انجمن مطرح

کرده یا خودم بعد یک ماه بتونم این کار رو انجام بدم..!!

ویرایش شده توسط omid22
لینک به ارسال
  • اضافه کردن...