رفتن به مطلب

درخواست افزونه برای ووکامرس رو اینجا مطرح کنید

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان

من این تاپیک رو ایجاد کردم تا هرکسی افزونه ای برای تکمیل عملکرد ووکامرس میخواد اینجا بنویسه.

خودم بعنوان اولین نفر یه افزونه نیاز دارم که استان محل فروشگاه رو بهش بدی و براش تعریف کنی که مثلا تا هر استانی چقدر هزینه پستی میشه.

لینک به ارسال

سلام

این دو تا رو بررسی کنید

یک دو

هردوتای اینها رو قبلا به دفعات مکرر امتحان کرده ام هیچکدوم اون چیزی که من میخوام نیست.

من میخوام مثلا به تعداد نامحدود (برای ایران مثلا 31) قیمت مختلف رو بر اساس استانها بهش بدی و وقتی خریدار آدرسش رو مثلا برای یک استان انتخاب میکنه، قیمت پستی براش محاسبه بشه.

لینک به ارسال

نمی‌دونم شما چور استفاده کردید که میگید نمیشه

من خودم از دومی برای یک فروشگاه استفاده کردم و الان هم داره کار می‌کنه!

مورد اول هم که شما می‌گید خود پشتیبانی ووکامرس فارسی اون رو معرفی کرده و داره ازش استفاده می‌کنه ...

لینک به ارسال

نمی‌دونم شما چور استفاده کردید که میگید نمیشه

من خودم از دومی برای یک فروشگاه استفاده کردم و الان هم داره کار می‌کنه!

مورد اول هم که شما می‌گید خود پشتیبانی ووکامرس فارسی اون رو معرفی کرده و داره ازش استفاده می‌کنه ...

مورد اولی که فقط دو حالت داره یا پیشتاز یا سفارشی

مورد دومی هم من کلی تنظیمات انجام دادم حتی برای نسخه فارسی شده اش، اما در عمل اون چیزی که میخواستم اصلا در نمیومد.

شما آدرس فروشگاهی که به کار برده اید رو لطف می کنید بدید؟

لینک به ارسال

من با سیستم پست زیاد آشنایی ندارم، مگه غیر از پیشتاز و سفارشی و تیباکس (افزونه این مورد هم پشتیبانی می‌کنه) چیز دیگه‌ای هم داره؟

این آدرس البته نه نسخه‌ی نهایی هست نه مال من!

لینک به ارسال

من با سیستم پست زیاد آشنایی ندارم، مگه غیر از پیشتاز و سفارشی و تیباکس (افزونه این مورد هم پشتیبانی می‌کنه) چیز دیگه‌ای هم داره؟

این آدرس البته نه نسخه‌ی نهایی هست نه مال من!

این سایت که اصلا ارسال پستی و محاسبه هزینه پستی اش فعال نیست!

بعدشم درباره پست انواع پست هوایی، پست ویژه، پست پیشتاز و پست سفارشی داریم که هر کدومش مثلا برای ارسال به هر استان یه قیمتی در میاد.

من میخوام که کاربر انتخاب کنه مثلا استان آذربایجان و روش پستی رو هم انتخاب کنه پست پیشتاز، بعدش افزونه این دوتا رو با هم اعمال کنه و نتیجه نهایی که هزینه پستی میشه رو توی سبد خرید وارد کنه

لینک به ارسال

احتمالا مسئولش غیر فعال کرده باشه

اما در مورد انواع پست اینجا ببینید (انواع: عادی، سفارشی، پیشتاز، اکسپرس)

افزونه‌ای دومی که گفتم، سه حالت رو پشتیبانی می‌کنه و تنها پست عادی رو نداره

لینک به ارسال

احتمالا مسئولش غیر فعال کرده باشه

اما در مورد انواع پست اینجا ببینید (انواع: عادی، سفارشی، پیشتاز، اکسپرس)

افزونه‌ای دومی که گفتم، سه حالت رو پشتیبانی می‌کنه و تنها پست عادی رو نداره

همین امروز یکی از اعضای انجمن گویا افزونه ای رو که من میخوام نوشته و روی مخزن وردپرس گذاشته: https://wordpress.org/plugins/woocommerce-iran-post-shipping
لینک به ارسال
  • 7 ماه بعد...

سلام

بهتره در تاپیک مجزا مطرح کنید و البته توضیحات بهتریارائه کنید که منظور از سفارشی دقیقا چی هست؟

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
  • 1 سال بعد...
در در 2/4/2016 at 10:50، lion_tik گفته است :

افزونه مناسب برای فاکتور ووکامرس

لطفا اگر کسی میدونه راهنمایی کنه

سلام دوستان من افزونه صدور فاکتور می خوام که درصد تخفیف و قیمت قبل از تخفیف رو هم نشون بده بهم کسی میتونه کمک کنه. این افزونه ها قیمت با تخفیف رو نشون میدن.

22.png

ویرایش شده توسط mostafa71
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...