رفتن به مطلب

نظر شما اساتید درباره قالب طراحی شده بنده

voyager

پست های پیشنهاد شده

نه دیگه! هنوزم فوتر و هدر فضای خالیش زیاده! دیدگاه ها هم که فرقی نکرده! فضای خالی مضره برای چشم :D

___

یه جذابیّتی که اسم سایت داره و مخففش میشه GM اینکه توی بازی World Of Warcraft که خودت میدونی جزو بازی های برتر آنلاین جهان هست به مدیران سرور GM میگن به معنای Game Master و من اوّل فکر کردم منظور اونه و خب این خودش یه نکته مثبته که میتونی توی دنیای WoW هم که تعداد بازیکن هاش خیلی زیاده وارد بشی

سلام ممنون فرهاد جان ، بله بار اولم هست که بصورت تخصصی PSD میسازم . چشم تمام سعیم رو میکنم که خلاقیت و بهتر کنم . در مورد تگ تو صفحه اصلی بگم فکر نمیکنم اشتباه باشه سایت گیم مدز برا بنده هستش و نزدیک به 180 تومن برای کدنویسی و PSD خرج کردم . www.GameMods.ir . از منوی سمت راست قسمت موضوعات رو از اون الگو گرفتم و اینکه تگ ها هم تو صفحه اصلی استفاده شده که مشکلی فکر نمیکنم داشته باشه . اون کامنت ها رو هم حتما درست میکنم ممنونم بخاطره راهنماییت . ممنون موفق باشی

درمورد تگ ها توی پست قبلیم کامل توضیح دادم که استفاده اشون بین پست ها اشکالی نداره و برای سئو خوب هم هست امّا مشکل اینکه چون تعداد تگ ها گاهی ممکنه زیاد و طول زیادی رو بگیره از زیبایی کاسته میشه پس بهتره به تقلید از تقریباً بیشتر سایت ها تگ ها رو در یه باکس مخصوص نمایش بدیم ، اونم به صورتی که تگ هایی که بیشترین بار تکرار شدن نمایش داده بشن و با ابعاد بزرگ و کوچیک...

____

راستی تکرار میکنم ابعاد فراموش نشه! این عکس اگر عیناً بخواد قالب بشه استاندارد نیست چون خیلی از مانیتور ها رو در بر نمیگیره.

لینک به ارسال

نه دیگه! هنوزم فوتر و هدر فضای خالیش زیاده! دیدگاه ها هم که فرقی نکرده! فضای خالی مضره برای چشم :D

___

یه جذابیّتی که اسم سایت داره و مخففش میشه GM اینکه توی بازی World Of Warcraft که خودت میدونی جزو بازی های برتر آنلاین جهان هست به مدیران سرور GM میگن به معنای Game Master و من اوّل فکر کردم منظور اونه و خب این خودش یه نکته مثبته که میتونی توی دنیای WoW هم که تعداد بازیکن هاش خیلی زیاده وارد بشی

درمورد تگ ها توی پست قبلیم کامل توضیح دادم که استفاده اشون بین پست ها اشکالی نداره و برای سئو خوب هم هست امّا مشکل اینکه چون تعداد تگ ها گاهی ممکنه زیاد و طول زیادی رو بگیره از زیبایی کاسته میشه پس بهتره به تقلید از تقریباً بیشتر سایت ها تگ ها رو در یه باکس مخصوص نمایش بدیم ، اونم به صورتی که تگ هایی که بیشترین بار تکرار شدن نمایش داده بشن و با ابعاد بزرگ و کوچیک...

____

راستی تکرار میکنم ابعاد فراموش نشه! این عکس اگر عیناً بخواد قالب بشه استاندارد نیست چون خیلی از مانیتور ها رو در بر نمیگیره.

اینطور که ملومه علی جان شما استاد هستی تو طراحی وب ، خوشحالم که عزیز مث شما بنده رو راهنمایی میکنه ، فکر میکنم علی حاجی محمدی رو هم میشناسید ، برترین طراح وب ایران ، بنده زیر نظر ایشون طراحی رو دارم یاد میگیرم ، ینی پکیجی که تهیه کردم و ایشون تدریس میکنن ، سایز قالب رو هم طبق فرمایشات ایشون درست کردم سایز 1000 در 1200 که اگه لازم شد از نظر ارتفاع زیاد بشه و مشکلی نداره. در مورد فضای خالی هم ممنون میشم رو عکس توضیح بدید بخاطره اینکه هدر و من فضا خالی داخلش نمیبینم و فوتر هم به جزء چندسانتی متر فضا دیگه نمیبینم . خیلی ممنونتون میشم تو عکس بگید .

