رفتن به مطلب

رمز قبل صفحه ادمین

aminq10

پست های پیشنهاد شده

سلام

خسته نباشید ...

توی بعضی از سایت های وردپرس میرم منظورم توی صفحه ادمینش هست قبلش یه یوزر و پس میخواد ( قبل اینکه یوزر و پس خود وردپرس را بخواد ) برای امنیت مثل یوزر و پس صفحه کانفیگ مودم میدونید چجوری باید بزارم ؟

لینک به ارسال

آموزش تصويري: http://www.cpanel.ne...sswdprotect.htm

و اما آموزش متني :

از طریق cPanel بخش Password Protection حتماً روی مسیر wp-admin کلیه نسخه‌های wordpress خود یک رمز ثانویه قرار دهید، در این صورت hacker بدون داشتن آن رمز قادر به ارسال درخواست به wp-admin و نفوذ نخواهد بود

( گرفته شده از هاست دي ال)

اين آموزش براي Cpanel هست !

ویرایش شده توسط Farhad
لینک به ارسال

من این کار را کردم و این فقط برای هکر هست من میخوام از خودم هم در هنگام ورود به صفحه ادمین ازم رمز بخواد

لینک به ارسال

بله در همه کنترل پنل ها هستش و بستگی داره مدیر سرور برای شما فعال کرده باشه یا نه

لینک به ارسال

سلام

خسته نباشید ...

توی بعضی از سایت های وردپرس میرم منظورم توی صفحه ادمینش هست قبلش یه یوزر و پس میخواد ( قبل اینکه یوزر و پس خود وردپرس را بخواد ) برای امنیت مثل یوزر و پس صفحه کانفیگ مودم میدونید چجوری باید بزارم ؟

از افزونه theme my login استفاده کنید. پس از نصب این افزونه به برگه های سایت شما برگه ای به نام ورود یا login اضافه میشه. بعد اون برگه رو ویرایش کنید و اونو رمز دار کنید. اینطوری کاربر برای ورود به صفحه لاگین سایت باید رمز اولیه رو بدونه

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...