رفتن به مطلب

تفاوت قالب و قالب دمو

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یه قالب دانلود کردم.اما هیچ شباهتی با دمو ندارد .برون ریزی هم کردم اما نتیجه ای حاصل نشد.

راهنمایی کنید ممنون میشم

<a href="http://demo.teothemes.com/?theme=couponize">دمــــــــــــو</a>

سایت من

http://8pic.ir/images/uskw6b5f6kfk0sysvbzr.jpg

http://8pic.ir/images/jk3potm6h6zd36000k2l.jpg

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز

بعد اینکه درون ریزی مطالب و نوشته ها رو داشتی

باید تنظمیات قالب رو هم درون ریزی کنی

البته اگه داشته باشه

تا مثل دمو در بیاد

لینک به ارسال

قالب های تجاری اینجا پشتیبانی نمیشه :)

میشه قالب رو پشتیبانی نکرد ولی کاربرا رو هم راهنمایی کرد ;)

لینک به ارسال

ببین ما برای قالب هایی که دارای کنترل پنل مجزا هستن یه فایل جدا گانه برای تنظیمات پنل قالب ارائه میشه

یعنی یه فایل درون ریزی برای خود وردپرس

یه فایل درون ریزی هم برای تنظمیات قالب

حالا

اگه دومی رو نداری باید قالب رو به صورت دستی تنظیم کنی

لینک به ارسال

دقیقا

شما باید یه صفحه با خصوصیات خاص خودش رو بذاری به عنوان برگه ایستا

منو ها و اسکین قالب رو هم درست کنی

لینک به ارسال

کشور جالبی داریم اسلامی هست ولی کپی رایت توش اصن مفهومی نداره ! این قالب ی کپی رایتی داره که سازنده قالب در قبال پول این پشتیبانی ها رو میده !

در کل من زورم نمیاد ولی این به کار خودتون ضرر میزنه ! پس فردا ی قالب میخوای بفروشی که خودت زحمت کشیدی وقتی چنین قالب هایی به صورت رایگان استفاده میشه کسی نمیاد سمت قالب شما عملا طراحان وب ایرانی زمین میخورن و ممنونم از شما که به این روند کمک میکنید

لینک به ارسال

دوست عزیز اینجا جای بحثهای سیاسی نیست

ضمنا هر موضوعی که روش گیر میکنی و صدات به جایی نمیرسه قرار نیست ربطش بدی به کشورمون

شما درست رو بخون به یه جایی برس که بتونی این قانون رو هم توی کشور پیاده کنی، پس تا اون موقع لطفا ...

راستی یکم دیدت رو باز تر کنی متوجه میشی که این دوست عزیز استارتر تاپیک مشکلشون با قالب نبود بلکه عدم توجیح در مسائل درون ریزی وردپرس و قالب ها بود که فک میکنم برطرف شده باشه

امیدوارم که عینک طلبکاری رو از خودت دور کنی

موفق باشی

لینک به ارسال

شما خوذتون تا اون موقع ....... :D

خوب نمیشه کاریتون کرد درکتون در همین اندازه هست این که قالب شبیه به دمو نیست مربوط به پشتیبانی جایی هست قالب رو گذاشته واسه فروش مگر نه قالب رایگان باشه در این انجمن دوستان راهنمایی های لازم رو میکنن ! اون عینکم بهتره به چشات بزنی بفهمی داری چی کار میکنی ! این کار یعنی حمایت از این کار !

شما درست رو بخون به یه جایی برس که بتونی این قانون رو هم توی کشور پیاده کنی، پس تا اون موقع لطفا ... :D :D بازم تاکید میکنم خودتووون .......

و این کاری نیست که من ی نفره بخوام انجامش بدم که برم درس بخونم ماشالا به دیدت که این قدر بازه .... این کاری که باید هر فرد رعایت کنه !

لینک به ارسال

سلام ، میخواستم خیلی طولانی توضیح بدم ولی گفتم شاید برخی از دوستان ناراحت بشن

فقط خیلی کوتاه میگم که اگر ما امروز توی دنیای واقعی عقب افتاده محسوب میشیم نباید با دستای خودمون کاری کنیم که توی دنیای مجازی هم عقب افتاده باشیم (این حرف و نسل های بعدی ما میفهمن و سرزنشمون میکنن که از کپی رایت تبعیّت نکردیم) (این بحث سیاسی نیست چون تمامی افراد از بغال سر کوچه ما تا رهبر و رئیس جمهور و مسئولان محترم خودشون دارن این مسئله رو گوش زد مردم و تمام تلاش خودشون رو برای جبران عقب افتادگی ما میکنن)

بله ، عدم قانون کپی رایت یعنی عقب افتادگی مجازی! چون:

کپی رایت یعنی در آمد ، بدون کپی رایت برنامه نویس نیست ، بدون برنامه نویس هم دنیای مجازی نیست ، پس اگر کپی رایت رو رعایت نکنیم 5 سال دیگه 40 سال از دنیای مجازی خارج کشور عقب افتادیم و اونموقعست که تازه خودمون رو سرزنش میکنیم!

دوست عزیز Mehr@aban جان این تاپیک خلاف قوانین هست چون نه تمامی تاپیک هایی که ذرّه ای احتمال بدیم به قالب های غیرقانونی ختم میشن خلاف قوانین هست

(از جمله تاپیک داشتیم مربوط به مصرف زیاد منابع! امّا چون قالبش به عنوان مثال صحیفه بوده پشتیبانیش خلاف قوانین اخلاقی و انجمنی هست)

پس تمامی مشکلاتی که ذرّه ای به قالب های نال ربط داشته باشه به ما ربطی نداره :)

فقط میتونستیم در صورتی که دوست عزیزمون اسم قالب رو نمیبرد بهشون میگفتیم که ممکن هست این اتفّاق به دلیل عدم تنظیمات صحیح شما باشه یا قالب اشتباه کپی شده باشه! و همینطور بهشون میگفتیم هیچوقت انتظار نداشته باشین قالبتون مثل دموش در بیاد! چون دمو طرحی است که شما رو جذب قالب بکنه و ممکنه خیلی چیز های اضافه تر از جمله عکس ها و مطالب جذاب هم گذاشته باشن تا شما جذب قالب بشین و صرفاً تبلیغاتی هست.

در مورد تخلّف این تاپیک هم تنها کافیه گوش زد کنیم که دوست عزیز لطفاً قبل از ارسال تاپیک قوانین انجمن رو مطالعه فرمایید:

http://forum.wp-pars...انین-کلی-انجمن/

و بعدشم گزارش بدیم تا مدیران انجمن تاپیک رو بایگانی کنند و فکر هم نکنم لزومی به بحث ها اونم با این لحن تند باشه! اگر با کپی رایت مخالفتی دارین توی تاپیک جداگانه با لحن مناسب بیانش کنید ، خوشحال میشم در این مورد حرفای دلم رو بزنم.

(راستی دلیل عدم پشتیبانی این محصولات هم این هست که تمامی محصولات تجاری پشتیبانیش وظیفه برنامه نویسش هست نه انجمن)

موفّق باشید.

گزارش شد.

• امتیاز 5
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...