جواب شمارو در مورد تگ ها خوندم فقط در جواب دوستمون که گفت اینکار نشدنیه خواستم نمونه کاری نشون بدم . اگه یه الگو هم از این تگی که فرمودید بهم بدید که خیلی عالی میشه .

ممنونم بابت کمکاتون این لطفتون رو جبران میکنم .

لینک به ارسال

اینطور که ملومه علی جان شما استاد هستی تو طراحی وب ، خوشحالم که عزیز مث شما بنده رو راهنمایی میکنه ، فکر میکنم علی حاجی محمدی رو هم میشناسید ، برترین طراح وب ایران ، بنده زیر نظر ایشون طراحی رو دارم یاد میگیرم ، ینی پکیجی که تهیه کردم و ایشون تدریس میکنن ، سایز قالب رو هم طبق فرمایشات ایشون درست کردم سایز 1000 در 1200 که اگه لازم شد از نظر ارتفاع زیاد بشه و مشکلی نداره. در مورد فضای خالی هم ممنون میشم رو عکس توضیح بدید بخاطره اینکه هدر و من فضا خالی داخلش نمیبینم و فوتر هم به جزء چندسانتی متر فضا دیگه نمیبینم . خیلی ممنونتون میشم تو عکس بگید .

جواب شمارو در مورد تگ ها خوندم فقط در جواب دوستمون که گفت اینکار نشدنیه خواستم نمونه کاری نشون بدم . اگه یه الگو هم از این تگی که فرمودید بهم بدید که خیلی عالی میشه .

ممنونم بابت کمکاتون این لطفتون رو جبران میکنم .

نه عزیزم اتفاقاً من خیلی خیلی مبتدی هستم توی اینکارا.

درمورد فضای خالی توی ورژن آخری خیلی بهتر شده ، منتهی یه سری موارد کوچیک هم اگر رعایت بشه خیلی خیلی بهتر میشه.

مثلاً اینکه توی فوتر:

رنگ آبی لوگو + رنگ پس زمینه قرمز خیلی زشته و بهتره از یه رنگ دیگه استفاده شه (اینجوری خیلی کولیانه شده)

آیکون های شبکه های اجتماعی بزرگ تر شن (حجم رو زیاد نمیکنه ، به جای عکسشون از svg استفاده کن)

قسمت عنوان تستی یه mix-width بهش بده + padding بیشتر تا به خط های کنار نزدیک تر شن

قسمت دیدگاه ها:

جای تاریخ و ساعت اینجوری بنویسی بهتره:

ساعت 22:43 در دو شنبه 1394/03/25

+ اون کادر (border) ریز دورش رو بردار (همون خط خاکستری که به صورت مستطیلی دور تا دورش هست) همون باعث میشه بین متن و کادر یه فضایی ایجاد شه که توی ذهن مخاطب تأثیر منفی داره

توی هدر:

نظر شخصی من هست البتّه این ، من میگم میشه قسمت فرم جستجو رو کوچیک تر کرد و برد زیر لوگو یا بنر ها ، این شکلی بنر ها رو میتونی به هم نزدیک کنی و padding رو کم کنی ، اگر اینکار ها رو بکنی سایز عادی قالبت خیلی خیلی کوتاه تر میشه در نتیجه برای آینده (هم از نظر راحتی کاربران هم از نظر موبایل و...) میتونه مفید باشه.

_________

راستی PSD موبایل رو هم اگر کنارش ارائه بدی با وجود اینکه زمان خیلی کمی میبره (شاید برای هر سایزی کمتر از نیم ساعت) قیمت PSD رو خیلی بالا میبره ، چون اینجوری از یه PSD قالب ساده رسیدی به یه قالب واکنشگرا.

