رفتن به مطلب

ویرایش محل پاسخ مدیر سایت به دیدگاه ارسال شده

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخواستم در سایت ورد پرس جای نام نویسنده ( پاسخ دهنده به دیدگاه ) رو بعد از کلمه پاسخ قرار بدم از چه کدی باید استفاده کنم لطفا با جزییات کامل بفرمایین

ممنون

http://www.legal-adv...ره-دعاوی-حقوقی/

لینک به ارسال

این نوع راهنمایی مثل این میمونه که یه بیماری پیش دکتر بره و دکتر بجای تجویز دارو بگه شما باید دارویی بخورید که بیماری تون رو خوب کنه !!!

دوست عزیز !

خب اون بنده خدا هم حق داره .

مثل این میمونه شما بری دکتر و به دکتر بگی بجای اینکه شما رو عمل کنه ، بهتون بگه چطوری عمل میکنن که شما خودت بری خودت رو عمل کنی .

این قسمت نظرات وردپرس یکم پیچیده است . به صورت پیشفرض میتونی از تابع مربوط به نظرات وردپرس استفاده کنی که جایگاه هر المان ثابته . اما شما که میخوای تغییر بدی باید ابتدا داخل function قالب یک سری تابع جدید بجای توابع پیشفرض تعریف کنی و اون توابع رو توی comments.php استفاده کنی .

ویرایش شده توسط HANNANStd
لینک به ارسال

پاسخ دوم هم همون شد که یه سری توابع :) خوب این توابع رو بگید

من چیشنهاد می کنم اگه اشنایی نداری بدید یکی انجام بده براتون / اگر هم وارد هستید کدهای بخش مربوط به دیدگاهها رو بررسی کنید از کدش معلومه که کدوم کد نمایش دیدگه کار بر هست کدام مدیر بعد به دلخواه ویرایش کنید

آموزش ویرایش قالب وردپرس

لینک به ارسال

البته بنده هم یه پیشنهاد دارم

شما محتویات فایل comments.php رو بذار اینجا تا دوستان اگه تونستن برات ویرایش کنن

لینک به ارسال

ببینید شاید منظورم رو نتونستم واضح تر بگم اگه تو قسمت پاسخ به نظرات سایت نگاه کنید به سوالی که پاسخ داده شده اینطوری بالا میاد

وکیل مشاورپاسخ

یه کدی اگه تو فایل rtl.css معرفی کنین که کلمه پاسخ یه سانت به سمت راست بیاد و کلمه وکیل مشاور یه سانت سمت چپ بره

مشکلش حل میشه

چون تغییرات مشابه رو روی عکس آواتار انجام دادم و نتیجه داد مثلا فاصله بین سطرها رو کم کردم

لینک به ارسال

دوست عزیز

تنهاترین راه حل اینه که کدهای بخش کامنت ها رو ویرایش کنی

شما محتویات رو بذار اینجا دوستان کمکت میکنن

لینک به ارسال

سلام ، قبل از پاسخ بگم نخیر ایشون حق ندارن ، زمانی حق داشتن که فایل های مربوطه رو از جمله comments.php و style.css رو اینجا بذارن بعدش درخواست خودشون رو به صورت واضح بگن! من اوّل (توی سؤال اصلی) فکر کردم که منظور اینکه یه لینک پاسخ اضاف بشه... اگر توضیحات کامل باشه و فایل های مربوطه همون اوّل گذاشته بشن تازه بازم حق با ایشون نیست! چون ایشون خودشون برای ایجاد یه تاپیک برنامه نویسی باید حداقل یه مقدار دانش جزئی داشته باشند (این رو من نمیگم و کلّ سایت های استاندارد جهانی میگن)

____

هرچند چیه ایران استاندارده که این باشه!

خیر نیازی به فایل comments.php نیست برای ایجاد فاصله باید از margin در css استفاده کنید که اینجا میشه:

margin-right:20px;

(سایت در حال حاضر باز نمیشه که دقیق تر توضیح بدم اگر قادر به انجامش نبودید زمانی که سایت دوباره بالا اومد تاپیک رو آپ کنید)

پیشنهاد من برای زیبا تر شدن این کلمه:

margin:15px;
padding:10px;
border-radius:5px;

و یه سری چیز ها مثل اینه... پس زمینه بدون padding (که باعث میشه به زبان ساده پس زمینه بزرگ تر بشه) اصلاً زیبایی نداره ، همچنین کادر مربعی شکل تو چشم میزنه ، بهتره که یه مقدار خمیده باشه.

