رفتن به مطلب

اضافه کردن استایل جدید به مطالب

پست های پیشنهاد شده

دیدید بعضی که نه همهی پست های وردپرس علاوه بر اینکه استایل اختصاصی که خودمان بهش می دهیم استایل های دیگری هم دارند.مثل همین استایل ساختارها.حالا می خواهم خودم یک استایل جدا از بحث ساختار را اضافه کنم.چگونه باید اینکار را انجام دهم؟

در واقع می خواهم با این کار تو قسمت اخرین مطالب سایت لینک برخی از مطالب را رنگی کنم.مثل سایت باشگاه خبرنگاران

post-330-0-06572600-1435057531_thumb.png

لینک به ارسال

باید از زمینه های دلخواه استفاده کنید.

مثلا یه زمینه دلخاه ایجاد کنید عنوان رو بزارید آیا این مطلب ویژه است؟ بعد دو تا گزینه بله و خیر بهش اضافه کنید که اگر نویسنده بله رو زد یه کلاس به لینک مطلب اضافه بشه

سپس به اون کلاس توسط css رنگ قرمز رو بدید.

لینک به ارسال

بنظرم ساده ترین کار این هست با ضمینه دلخواه اینکار رو انجام بدید .

بدین صورت :

<a href="<?php the_permalink(); ?>" title="<?php the_title(); ?>"><?php $post_meta = get_post_meta($post->ID, 'ghermez',true); if (!empty($post_meta)) { ?><span style="color: #ff0000;"><?php } ?><?php the_title(); ?><?php $post_meta = get_post_meta($post->ID, 'ghermez',true); if (!empty($post_meta)) { ?></span><?php } ?></a>

نام ضمینه دلخواه : ghermez

اگر هنگام ارسال مطلب ، متنی درون ضمینه دلخواه ghermez قرار بدید (برای مثال "y") ، رنگ آن قرمز خواهد شد.

در غیر این صورت مطلب با رنگ مشکی نمایش داده خواهد شد .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...