_________

اون نمونه هایی هم که خواستی زیادن ، توی اینترنت سرچ کن سایت دانلود ، بعضی ها اومدن هم توی پست ها گذاشتن هم زیر سایت مثل سایت دانلود ها (اینجوری هم تگ های تک پستی ایندکسشون سریع تر میشه هم تگ های مهم تر توی اولویت هستن) بعضی ها هم اومدن فقط در سایدبار یا فوتر گذاشتن:

سایدبار:

http://mihandownload.com/

http://www.freedownload.ir/

فوتر:

http://download.ir/

فوتر و بین پست ها:

http://www.downloadha.com/

فقط بین پست ها:

http://p30download.com

البتّه در این بین برخی سایت ها هم اصلاً نذاشتن (بسته به سیاست خودشون)

ویرایش شده توسط علی زینلی
لینک به ارسال

سلام ، اختیار دارید استاد بنده هستید . تا جایی که شد یه توصیه هاتون عمل کردم علی جان . برچسب ها از صفحه اصلی پست حذف شدن و مانند یه ابزارک شدن که هروقت خواستن میتونن برش دارن . قالب رسپانسیو هم بزودی طراحی میکنم .

قالب صفحه اصلی :

17950143501248442556_Home1w.png

قالب ادامه مطلب :

2378314350122791149_edame2w.png

ویرایش شده توسط voyager
لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام ، انصافا طرح خوبی هستش ، فقط یکم روی رنگبندی هاش کار کن و اگر من بودم از فونت های دیگری استفاده می کردم.

لینک به ارسال

فکر میکنم علی حاجی محمدی رو هم میشناسید ، برترین طراح وب ایران ، بنده زیر نظر ایشون طراحی رو دارم یاد میگیرم ، ینی پکیجی که تهیه کردم و ایشون تدریس میکنن

ولی به نظر من ایشون در حد بچه های این فروم نیست من هم پارسال این پکیج رو خریداری کردم ولی احساس می کنم تو بعضی جاها می پیچونه و همین طور اطلاعات کمی در مورد وردپرس به کاراموز انتقال می ده نمی گم از این پکیج چیزی یادنگرفتم ولی نه به اندازه ای که هزینه کردم(منظورم بیشتر قسمت وردپرسی هستش)

در ضمن کارت خوبه ولی جای کار داره قسمت دیدگاه جای خالی داره واین خوب نیست

لینک به ارسال

قالبت خوب بود ولی باید خیلی بیشتر از اینا روز کار کنی

من طراحش بودم رایگان یا 10 هزار تومن میفروشتمش

چون من وقت و حال و حوصله زیاد برای طراحی ندارم ، 100 تومن هم براش خوبه

لینک به ارسال

قالبت خوب بود ولی باید خیلی بیشتر از اینا روز کار کنی

من طراحش بودم رایگان یا 10 هزار تومن میفروشتمش

چون من وقت و حال و حوصله زیاد برای طراحی ندارم ، 100 تومن هم براش خوبه

شما حال و حوصله زیادی برای طراحی ندارید برای همین می گید ده تومن یا رایگان.

قطعا ایشون وقت زیادی برای طراحی گذاشتن.

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

سلام ، انصافا طرح خوبی هستش ، فقط یکم روی رنگبندی هاش کار کن و اگر من بودم از فونت های دیگری استفاده می کردم.

سلام ممنون محمد جان باعث افتخاره که خوشتون اومده . چشم رنگ بندیش رو کمی تغییر میدم و اینکه تا جایی که تونستم فونت هارو تغییر دادم اگه فونت خوبی سراغ دارید حتما امر کنید . نظرات شما خیلی خیلی مهمه . ممنون

ولی به نظر من ایشون در حد بچه های این فروم نیست من هم پارسال این پکیج رو خریداری کردم ولی احساس می کنم تو بعضی جاها می پیچونه و همین طور اطلاعات کمی در مورد وردپرس به کاراموز انتقال می ده نمی گم از این پکیج چیزی یادنگرفتم ولی نه به اندازه ای که هزینه کردم(منظورم بیشتر قسمت وردپرسی هستش)

در ضمن کارت خوبه ولی جای کار داره قسمت دیدگاه جای خالی داره واین خوب نیست

بله کمی بعضی جاها رو با سرعت و گنگ توضیح میدن اما فعلا کامل ترین پکیج آموزش طراحی وب توی نت همینه و ما باید قبول کنیم که بهترینه :) درسته نسبت به قیمتش بار علمیش کمه . بروی چشم قسمت دیدگاه رو تغییر میدم . ممنون بابت پیشنهادات و راهنمایی.

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...