لینک به ارسال

سلام ، قبل از پاسخ بگم نخیر ایشون حق ندارن ، زمانی حق داشتن که فایل های مربوطه رو از جمله comments.php و style.css رو اینجا بذارن بعدش درخواست خودشون رو به صورت واضح بگن! من اوّل (توی سؤال اصلی) فکر کردم که منظور اینکه یه لینک پاسخ اضاف بشه... اگر توضیحات کامل باشه و فایل های مربوطه همون اوّل گذاشته بشن تازه بازم حق با ایشون نیست! چون ایشون خودشون برای ایجاد یه تاپیک برنامه نویسی باید حداقل یه مقدار دانش جزئی داشته باشند (این رو من نمیگم و کلّ سایت های استاندارد جهانی میگن)

____

خیر نیازی به فایل comments.php نیست برای ایجاد فاصله باید از margin در css استفاده کنید که اینجا میشه:

(سایت در حال حاضر باز نمیشه که دقیق تر توضیح بدم اگر قادر به انجامش نبودید زمانی که سایت دوباره بالا اومد تاپیک رو آپ کنید)

و یه سری چیز ها مثل اینه... پس زمینه بدون padding (که باعث میشه به زبان ساده پس زمینه بزرگ تر بشه) اصلاً زیبایی نداره ، همچنین کادر مربعی شکل تو چشم میزنه ، بهتره که یه مقدار خمیده باشه.

سلام . ن

اگه روی صحبتتون با بنده هست باید بگم منظورم از جلمه ی "اون بنده خدا هم حق داره " ، منظورم اون بنده خدایی بود که تاپیک رو پاسخ دادند نه استارتر ، شما اگه جمله زیرش رو بخونید توضیح دادم که چرا گفتم حق داره . :)

لینک به ارسال
سلام . ن اگه روی صحبتتون با بنده هست باید بگم منظورم از جلمه ی "اون بنده خدا هم حق داره " ، منظورم اون بنده خدایی بود که تاپیک رو پاسخ دادند نه استارتر ، شما اگه جمله زیرش رو بخونید توضیح دادم که چرا گفتم حق داره . :)

بله عذر میخوام اشتباه مخاطبتون رو برداشت کرده بودم ، ولی خب منظور کلّ تاپیک بود و انتظارات نا به جای برخی دوستان...

لینک به ارسال

____

دوست عزیز نوشته شده که نیازی به comments.php نیست و شما باید در CSS قالبتون این رو اعمال کنید.

------------------------

دوستان لطفاً بحث رو منحرف نکنید

لینک به ارسال
سلام دوستان محترم فایل کامنت رو پیوست کردم کسی میتونه کمک کنه؟

سلام ، سایتتون بارگذاری شد.

خط 1248 فایل style.css به این شکل هست:

.comments-area .comment-author-link span {
margin-left: 10px;
padding: 0 5px;
background-color: #77CC6D;
color: #FFFFFF;
border-radius: 3px;
}

شما تغییرش بدید به:

margin-right: 10px;
}

موفّق باشید.

لینک به ارسال

با گفتگویی که توی پیام خصوصی شد متوجّه شدیم که بحث در مورد چیز دیگه ای بوده...

به جای کدی که گفتم جایگزین کنید این رو جایگزین کنید:

margin-right: -140px;
position: absolute;

لینک به ارسال

بله الان درست شد از راهنمایی تون ممنونم .

در مورد ساعت زمان ارسال دیدگاه هم لطفا راهنمایی کنید نحوه نگارش ش درست نیست اول کلمه انگلیسی at حذف بشه

و بعد از تاریخ شمسی ساعت ارسال دیدگاه اینطوری بالا بیاد

در ساعت 00:00 بعد از ظهر

لینک به ارسال
بله الان درست شد از راهنمایی تون ممنونم . در مورد ساعت زمان ارسال دیدگاه هم لطفا راهنمایی کنید نحوه نگارش ش درست نیست اول کلمه انگلیسی at حذف بشه و بعد از تاریخ شمسی ساعت ارسال دیدگاه اینطوری بالا بیاد در ساعت 00:00 بعد از ظهر

لطفاً به قوانین احترام بذارین و سؤالتون رو توی تاپیک دیگه ای مجدداً ارسال کنین.

جهت رسیدگی به تاپیک لطفاً فایل comments.php قالبتون رو در BBcode مخصوص longbox برای نمایش بذارید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...