رفتن به مطلب

مطالب مشابه بر اساس دسته بندی

پست های پیشنهاد شده

سلام من از این کد برای نمایش مطالب مشابه بر اساس دسته بندی استفاده میکنم. این کد دسته های پست رو میگیره و پست هایی دیگه که در همون دسته ها هستن رو میده. حالا من میخام بعضی دسته های خاص (با ای دی) از این کار معاف بشن یعنی یه دسته های خاص اصلا بررسی نشن. مثلا یه پست دو تا دسته داره "کفش" و "نایک" دسته کفش مورد توجه نباشه و تمام پست هایی که دسته نایک دارن برگردونده شن.

<?php $orig_post = $post;
global $post;
$categories = get_the_category($post->ID);
if ($categories) {
$category_ids = array();
foreach($categories as $individual_category) $category_ids[] = $individual_category->term_id;
$args=array(
'category__in' => $category_ids,
'post__not_in' => array($post->ID),
'posts_per_page'=> 6,
'caller_get_posts'=>1
);
$my_query = new wp_query($args);
if( $my_query->have_posts() ) {
echo '<ul>';
while ($my_query->have_posts()) {
$my_query->the_post();
?>
<?php
if(has_post_thumbnail()) {
echo '<li><a href="'.get_permalink().'">';
echo get_the_post_thumbnail($post->ID, array(40,40) );
echo '</a>';
} ?>
<a href="<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark" title="<?php the_title_attribute(); ?>"><?php the_title(); ?></a></li>
<?php
}
echo '</ul>';
}
}
wp_reset_query();
?>

لینک به ارسال

اینم بگم از

'category__not_in' => array( 100,101,102 ),

استفاده کردم اما هیچی برنگردوند چون همه پست ها یا دسته بندی 100 دارن یا 101 و یا 102 به همین دلیل وقتی این دسته بندی هارو از کوری خارج میکنیم عملا دیگه پستی نمیمونه. اما منظور من این نبود منظور من این بود که به این دسته ها بی توجهی کنه دسته بندی های دیگه پست هارو (به جز این سه تا) در کنار هم مقایسه کنه و مشابه هارو بده.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...