رفتن به مطلب

گذاشتن باکس و بلوک های مختلف در قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

چطوری می توانم در قالب باکس های مختلف رو کنارهم یا زیر هم بذارم؟

مثلا یک باکس لینک باکس دارم یک باکس سی اس می خواهم یکی را بالا یکی رو پایین و با

سایز کوچکترش رو دوتا بقل هم بذارم میشه بفرمایید چطوری این کا ر رو انجام بدهم؟

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

سوال تون رو نمیشه پاسخ دقیق داد ! چون هر قالبی با قالب دیگه فرق داره و بستگی داره قالب مورد نظر از چه موارد و فایل هایی استفاده کرده باشه.

ولی در حالت کلی ؛ هر باکسی با تگ <div> می تونه باز شده باشه و با <div/> هم بسته شده باشه ... که میشه اونها رو داخل سورس قالب جابجا و ادیت کرد ...

هر تگ div می تونه از یه سری استایل (css) استفاده کنه که با class فراخوانی میشه ... و برای اینکه باکس خاصی رو تغییرات بدید (مثلا تغییر سایز یا تغییر رنگ و غیره) باید class فراخوانی شده اون رو داخل فایل سی اس اس پیدا کنید و داخل اون بخش تغییرات مورد نظر رو اعمال کنید ...

در هر صورت سوالی داشتید واضح تر و کامل تر با ذکر نمونه آنلاین قالب ارائه بدید تا پاسخ دقیق توسط انجمن داده بشه ..

لینک به ارسال

ممنون دوست عزیز قالب را از اینجا دانلود کردم

متاسفانه روی لوکال دارم روش کار می کنم نمیشه دمو بدهم

اما توسایتش برای دانلود هست الان من مشکلم این هست که آخر مطالب و بالای فوتر دوتا باکس سی اس بغل هم می خواهم بذارم

یکی راست یکی چپ یعنی هردو بغل دست هم اما یکیش میره راست وبالا یا پایین تر از باکس بغلی وای می ایسته حالا من

چیکار کنم هردو باکس بغل هم و باهم در یک خط باشند؟

درتصویر زیر با شکل نشان دادم .با تشکر

post-889-0-57033200-1351950768_thumb.jpg

لینک به ارسال

باید از float استفاده کنید. بهشون float بدید در کنار هم قرار میگیرن.

لینک به ارسال

1. باکس هایی که می خواهید کنار هم باشند را در یک کلاس معرفی کنید مثلا class="myLayer"

2. فایل style.css قالب را باز کنید

3. اضافه کنید

.myLayer {float:right}

برای یک دست شدن لازمه عرض را هم اندازه گذاری کنید و برای بلوک شدن لایه ها هم از خاصیت display:inline-block استفاده کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...